DEEP MOISTURE COMFORM BALM

pondelok 5. marca 2018Hydratačné krémy nemám veľmi v láske. Väčšina je mastná, veľmi dlho vsakuje do pokožky a ovocné vône pri kozmetických produktoch nemám veľmi rada.

Preto chvíľu sú, a chvíľu nie sú súčasťou mojej starostlivosti o pleť. Kedysi som používala krém od AVON-u, no po jeho spotrebovaní sa mi nechcelo objednávať ďalší, tak som si povedala, že mi ho v podstate ani netreba - a hoci to počas horúceho leta celkom fungovalo, len čo sa začalo meniť počasie, rýchlo som to oľutovala.

Pomerne dlhú dobu som v drogérii hľadala krém, ktorý by plne vyhovoval mojim podmienkam - a Hĺbkovo hydratačný balzam od Neutrogeny ich spĺňa.Balzam je v tradičnom tégliku, ktoré niekto síce nepreferuje, ale mne osobne veľmi neprekáža. Ako väčšina produktov tejto značky je v známych nórskych farbách a má pomerne jednoduchý design. Veľmi oceňujem pevné viečko s dobrým tesnením - balzam bez problémov prežil viacero výletov i pádov na zem.

Balenie obsahuje 200 mililitrov produktu (k dispozícii je aj 300 ml) bielej farby, ktorá sa po rozotrení stane transparentnou. Má veľmi ľahkú, nehutnú, zamatovú konzistenciu, ktorá je mierne vodová, vďaka čomu sa jednoducho nanáša, rozotiera i vstrebáva.

Ako som už spomínala, nevyhľadávam produkty s ovocnými vôňami, no pri tomto balzame mi jemný náznak melónu, kiwi a jazmínu vôbec neprekáža a pôsobí skôr sviežo a čisto.Hydratačný balzam obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje svrbeniu a podráždeniu pokožky, a bambucké maslo upokojuje suchú pokožku, dodáva jej elasticitu a má protizápalové účinky. Hydratuje pokožku až do vrchných desiatich vrstiev epidermy.

Produkt veľmi rýchlo vsakuje do pokožky, no nezanecháva ju mastnú a lepkavú, vďaka čomu sa dá použiť aj pod make-up, keďže je vhodný nielen na telo, ale aj na tvár (čo je pre mňa určite obrovský bonus, pretože som hľadala produkt, ktorý nahradí telové mlieko, krém na ruky i na tvár).Balzam som si veľmi rýchlo obľúbila. Hneď po Vianociach som ho síce na chvíľku musela prestať používať, pretože som sa trošku zľakla, či naň nemám alergiu, no (našťastie) za to mohlo nie-veľmi-zdravé-sviatkové stravovanie. Používam ho takmer každý večer po odlíčení a podľa potreby na všetky suchšie miesta - prevažne teda na ruky, ktoré počas mrazov, zimy a klímy v práci priam kričia o pomoc.

Nemám vyslovene suchú pokožku, preto neviem posúdiť, či bude dostatočne vyhovovať aj tomuto typu pleti, no ja som s ním veľmi spokojná a je veľmi pravdepodobné, že siahnem aj po ďalšom balení.


Advantages

ľahká svieža vôňa
pevné a odolné balenie
rýchlo vsakuje do pokožky
nemastná konzistencia

Disadvantages

-

Price

3.99€ (v DM)

Rating

• 5/5

Hover over text to see English version!

8 komentárov

 1. od Neutrogeny som ešte nič neskúšala, ale toto by sa mi teraz veeeľmi hodilo :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Neuveríš, ale práve som rozmýšľala nad kúpou hydratačného krému. (hah, takže si to pekne vystihla) Tiež nemám rada na krémoch rada keď sú príliš mastné a nekonečne dlho sa vsakujú do pokožky. Moja pokožka je totiž dosť problematická a citlivá. Najhoršie to je v zime, kedy mi stačí vystrčiť ruku z rukavice a moje ruky sa z hebkých zmenia na drsné a takpovediac starecké. Takže hneď po prečítaní tvojej recenzie uvažujem nad kúpou práve tohto krému :) Skvelý článok <3
  WITHGREYWOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bambucké používám jako samostatný produkt a funguje o dost líp, když ho naneseš na vlhkou pokožku, takže pokud i tenhle krém obsahuje danou ingredienci, hádám, že taky bude lepší ho nanášet na navlhčené místo ;). To je jen takový malý tip.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To já naopak bez hydratačních krémů nemůžu vůbec existovat:D. Tento krém vypadá skvěle!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Od Neutrogeny jsem vždycky milovala krémy na ruce, obzvláště v zimě, mně vždycky pomohly :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Neutrogena má výborné výrobky, nejraději jsem měla tělové mléko s brusinkama :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja už dlhú dobu používam krémy od Avonu,ktoré mi neskutočne vyhovujú,či už vôňou alebo hydratáciou..no i tento vyzerá veľmi lákavo! Skvelý článok :) .
  Lifelover

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.