BATHROOM | INSPIRATION

piatok 9. marca 2018Dnes k vám prichádzam s ďalším článkom plným inšpirácie - hoci aj pri tejto miestnosti v byte sú naše možnosti veľmi limitované, respektíve sú obmedzené len na dekorácie. No aj napriek tomu zbieram na mojom milovanom Pintereste nápady a tipy na skrášlenie; a verím, že sa vám článok bude páčiť!


All photos are from Pinterest - edited. Credits belong to owners.

Hover over text to see English version!

7 komentárov

 1. Nádherná inspirace. Ještě mít tak prostornou koupelnu a byla by to paráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pinterest je jedna z najúžasnejších aplikácií v mojom telefone..vždy odtiaľ nazbieram veľmi veľa inšpirácie,či už na blog alebo do vlastného života. Obrázky vyzerajú naozaj super a hneď by som nejakú takú kúpeľnu brala..my ju aj ideme o chvíľku prerábať,tak dúfam,že sa aspoň troška bude podobať práve týmto,lebo sa mi nesmierne páčia. Inak super typ na článok :)!
  Lifelover

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je prenádherné! Všetko.
  Mám veľmi rada takýto štýl, no neviem nakoľko je všetko to drevo a biela farba aplikovateľná do praxe, keďže v kúpeľni je neustále vlhko, dobre sa všade zažiera špina a vodný kameň a tak podobne :D Ale krása ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tyhle Pinterest inspirace na bydlení úplně miluju, kéž by se mi povedlo mít jednou takový dům :))

  já chci POEzii

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Páči, páči! Takéto články sú tak satisfying, veľký pokoj vo mne vyvolávajú, keďže tie priestory sú tak čisté a svetlé ♥ Ja takéto zbieram do môjho tajného priečinka na Pintereste, s názvom "Future home," pretože ja sa proste neviem dočkať, keď budem mať svoj dom snov :)

  Lily of the valley / Svet Podľa Konvalinky

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nad zariadovaním kúpeľne som sa nikdy nezamyslela, ale tieto inšpirácie ma dostali !:)
  The Noela

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Božínku, toto budem musieť ukázať mojej mamče! Ideme práve prerábať kúpeľňu, takže táto inšpirácia mi padla viac než vhod!

  IVANNA THE BLOGGER

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.