Tatranský dóm

pondelok 5. februára 2018V prvom rade sa vám chcem veľmi poďakovať za komentáre k predošlému článku - ani si neviete predstaviť, aká som za ne vďačná (hlavne keď zvážim moju neaktivitu).

Pevne verím, že počas februára sa mi podarí nabehnúť na pravidelný systém pridávania článkov, hoci z každého dňa využívam každú jednu sekundu, pretože čas do začatia školy sa akosi kráti.

Dnes to však bude len pár fotiek z výletu v Tatrách ešte v decembri - a hoci nepochybujem, že väčšina z vás na Hrebienku už bola, krásy prírody sa dajú obdivovať každý deň - a obdiv si zaslúži aj tohto-sezónny Tatranský dóm. Otvorený je až do apríla - a ak ste sa naň ešte neboli pozrieť, určite tak urobte!9 komentárov

 1. This comment has been removed by the author.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. V Tatrách je nádherně, ale v tom domě jsem ještě nebyla. Taky by se mi tam líbilo. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež sa chcem zaprieť a vydávať články častejšie! A už nepoužívať blbé výhovorky!
  A to prostredie je nádherné! <3 Byť tam musel byť ozajstný zážitok <3
  WITHGREYWOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hanbím sa, na Hrebienku som ešte nebola. Snáď toto leto dám nejaké výlety do Tatier. Krásne fotky !!

  deerly lost / blog instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne fotky. V Tatránskom dome som tiež bola ale cez prazdniny čiže tam bolo neskutočne veľa ľudí, bola zima skoro žiaden sneh a vyditeľnosť nulová, takkže veľmi závidím pocasie!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nádherné fotky! :) Snad, když mám teď slovenského přítele, tak se do těch Tater konečně podívám, protože sama bych se tam určitě jen tak nedostala,jak se znám :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Do tatranského dómu sa chystáme každý jeden rok, už asi po dobu 4 rokov, pričom sa nám to stále nepodarilo. Ale vďaka tebe teraz viem, že je tam až do apríla, tak možno konečne presvedčím niekoho, aby sme tam skočili:)

  Lily of the valley / Svet Podľa Kokvalinky

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.