Let's Go!

streda 31. januára 2018Január je oficiálne za nami. Budem sa musieť opakovať, ale mám pocit, akoby mal aspoň tristo dní, no zároveň nechápem, ako zbehol tak rýchlo.

Odkedy som na vysokej škole, január neznášam. Vždy ma začiatok do nového roka naplnil energiou, motiváciou a chuťou do nových vecí, no teraz ma toto nadšenie rýchlo opúšťa, lebo mojou prioritou je skúškové, a keď človek musí byť zatvorený medzi štyroma stenami len s papiermi v ruke, na organizovanie, plánovanie, dokonca čo i len uvažovanie o novoročných predstavzatiach nie je čas.
Ale tento semester som ukončila so známkami, s ktorými som spokojná, takže to stálo aspoň za niečo.

No to neznamená, že nadobro nedávam tomuto roku šancu - práve naopak. Najbližších jedenásť mesiacov bude plných zmien, a popravde sa už na ne celkom teším. Cieľov som si nedala práve najmenej, ale viem, že všetky sú splniteľné.

A jedným z nich je aj obnovenie blogu. Posledné mesiace som ho poriadne zanedbávala, a hoci ho už dávno neberiem ako svoju povinnosť, stále ma mrzí, keď vidím, ako upadá. Preto by som čo najskôr chcela opäť začať pravidelne písať a pridávať články, a spraviť tento blog miestom, kde sa rada budem vracať nielen ja, ale hlavne vy.

11 komentárov

 1. Taky leden od té doby, co jsem na vysoké, vnímám stejně jako ty.. Ale jsem moc ráda, že obě dvě zkouškové máme úspěšně za sebou a doufám, že se nám oběma v následujících mesících podaří splnit si naše cíle pro tento rok :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Január od vysokej vnímam rovnako a preto ho už mám druhý rok ako taký mesiac na školu, po skúškach oddych a poriadne nový rok začínam motivovaná a plná síl až od februára :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky nechápu, jak to může tak utéct..

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tešíím sa veľmi na tvoj návrat, tvoje články rada čítam. :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Blahoželám k úspešnému dokončeniu skúškového! Neboj sa, určite si nasledujúce mesiace užiješ a zažiješ mnoho skvelých vecí <3
  WITHGREYWOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 6. no hej, pre vysokoškolákov je január nepekný :D gratulujem k ukončeniu ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Si šikuľa, takže verím, že všetky predsavzatia sa ti podarí naplniť. Teším sa na nové články! Veľa šťastia so všetkým.

  deerly lost

  OdpovedaťOdstrániť
 8. taky nechápu, jak ten měsíc tak rychle utek... :) na vysokou nechodím, ale zkouškové musí být hrozné. hlavně i po té psychické stránce, ale jsem ráda, že už to máš za sebou!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. To znám, pro mě taky novoroční předsevzetí a celé tohle "začínám odznova" musí vždy počkat až po zkouškovém :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Fu, som rada, že budeš aktívnejšia, články od teba nielenže majú úžasnú úpravu a sú sprevádzané skvelými fotkami, ale sa aj výborne čítajú! :)
  Preto o mojich návštev=ach na blogu určite nepochybuj!
  Kristin

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.