Merry Christmas

nedeľa 24. decembra 2017Chvíľu som zvažovala, či má zverejnenie tohto príspevku vôbec zmysel, keďže väčšina momentálne pomáha v kuchyni, balí posledné darčeky, zdobí stromček alebo pozerá filmy; no na druhú stranu - určite sa nájde niekto, kto aj napriek tomu sem-tam kontroluje sociálne siete a blogy.

Či už teda čítate tento článok na Štedrý deň alebo neskôr - Veselé Vianoce. Sú to sviatky radosti - z času stráveného s blízkou i vzdialenou rodinou, ktorú ste už dlho nevideli, z dobrého jedla, a koniec-koncov aj z darčekov, ktoré tiež vyčaria úsmev na tvári. Sú to sviatky pokoja. A tak si ho doprajte.

PS: Nový design môžeme brať ako darček odo mňa pre mňa - nezľaknite sa, keď sa budú maličkosti ešte meniť alebo keď niečo nebude fungovať. V priebehu nasledujúcich dní ho dám dokopy tak, aby som s ním bola maximálne spokojná 💕
Hover over text to see English version!

5 komentárov

 1. Taky přeji krásné vánoce a šťastný nový rok ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Síce trochu oneskorene, ale aj tebe krásne Vianoce, uži si pohodu doma a šťastný nový rok Bee! Mám ťa veľmi rada a môj rok 2017 bol krajší aj vďaka tvojim milým slovám, podpore a pomoci. Ďakujem♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Přeji krásný nový rok a hodně štěstí s blogem. Nový design zatím vypadá moc pěkně. :)
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nebola som na tvojom blogu síce už dosť dlho, ale stále je to tu tak krásne minimalistické a veľmi sa mi to páči! :)
  Už je síce po Vianociach, ale dúfam že boli krásne, a prajem ti šťastný nový rok plný úspechov a všetkého, čo si praješ :)

  P:S.: Priprav sa na to, že sa budem vracať častejšie! :D


  Kristin

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.