Friday Faves #04

piatok 15. decembra 2017POPPY'S BEDROOM TOUR
Milujem apartment tours, bedroom tours, vlastne akékoľvek tours - jednoducho sa neskutočne rada pozerám na to, ako si iní zariadili svoje domovy. Preto je pochopiteľné, že som na tento príspevok klikla len čo vyšiel - a nevedela som sa od tých fotiek odtrhnúť niekoľko minút. Presne toto tu, vážení, je konkrétna predstava mojej vysnenej spálne. Mramor, zlaté detaily, kvety, mäkké vankúše, svetloružová. #goals


SARAH LEMKUS
Už si veľmi nepamätám, ktoré video Sarah som videla ako prvé, ale okamžite si ma získala. Ona, jej manžel Dan a trojročná Beth sa stravujú výlučne vegánsky, a v každom videu dokazujú, že aj takáto životospráva obsahuje všetky potrebné živiny a vie byť pestrá a zaujímavá. Sarah na svojom kanáli okrem receptov a jedálnička hovorí o ďalších rôznych stránkach jej života ako sú cestovanie či zdravie; a pred pár dňami sa táto novozélandská rodinka rozšírila o ďalšieho člena - Aubreyho!


ŠPANIELSKO VS SLOVENSKO
Diana z blogu feelikeunicorn strávila tento semester v mestečku Valladolid v Španielsku - a spísala nádherný článok porovnávajúci život na Slovensku s jej skúsenosťami práve na juhozápade Európy. Príspevok je trošku dlhší, preto ak naň nemáte čas teraz. uložte si ho do záložiek a vráťte sa k nemu neskôr; ale jednoznačne ho odporúčam, pretože už dávno som nečítala tak pútavé rozprávanie.

BLOGLOVIN
Ak ešte nepoužívate Bloglovin, hneď sa zaregistrujte! Kedysi som každý deň kontrolovala aplikáciu v mobile, po čase som na ňu akosi pozabudla - a až Lily mi pripomenula jej výhody. Ak sledujete viacero blogov a nechcete, aby vám ušiel nejaký článok, práve na Bloglovine ich máte všetky pokope - a svoje najobľúbenejšie príspevky si môžete ukladať do zložiek.

CANON EOS M10
Keď som ešte bývala s rodičmi a sestrami v Prešove, na fotenie do článkov i zachytávanie spomienok na výletoch som používala zrkadlovku Nikon, no keď som sa odsťahovala, dlho som bola odkázaná len na mobil. S kvalitou fotografií som vôbec nebola spokojná, no veľmi som nemala na výber.
Len čo som videla Canon EOS M10, nevedela som ho pustiť z hlavy. Je to fotoaparát snov - malý, výkonný, biely, s vymeniteľným objektívom, ktorý robí nádherné fotky v perfektnej kvalite.
Ak by vás zaujímala detailnejšia recenzia, určite mi napíšte do komentárov a rada vám o ňom poviem viac!

4 komentáre

  1. Ten foťák vyzerá krásne, tiež sa chystám vymeniť Nikon za Canon (ale inej cenovej kategórie, potrebujem niečo extrémne kvalitné) :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. O môj bože, ďakujem za spomenutie článku, som veľmi rada, že sa ti páčil, len neviem, či práve šlo o pútevé rozprávanie, skôr som chcela dostať čím skôr obrovské množstvo informácii do virtuálnej podoby :D Čo sa týka foťáku, ja mám svoj starý asi už aj 5 rokov, čo je neskutočne veľa, a preto čakám na chvíľu, keby by som do nejakého kompaktného fotoaparátu s vymeniteľným objektívom zainvestovala. Premýšľama som nad Olympusom PEN-6 v balení s dvoma objektívmi, ale toto výhodné balenie sa už prestalo predávať, čo ma hrozne mrzí, pretože viem, že práve objektívy sú občas tie najdrahšie položky. Musím však povedať, že aj ten Canon je veľmi pekný a zaujímavý. Teraz som však investície dávala hlavne do Erasmu, tak možno počas ďalšieho roku sa posnažím niečo ešte pohľadať. Ďakujem za tip.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Páni, teď koukám na tvůj blog a přesně něco takového jsem hledala! Miluju ten vzhled i tvé fotky a všechno... musím ho pořádně prozkoumat! :D :)

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.