Acneclear Face Gel

pondelok 18. decembra 2017Som človek, ktorému keď sa niečo páči, tak si to veľmi rýchlo obľúbi. Jednu pesničku viem počúvať aj tri hodiny dookola a dookola, nové tričko či rifle chcem nosiť každý deň, a inak to nie je ani s kozmetikou - ak ma produkt očarí, mám pocit, že už nič iné nebudem používať.

Ešte stále hľadám konkrétne výrobky a značky, ktoré mi budú vyhovovať vo všetkých smeroch a poteší sa im aj moja pleť - a opäť som o krok bližšie; ak nie rovno na cieľovej čiare. Antibakteriálny umývací gél na tvár od Dermacolu si ma získal od prvého použitia, a ja si ho neviem vynachváliť.Samotné balenie nie je ohromujúce alebo najkrajšie-aké-som-kedy-videla a popri ostatných výrobkoch na policiach v drogérii ničím nekričí "kúp si ma!". No vždy platí nesúď knihu podľa obalu. Balenie obsahuje 150 ml produktu a má dobre tesniaci uzáver - prežil cestu cez celé Slovensko a obsah môjho kufru ostal v pôvodnom stave.

Gél je takmer úplne priehľadný, má veľmi ľahkú a príjemnú konzistenciu a nádherne sviežu vôňu. Obsahuje olej z austrálskeho čajovníka, ktorý má antiseptické a dezinfekčné účinky a Zincidone - teda zinkovú soľ, ktorá pomáha redukovať tvorbu kožného mazu a prispieva k regenerácii pokožky.

Je určený na problematickú pleť so sklonom k akné - pokožku zbavuje nečistôt, upokojuje, viditeľne sťahuje póry a neupcháva ich. Po pravidelnom používaní ráno a večer zanecháva pleť matnejšiu a jasnejšiu.Mám rada produkty, ktorých používanie si vyslovene užívam - a gél do tejto kategórie jednoznačne patrí. Po dlhom dni, kedy sa už neviem dočkať, kedy sa odlíčim a hodím do perín, je osviežením, ktoré potrebujem - a tiež viem, že je moja pleť čistá.

Advantages

pevný uzáver
nie je testovaný na zvieratách
nádherná vôňa
pleť zanecháva čistú, matnú a jemnú

Disadvantages

pri mastnej pleti je po použití nutné naniesť hydratačný krém

Price

• 3.79 €

Rating

• 5/5Aké máte skúsenosti s produktami od Dermacolu?
Hover over text to see English version!

2 komentáre

  1. Na tieto detmacol produkty pre aknóznu pleť som počula už dobré ohlasy, ale nejak sa mi do nich nechce. Myslím si, že je to práve tým obalom. Teraz by som ešte chcela vyskúšať biodermu a ak tá nepomôže pôjdem sa popozerať aj po tomto. Z pohľadu zloženia to vyzerá na samé dobré veci!
     xxAlexandra MS ALWAYS LATE


    OdpovedaťOdstrániť
  2. Na tenhle produkt už jsem koukala a vždycky mě lehce pobavil jeho obal. Méně je někdy více. Ale tvoje recenze na něj vypadá dobře, tak ho možná jednou vezmu :) přeci jenom Dermacol je u mě celkem ověřená značka.
    karelzzilla.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.