Zádielská dolina

piatok 8. septembra 2017Presne pred týždňom som sa vracala späť do Bratislavy z krátkej návštevy Prešova, a dúfala som, že v pondelok (teda 4. septembra) budem mať v práci voľno, aby som stihla dať dokopy nejaký článok. Žiadne voľno sa neudialo a musela som si naň počkať až do stredy - a po jedenásťhodinovej smene nemám už absolútne žiadnu silu a energiu si sadnúť k notebooku a nad niečím reálne premýšľať.

Keďže však bolo 29. augusta voľno, celá rodinka sme sa vybrali na výlet do Zádielskej doliny - a hoci sa z toho vykľula sedemhodinová túra, počas ktorej sme namiesto deviatich kilometrov prešli devätnásť, pretože sme niekde zle odbočili, zablúdili a akosi sa ocitli v dedinke Háj; bolo mi ľúto nezdieľať s vami pár fotiek, ktoré vznikli počas tohto dobrodružstva.
Hover over text to see English version!

6 komentárov

 1. V poslednej dobe na mnohých blogoch čítam o brigádach a o tom, ako tvrdo pracujú a vždy som v tom momente bola vďačná za to, že som sa brigáde ešte vyhla, no o rok to už čaká i mňa. Každopádne máš u mňa obdiv! Dolina je naozaj krásna, milujem, keď je niekde takéto množstvo stromov, lebo stromy dávajú veľa energie, i keď si to mnoho z nás neuvedomuje :)

  LEUSLIFESTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zádielska dolina je jedno z mojich najobľúbenejších miest na Slovensku. :) Odmalička tam chodievame. Krásne fotky!
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Slovenská příroda je prostě nádherná, už se těším až vydám článek z mého výletu do Teter a Slovenského ráje

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY o nálepky na notebook

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tam sme boli ešte zo základnej na výlete, spomínam si, že to bola šľapačka, ale páčili sa mi tam.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Někdy se vyplatí zabloudit, člověk se pak ocitne na místech, kam by jinak nevkročil :D :) Krásné fotky, úplně na mě mají relaxační efekt! :)

  Nikola Mills

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásné místo, vodopády přímo miluji. :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.