Living Room | Inspiration

piatok 29. septembra 2017

Na Pintereste hľadám neustále niečo iné, no v poslednej dobe píšem do prehliadača to isté - living room. Pustili sme sa do poriadneho zariaďovania obývačky (už je aj na čase, všakže), a ja som začala vo veľkom zbierať inšpiráciu. Preto bude dnešný článok zameraný práve na túto tému - obývacie izby. Či už tiež meníte vzhľad miestnosti, v ktorej sa stretáva celá rodina, alebo sa len radi dívate na obývačky iných, enjoy!
Hover over text to see English version!

All photos are from Pinterest. All credits to owners.

8 komentárov

 1. Pinterest milujem! Toľko inšpirácií, že neviem čo pozerať skôr a potom som na ňom aj pár hodín :D

  THE EFFLORESCENCE GIRL

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mě se moc líbí bílý nábytek a celkově bílý dizajn pokoje, ale bohužel moje čivavka, by s tím tak nesouhlasila.. :)

  Bo.Ho green - stín na oči Noisette

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Joj, Pinterest je závislost :D. Co se týče mého vkusu na yvbavení pokoje, líbí se mi klasické bílé stěny a trochu skandinávský styl, ale mám dny a týdny, kdy bych chtěla bydlet v domě plném věcí a barevných, nepotřebných věciček, takže jsem v tomhle lehce schizofrenní :DD.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nedávno sme u nás doma tiež prerábali obývačku a s mamkou sme sa len kochali Pinterestom a nevedeli sa nad tým všetkým vynadívať. Odvtedy sa stal Pinterest jednou z mojich všakovakých závislostí :D
  Nádherná inšpirácia <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 5. No, tak musím říct, že bych si asi neuměla úplně vybrat, protože je tam toho tolik hezkého a inspirativního! :D Ale nejvíc se mi asi líbí takové ty zdi plné obrázků, a pak taky spousta dek, polštářků a velkých koberců. :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Milujem takéto inšpirácie. Už asi pol roka sa chystám vymeniť si všetok nábytok vo svojej izbe (je to ešte detská izba ak síce bývam s rodičmi, ale už mám dávno po škole a pracujem?! :D ). Len stále rozmýšľam ako z jednej miestnosti urobiť multifunkčný priestor pre spanie/blogovanie/kozmetiku/čítací kútik/a asi milión iných vecí. :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.