Glam & Doll False Lashes Mascara

piatok 18. augusta 2017Hoci ešte stále pochybujem, či som práve vhodná osoba na písanie recenzií (keďže vo všetkom sa snažím nájsť niečo pozitívne a mne vyhovujúce a nie vždy sa viem na veci pozrieť s odstupom a kriticky ich zhodnotiť), bavia ma - a zjavne aj vás, keďže patria medzi najčítanejšie články na blogu.

A aj preto dnes prichádzam s ďalšou - konkrétne teda na maskaru, o ktorej som si pomerne značnú dobu myslela, že som na ňu už recenziu písala, no keď som niekoľkokrát prešla celý archív príspevkov, zistila som, že som ju len párkrát spomenula v iných článkoch, no svojich 'päť minút slávy' nikdy nedostala. A vzhľadom na to, že v drogérii som po nej bez váhania siahla už druhýkrát, si ich zaslúži.Prvotne som túto maskaru objavila cez oficiálnu stránku značky Catrice a cez ich Vyhľadávač správnej maskary. Len zo zvedavosti som doň zadala moje hlavné požiadavky - teda 'objem' a 'zatočená kefka'. Výsledkom bola práve maskara Glam & Doll False Lashes.

Čo sa týka maskary, tak na balenia si nejako veľmi nepotrpím, no tejto za vonkajší vzhľad musím pripočítať pár bodíkov navyše. Je jednoduché, pekne padne do ruky a svetlofialová farba so sivými podtónmi dodáva elegantný dojem. Pri zatváraní počuteľne klikne, preto sa nemusíte báť, že by zašpinila celú kozmetickú taštičku. Balenie obsahuje 9.5 ml produktu, a hoci sama podporujem (a aj sa snažím dodržiavať) to, že kozmetické výrobky by sa nemali používať po ich dátume spotreby, čo je v tomto prípade pol roka, no pri takmer každodennom používaní mi vydržala takmer desať mesiacov.Maskara nesie prívlastky ako 'blackest' a 'false lashes' - oba výsledky môžem potvrdiť a som s nimi spokojná. Sýta čierna farba viditeľne prekrýva už po nanesení jednej vrstvy a skutočne vytvára dojem umelých rias. Zatočená kefka sa dostane až ku korienkom a dodáva sľubovaný objem bez toho, aby riasy zlepovala alebo zanechávala hrudky.

Rada by som spomenula aj nejaké nedostatky, no skutočne nemám čo. Veľmi ľahko a jednoducho sa používa, už v priebehu pár sekúnd zväčšuje a zvýrazňuje riasy. Micelárna voda alebo čistiaci gél ju počas odličovania s ľahkosťou odstráni, no aj napriek tomu sa počas dňa neotláča alebo nerozmazáva.Ako som už spomínala, toto nie je poje prvé balenie - a určite ani nie posledné, pretože pokiaľ nebudem mať čas na obdivovanie a skúmanie iných maskar v drogérii, najbližšie opäť siahnem práve po tejto.


Advantages

●  dodáva sľubovaný objem
●  neotláča sa
●  predlžuje a zvýrazňuje riasy
●  zatočená kefka sa dostane už ku korienkom
●  nezlepuje riasy

Disadvantages

●  -

Price

●  ?

Rating

●  5/5 bodov
Hover over text to see English version!

6 komentárov

 1. vypadá moc dobře! tenhle kartáček mi vyhovuje právě ze všech nejvíc, jak píšeš, tak právě nezanechává vůbec žádné hrudky a řasy jsou krásné :).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od Catrice používám pouze korektor, ani jsem nikdy v obchodě moc nevěnovala pozornost, že prodávají i řasenky. Vypadá skvěle, ale já mám svojí oblíbenou Maybelline, na kterou nedám dopustit, takže u ní asi na delší dobu zůstanu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja momentálne používam maskaru od Miss Sporty, no cítim, že to chce zmenu. Síce si nie som istá, či si práve tuto kúpim, nakoľko terajšia maskara má rovnaký kartáčik ako táto a cítim, že to chcem zmenu. Každopádne špirála vyzerá zaujímavo a ten "test", ktorá špirála je na moje mihalnice si určite spravím. ❤

  LEUSLIFESTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné fotky, škoda že není i fotka na řasách :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Myslím si, že pred nejakým časom som ju už používala, ale pamätám si, že bola v čiernom obale, ale možno to bola iná špirála. Pamätám si, že mi vyhovovala, tak by som možno mohla skúsiť aj túto :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Túto som neskúšala, vďaka za tip. Ja za najlepšie považujem riasenky Maybelline, až na jednu mi sedeli všetky. Kedysi som mala rada aj Rimmel, ale od kedy som skúsila Maybelline tak už iné nechcem.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.