Vision Board #04

pondelok 31. júla 2017Ak nerátam Instagram, ktorý zbožňujem a kontrolujem viac-menej neustále, Pinterest sa stal mojou najnovšou zábavkou a záľubou. Ešte rok dozadu som sa mu vyhýbala a len krútila hlavou, keď ho ľudia spomínali, no dnes už chápem prečo. Každý na ňom nájde svoje, inšpiratívnych obrázkov sú tu priam tisíce a ja si ich viac než len rada prechádzam, scrollujem, pripínam.

Dnes je na čase sa s vami opäť podeliť o obrázky, pri ktorých som sa za predošlé týždne či mesiace zastavila, ktoré ma prinútili usmiať, povedať si 'kiežby' alebo len zachytávajú drobnosti, ktoré v poslednej dobe vystihujú môj život. Robenie koláží ma asi nikdy neomrzí, tu je teda ďalšia. Enjoy!


All pictures are from Pinterest, they are edited and cropped. Credits to owners.
with love,
bee.
Hover over text to see English version!

11 komentárov

 1. Na Pinterest velmi ráda chodím. Akorát tam vždycky dokážu brouzdat i několik hodin.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pinterest je závislosť :D, tak ako moj posledný článok o pinterest picnicu - dream come true :D

  <a href="http://www.aestaste.eu/">aestaste blog</a>

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Po mojom prvom obľúbencovi - Instagram - je na rade práve Pinterest, kde dokážem stráviť hodiny času a naberať inšpiráciu :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Óóó áno, pinterest je môj miláčik, na ktorom trávim nechvalne veľa času :) Milujem to množstvo inšpirácie, ktoré zhromažďuje. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zastavila som sa pri Riverdale, to je mega :) inak fakt krásna koláž :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
 6. pinterest je najlepší kamoš prokratinátorov :D lebo vlastne máš pocit, že dačo robiš aj keď nerobíš :D milujem ho aj keď už som svoju závislosť na ňom trochu obmedzila haha :D vision board je krásny a veľmi sa mi páči ako grandientne mení colour palette :))
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásne ako vždy!! Ja som na tom tiež dosť podobne. Na instagrame som závislá. Pinerestom som kedysi tiež "opovrhovala" ale dnes tam dokážem stráviť veľmi veľa hodín. A potom že tie dni utekajú tak rýchlo.
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. na pinterest moc nechodím, radši mám weheartit, kde je také několik inspirativních obrázků a jsem tam schopná trávit několik hodin denně :D. a moc krásná koláž! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Pinterest miluju :D dokážu tam strávit někdy i celé hodiny hledáním různých obrázků. Rozhodně tvoje koláže jsou pecka :)
  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.