Vision Board #03

piatok 5. mája 2017Zbieranie inšpirácie, motivácie, času a chuti na písanie článkov niekedy zaberá viac, ako by sa mohlo zdať; a ja skutočne netuším, ako som kedysi zvládala pridávať príspevky každý druhý deň. Verte mi, že by som bola veľmi veľmi rada, keby som v tom pokračovala, no sama neviem, čo by vás zaujímalo, čo stojí za to s vami zdieľať, aké články vás bavia. Nechcem od vás žiadať nápady, ale veľmi by mi pomohlo, keby ste v komentároch napísali, čo máte na blogu radi 💖.All pictures are from Pinterest, some of them are edited.
with love,
bee.
Hover over text to see English version!

11 komentárov

 1. Jééé, prvý koment! :D Fotky v článku sú nádherné, prezrela som ich celkovo 4krát, lebo sú minimalistické a presne to ja môžem. Veľmi dobre poznám, ako sa práve teraz cítiš, mnohokrát to mám podobne. Možno ťa i sklamem, no na tvojom blogu si prečítam rada všetko. Pretože viem, že každý jeden článok má niečo do seba ♥

  leuslifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak já mám ráda klasické outfit posty, ale líbí se mi od tebe i tipy na výlety :)!
  Jinak ty už taky sleduješ 13 reason why? ?? :D Chjooo, už se těším, až s ena to kouknu.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ľúbim tvoje úvodné fotky! Tie sú pre mňa väčšou inšpiráciou, ako tie pinterestové.:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty vieš človeku tak zlepšiť náladu 😄😄 Ale ďakujem krásne, veľmi si to vážim 💕

   Odstrániť
 4. Skvělá koláž, už mi hodně připomíná léto! :) A seriál jsem viděla, samozřejmě jsem všechny ty díly zhlédla během dvou dnů... Asi závislost. :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Načo ti je blog, keď nevieš, o čom máš písať?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V prvom rade - nepovedala som, že neviem, o čom mám písať. Popravde, písať by som vedela o čomkoľvek - o tom, čo som mala dnes na raňajky, až po siahodlhý článok o hydratačnom kréme, ktorý používam. No to by nikoho nebavilo.
   Zaujíma ma, čo majú ľudia na mojom blogu radi. Stále nie som na sto percent rozhodnutá, ktorým smerom by som sa chcela uberať a či sa chcem viac sústrediť na kozmetiku, módu alebo životný štýl. Samozrejme, snažím sa písať o veciach, ktoré zaujímajú mňa, no nie každý vie písať o všetkom. Názory čitateľov, ktorí sa na môj blog vracajú už mesiace, sú pre mňa jedným z faktorov ovplyvňujúcich moje rozhodovanie. Tým sa nesnažím povedať, že keď niekto povie, že mám písať recenzie na autá, tak s tým aj začnem; to určite nie. No chcem vedieť, na ktoré rubriky by som sa mala zamerať a ktoré nechať radšej iným blogerkám.
   PS: Nabudúce by nebolo zlé sa pod komentár aj podpísať 😉.

   Odstrániť
 6. Zmysel blogovania je, aby ostatní chceli čítať, čo píšem, a nie aby som písala to, čo chcú čítať. Predtým, ako si niekto založí blog, by nebolo zlé mať jasnú predstavu, prečo ho vlastne zakladá, čo ho k tomu vedie, akým témam sa chce venovať a nie naopak - najprv založiť blog a potom rozmýšľať, čo vlastne budem písať. Lebo inak celý blog pôsobí akosi "nasilu", že autorka ho má len preto, lebo je to v móde.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zopakujem to, čo som už raz napísala - jediné, čo som chcela, sú názory. Reakcie. Komentáre. Vedieť, čo sa ľuďom páči a čo radi čítajú. Minulý rok som kvôli maturitám, prijímacím skúškam, sťahovaniu a prechodu na vysokú školu nemala na blogovanie veľa času a, ako som už v článkoch častejšie spomínala, hľadám inšpiráciu. Bez tej sa písať nedá. A presne preto ma zaujíma, čo vyhľadávajú ostatní - pomáha mi to 'oprášiť' moju kreatívnu stránku, ktorá miluje písanie a fotenie, a ktorú som v posledných mesiacoch trochu zanedbávala. To však neznamená, že obsah článkov prispôsobujem čitateľom.

   A musela som sa zasmiať. S blogovaním som začala, keď som mala asi dvanásť (čiže nejakých osem rokov dozadu), keď pojem 'blog' bol viac-menej neznámy a v mojom okolí nebol ani jeden človek, ktorý by sa tomu venoval. Preto som si určite nezaložila blog kvôli tomu, že by to bolo v móde. Takisto sa mi nechce veriť, že sa tebe nikdy nezišli rady ostatných. Ja viem, o čom chcem písať, no rovnako si vážim názory ľudí - dievčat, ktoré môj blog sledujú už roky a sme aj v osobnejšom kontakte.

   Aby som to zhrnula - viem, prečo som si zakladala blog a viem, o čom chcem písať. No myslím, že nie je nič zlé na tom počuť odozvy na vlastnú prácu - nech už sú kladné alebo záporné.

   Odstrániť
 7. milujem takéto aethetically pleasing články :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.