Metallic Shoes | Inspiration

pondelok 10. apríla 2017

Veľmi dlhú dobu sa topánky v metalických farbách nosili len na výnimočné príležitosti. Čoraz častejšie sa však dostávajú do popredia a nielen známe osobnosti ich vyťahujú aj počas bežných dní, keďže aj jednoduchý a minimalistický outfit dokážu ozvláštniť a dodať mu trochu extravagancie. Idú viac-menej k všetkému a okamžite sa stanú bodom pozornosti.

Ja som sa do nich okamžite zamilovala; preto vám dnes prinášam výber mojich najobľúbenejších kúskov či celých outfitov - a teším sa na vaše názory!


All pictures are from Pinterest, some of them are edited.

with love,
bee.
Hover over text to see English version!

11 komentárov

 1. Mně se to líbí strašně moc, nejvíc asi právě na oxfordkách, protože to jsou pro mě prostě nejlepší boty! A zvlášť v té stříbrné a rosegold. :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jedny metalické boty vlastním a som na nich nesmierne hrdá! <3 Sú ozaj nádherné <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež sa mi veľmi páčia, najviac asi nejaké lodičky alebo tenisky/slipony ale len s nejakým menším detailom :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mám metalické tenisky Nike a už sa teším ako ich budem teraz na jar nosiť:)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Myslela som si, že to bude záležitosť len jednej sezóny a preto som si kúpila len také obyč strieborné tenisky v štýle Converse. Teraz som ich opäť vytiahla a tak ich milujem, že ich nosím skoro nonstop :) rada by som ďalšie, určite strieborné lodičky a snáď aj mokasíny alebo oxfordky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. mne sa tento trend veľmi páči :) a vybrala si aj skvelú inšpiráciu :) najradšej by som si kúpila takéto podobné topánky, ale už by som to nemala preháňať haha :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásna inšpirácia! Ja mám doma jedny, tiež také extravagantnejšie - zlato-čierne slip-on tenisky a veľmi rada ich nosím s bielymi nohavicami a blúzkou :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 8. damn! toto je niečo čo ma vždy zaujme :D mám síce doma už jedny holografické lodičky no stále zháňam niečo na obhajoby a práve včera som našla jedny krásne metalické sandále a neviem ich dostať z hlavy :DD tento článok bude asi znamenie :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Všetky topánočky sú krásne! Ja tento trend zbožňujem a nie len pri obuvi :)

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.