Prime And Fine Pore Refining Anti-Shine Base By Catrice

pondelok 27. marca 2017Predošlé štyri kozmetické recenzie sú na produkty rovnakej značky; a niet divu. Počas posledných pár mesiacov som si Catrice veľmi obľúbila - a to najmä vďaka skvelému výberu, chvályhodnej kvalite a obzvlášť dostupnej cene.

Ďalší výrobok, ktorý sa mi dostal pred istým časom do rúk, je podkladová báza Prime and Fine, po ktorej som pokukovala neobvykle dlhú dobu, no teraz ľutujem, že som po nej nesiahla skôr.Počnúc (ako vždy) balením - to má u mňa plný počet bodov. Hneď si ma získalo vzhľadom - je jednoduché, minimalistické, no jeho najväčším plusom je pravdepodobne to, že je ploché, vďaka čomu v kozmetickej taštičke alebo zásuvke nezaberá veľa miesta. Obsahuje tridsať mililitrov produktu, no i napriek tomu vydrží slušnú dobu, keďže na jedno použitie nepotrebujete viac ako veľkosť hrášku.Báza má príjemnú a ľahkú konzistenciu bielej farby, ktorá sa pri rozotrení zmení na priehľadnú. Výhodou je určite to, že rýchlo vsakuje do pokožky, a tak nemusíte čakať dlhé minúty predtým, než si budete môcť naniesť make-up.

Keďže produkt nesie v názve prívlastky póry sťahujúca a zmatňujúca, práve tieto dva výsledky i sľubuje. Neobsahuje oleje, čo len podporuje minimalizovanie lesku, no hydratuje. Okrem toho predlžuje trvácnosť make-upu a vylepšuje jeho vlastnosti.


Môžem si ju iba vynachváliť. Sú dni, kedy na jej aplikáciu pozabudnem alebo jednoducho nemám čas, a sama cítim rozdiel kvôli jej neprítomnosti - a to sa nemusím pozrieť ani do zrkadla.

Výdrž sľúbených efektov závisí od viacerých faktorov, počnúc typom pleti. Ja osobne sa zaraďujem do kategórie zmiešaného typu, a hoci je pravda, že po približne ôsmych hodinách už začínajú byť vidieť prvé známky lesku v oblasti T-zóny, na suchších častiach tváre drží pevne a zmatňuje až do odlíčenia.


Advantages

●  viditeľne sťahuje póry
●  zmatňuje
●  pekné a praktické balenie
●  cena
●  rýchlo vsakuje do pokožky
●  ľahká konzistencia


Disadvantages

●  na mastnejších častiach tváre sa rýchlejšie stráca


Price

●  4.69 €


Rating

●  4.5/5 bodov


with love,
bee.
Hover over text to see English version!

8 komentárov

 1. Jediná báze, kterou jsem kdy používala, je Dermacol Satin Make-Up Base, a nemůžu říct, že by mi nevyhovovala. Ale je tedy dražší, než tato od Catrice (alespoň v ČR). Mám také smíšenou pleť, tak by mi snad mohla sednout. Až vypotřebuji tu moji, určitě se po této kouknu. Super recenze!

  By Chanel

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Túto bázu som už raz mala ale dosť dávno a moc si moje pocity nepamätám. Ale teraz mam doma tiež prime and fine od Catrice ale v takom malom kalíšku. S tou som moc spokojná. Všeobecne produkty od Catrice sú super!

  MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V prvom rade, milujem tvoje fotky! Neviem či je to tou ružovou(:D), ale sú strašne krásne!♥♥♥
  Ja som tiež mala skúsenosť iba s primerom od Dermacolu, s ktorým som bola spokojná, avšak tá cena je veľmi odradzujúca, tak možno siahnem práve po tomto.:)

  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť
 4. teraz sa mi nahromadilo doma veľa báz, ale nepoužívam ich pravidelne, iba pri náročnejších dňoch kedy potrebujem aby makeup naozaj držal :) na túto som počula pozitíva tak verím, že je naozaj dobrá :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá veľmi sľubne, ale fungovala by aj na pokožke, na ktorej sa ľahko tvorí akné? :) Skvelý post!
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. túto bázu som raz vyskúšala aj ja a bola som spokojná :) Catrice je top značka

  OdpovedaťOdstrániť
 7. zatiaľ ako bázu používam len hydratačný krém, ale chcela by som vyskúšať aj niečo takéto, konkrétne túto bázu určite vyskúšam.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Na túto bázu pod make-up som počula chválu od viacerých blogerok, ale ja blbá (hus) som si kedysi dávno kúpila tú zelenú verziu (vtedy tuším biela ani nebola - ale možno som len slepá) a tá je teda katastrofálna. :-D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.