Faux Fur Coat | Inspiration

streda 8. marca 2017

Trend, ktorý buď milujete alebo nenávidíte. Niektorí doň už spadli a v šatníku im sedí hneď niekoľko kabátov či bundičiek z falošnej kožušiny; iní ich odsudzujú. Je pravda, že pravdepodobne nie sú na bežné nosenie (hoci - veď prečo i nie?), no podľa môjho názoru dodajú outfitu iný nádych, spravia ho trochu viac extra a zaujmú široké okolie.

Ak však ešte nemáte svoj názor na takéto kabátiky, snáď vám dnešný článok pomôže - a určite pomôže i tým, ktorí sa už s nejakým môžu pochváliť.


with love,
bee.
Hover over text to see English version!

5 komentárov

 1. Mne sa tento styl strasne paci, no ziaden nemam. Asi som len v obchodoch nenarazila na nic co by sa ki pacilo a sedelo.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prečo mam vždy ten pocit, že tie kúsky vyzerajú lepšie na tých zahraničných ženách? Normálne ma to zaujíma :-D Keď vidím nejakú babu v meste s kožuchom, väčšinou je to cele zle :/ Som veľký odporca týchto kožušín, či pravých alebo umelých.. Nepáči sa mi, ako to deformuje postavy :/ Niektoré potom majú väčšie ramená ako muži. Dievča, ktoré nie je najútlejšie, neviem, či by to lichotilo jej postave :/ Radšej by som bola, keby tie kožuchy ostali naďalej pri našich babkách. Ale ako vravíš, buď love or hate :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzerajú veľmi elegantne!Ten sivý kabátik ma zaujal najviac,je božský :) .Vybrala si úplne super obrázky.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kabáty mám rada, avšak tieto "kožušinové" sa mi nikdy nejako nepáčili, teda nie na mne. Sú krásne, uznávam ale neviem si predstaviť, že by mali byť súčasťou môjho šatníka, keďže to nie je moc môj štýl :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.