Velvet | Inspiration

streda 23. novembra 2016

Tento týždeň mám pomerne plný, neustále sa niečo deje, povinnosti sa kopia. Zajtra máme katedrálku (o ktorej by som vám rada napísala neskôr, a ak sa podarí, tak aj s fotkami), na ktorú sa aj celkom teším, ale budem viac než rada, keď už bude po všetkom.

Vaše komentáre ma nielen čoraz viac a viac tešia, ale vďaka nim som rada, že som sa pozbierala, dala to tu dokopy a neskončila s blogovaním, ako som párkrát uvažovala; a dúfam, že oddnes už budú články pribúdať častejšie.Zamat. Luxusný, honosný a elegantný, no i tak nie nedostupný. Jeho obľúbenosť znova stúpa a objavuje sa na všetkých kúskoch odevu - od tričiek cez nohavice až po topánky a kabelky, čím sa iba potvrdzuje to, že už dávno nie je určený len pre najvyššie vrstvy spoločnosti.

A ja verím, že sa vás dnešný článok inšpiruje a pri najbližšom nakupovaní si podobný kúsok odnesiete domov aj vy!

with love,
bee.

HOVER OVER TEXT TO SEE ENGLISH VERSION!

8 komentárov

 1. Samet je hrozně příjemný materiál a nejvíce se mi líbí na botách. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Velvet je síce príjemný materiál, no na pohľad sa mi veľmi nepáči - a to sa už znepáčil v detstve. Teraz to je tak, že záleží na tom, na akom kúsku na nachádza. Súhladím s predošlým komentárom, najviac sa mi asi páči na topánkach, poprípade na kabelkách. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Něco bych si chtěla pořídit, ale ještě nevím, jestli by mi to slušelo a jestli bych to nosila dlouhodobě :D :)

  BLOG EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Strašně super článek, podobné fotky bych mohla hltat každý den :) já tenhle materiál úplně miluju, i když nic podobného doma ještě nemám! Takže já jsem se určitě inspirovala :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mě tenhle trend nic moc neříká, párkrát jsem se na nějaký sametový kousek v obchodě koukala, ale nevím, jestli bych to pak nosila :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásne fotky! Inšpirácie sú veľmi dobré články a rada ich čítam :) Ja sama sa rada inšpirujem, hlavne na weheartit - to je moja stála apka otvorená v mobile, haha. Tie náhrdelníky... čím ďalej tým viac sa mi páčia a už len čakám, kedy tomu prepadnem aj ja a jeden taký si kúpim :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Zamat úplne zbožňujem! <3 Či už na šatách, tričkách alebo ako ozdoba na krk! Hneď to celému looku dodá väčší šmrnc!
  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ako vždy prekrásne koláže!! A čo sa týka zamatu. Ach najkrajší trend z všetkých nedávnych trendov pre mňa. Zatiaľ mám dom len jedno tričko či kratšie šaty ale moju zbierku by som si určite chcela rozšíriť.


  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.