A Stylish Bee

pondelok 21. novembra 2016


Oddnes už takto. S Beelievin sa už (s všetkým šťastím, keďže dúfam, že som na nič nezabudla) asi nikdy nestretnete.

S myšlienkou zmeny názvu blogu som sa pohrávala už dlho; trúfam si povedať až rok. Na to, že som to ja - večne nespokojná osoba -, som s Beelievin vydržala celkom slušnú dobu, no úprimne - nikdy som si s tým nebola na sto percent istá. Predsa len, je to celkom komplikované a v samotnom slove believing sú až dve zmeny, čo je dosť.

A Stylish Bee. Tieto tri slovká (respektíve dve) mi sedeli v hlave nejaký ten piatok. Chcela som niečo, kde bude aj vyzdvihnuté zameranie tohto blogu - keďže by som sa veľmi rada naspäť zamerala na outfity, no tiež aby tam nejakým spôsobom ostala zakomponovaná moja prezývka. A tak vzniklo toto. A ja verím, že mi to ostane dlhšie ako Beelievin. Ale môžem na rovinu povedať, že sa mi to páči oveľa viac.
with love,
bee.

PS: Ďakujem krásne Romanke, lebo bez nej by k tejto zmene nikdy nedošlo 💕.

HOVER OVER TEXT TO SEE ENGLISH VERSION!

5 komentárov

 1. Haha, mám stejný problém, taky nejsem moc spokojená s názvem :D
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zní to fajn. Já měla 3 blogy, než jsem konečně spokojená:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mne sa páčil aj predchádzajúci názov, ale tento sa mi páči ešte oveľa viac ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som si na svoj názov už nejako zvykla:) Páčil sa mi aj tvoj predchádzajúci ale želám ti, nech ti tento nový prinesie šťastie:)

  Saja Frey blog
  Pozývam ťa na: Súťaž o diár Dary Rolins

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Najprv som videla len koniec komentáru na mojom blogu, zarazila som sa na sekundu, pozerala na prezývku/odkaz na tovj blog a rozmýšľala - Si to naozaj ty? :D Trochu ma to prekvapilo - tvoj pôvodný názov sa mi páčil a tá slovná hračka bola super, ale táto je tiež - aj s tým, že to viac odkazuje na módu, takže dúfam, že bude viac outfitov.

  O zmene názvu som začala tak vážnejšie uvažovať akurát včera, viem len, že by som tam chcela svoju prezývku doms, ale neviem čo s ňou. Možno o rok sa mi to podarí :D
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.