Over The Knee Boots | Inspiration

pondelok 24. októbra 2016

Long time no see, my friends!
Neviem, načo sa vyhovoriť tentoraz - že nemám čím fotiť (keďže fotoaparát ostal v Prešove), dni sa skracujú a zohnať dobré svetlo sa mi skutočne nedarí alebo jednoducho na to, že ešte stále sa mi akosi neporadilo nájsť smer, ktorým by som chcela ísť.
Každopádne, dnes to bude taký "jednoduchší článok" a som zvedavá, na vaše odozvy.


Čižmy nad kolená sa v poslednej dobe stali nesmierne veľkým trendom - a niet divu. Dajú sa obuť ako k sukni či svetrovým šatám, tak i k nohaviciam; a teda sú kombinácie priam nekonečné. Zaručene vás udržia v teple počas celej jesene (a i zimy, samozrejme) a ich cena nie je až taká vysoká, aby boli nedostupnými.
Avšak či už vám nejaký pár postáva v skrini a potrebujete pozbierať trochu inšpirácie alebo ste na tento článok klikli len zo zaujímavosti; dnes sa s vami podelím o zopár mojich obľúbených outfitov. Enjoy!

with love,
bee.

4 komentáre

 1. Článek je super, určitě plný inspirace :) mně se ty boty líbí šíleně, bohužel bych je ale neměla moc kam nosit, protože dojít v nich do školy, nevím, nevím :D jednou si je ale pořídím, to vím jistě!!
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vybrala si naozaj skvelé outfity! Ja sa stále neviem rozhodnúť, či sa mi čižmy nad kolená vlastne páčia alebo nie. Možno je to tým, že niektorí ľudia to proste nevedia skombinovať a vyzerá to tak... lacno. :D
  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Poslednou dobou sa mi tieto čižmy veľmi zapáčili. Neviem čím to je, ale jednoducho sú nádherné :))
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mne sa to veľmi páči aj si to viem predstaviť na sebe v nejakom outfite :) ale mne sa čižmy spájajú so zimou a asi by som si to v takomto teple neobliekla :D neviem ... možno budúci rok si nejaké kúpim :P

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.