Biela Noc 2016

utorok 11. októbra 2016

Ďalšia neplánovaná odmlka - a tentokrát už skutočne nemám žiadnu poriadku výhovorku. Zatiaľ nás v škole ešte nezavaľujú množstvom úloh (za čo im som viac než len vďačná), a preto sa ako-tak ešte snažím užívať si voľnejšie dni; pretože príde deň, kedy povinnosťami zasypú i nás.

Teraz však už dúfam, že sa mi podarí zverejňovať články častejšie ❤.


Úprimne, ani si nepamätám, kedy som naposledy bola na nejakej takejto akcii. Prešov sa jednoznačne nemohol popýšiť množstvom večerných podujatí; a do ísť do Košíc síce nie je ďaleko, ale problém by skôr bol s návratom domov.
Hneď prvý billboard označujúci, že bude v Bratislave Biela Noc, ma zaujal, a povedala som si - prečo nie? Sobota bola ideálnym dňom, akurát s prázdnym miestom v diári, a navyše nielenže do centra nemáme ďaleko, ale autobus nám stojí doslova desať metrov pred vchodovými dverami.

A tak sme spolu s Romanou a jej sesternicou vyše troch hodín chodili po historickom centre nášho hlavného mesta, užívali si voľno, rozprávali sa a obdivovali vysvietené pamiatky i atrakcie.Tieto balóny spolu s oblakom vytvoreným zo žiaroviek ma zaujali asi najviac, no určite toho bolo viac, na čo sa dalo pozerať (ako napríklad na vysvietený nový most či svetlá znázorňujúce policajné autá).

Boli ste niekedy na Bielej noci?
A určite mi do komentárov napíšte, ako sa zatiaľ máte, ako vám ide škole a čo nové ste za posledné dni zažili či vyskúšali!with love,
bee.


11 komentárov

 1. Tam muselo být opravdu nádherně. Nikdy jsem na Bílé noci nebyla, ale kdybych o ní věděla asi bych se taky jela podívat. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nikdy som nemala možnosť zúčastniť sa bielej noci, ale nachádza sa to v mojom to-do liste, jednoznačne. jedno z bratislavských podujatí, ktoré sa vážne oplatí vidieť a ktorým sa naše hlavné mesto môže popýšiť. instagramovú nástenku som mala zaspamovanú fotkami a musím uznať, že každý rok je jedna noc vážne krásna.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jéééj, to muselo byť naozaj nádherné!
  Girl with pink nails aj s GIVEAWAY!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som nikdy na Bielej noci nebola a tento rok som veľmi veľmi chcela ísť, no nikto sa neobetoval, aby išiel so mnou do Bratislavy :( ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Na niečom takom som ešte nikdy nebola, určite to musí byť zážitok

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zatiaľ som na Bielej noci nebola, no veľmi ma to priťahuje. Už sme sa viacerí rozprávali, že by sme to chceli vidieť, tak možno už nabudúce pôjdeme. Ale musí to byť krásne, zatiaľ súdiac len podľa kadejakých fotografií, čo som už medzitým mohla vidieť... A tvoje sú tiež krásne ♥♥♥
  Ak by som mala písať, čo všetko som za posledné dni zažila, bolo by tu toho veľmi veľa. A celkovo sa toho teraz deje v mojom živote akosi viac, už asi od augusta, no celkom sa mi to páči, nie je to jednotvárne. A akurát som teraz dva dni ležala doma s chorobou (a keď píšem že ležala, tak to tak skutočne aj myslím, keďže som skoro celý deň spala), no už som dnes musela ísť do školy, aby som nemusela písať všetky písomky v náhradnom termíne, lebo zase na dva týždne v škole celá trieda nebudeme. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja som bola minulý rok, ale celý čas pršalo a to bolo na figu. Ale zasa bolo to veľmi pekné. Tento rok som Noc obišla, ale fotky z nej vyzerajú vážne super a hlavne dobre, že to počasie vyšlo :) Osobne sa mi táto akcia páči, tak verím, že bude pokračovať aj nasledujúce roky.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. to muselo byť niečo nádherné a krásne :) pecká fotky a v skutočnosti niečo nádherné

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Bielej noci som sa zúčastnila ako minulý tak i tento rok a bolo to vážne neskutočné ♥. Mám rada takéto podujatia, už sa teším opäť o rok :) (Niečo málo z minulého roka -> :) )

  Nini

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Vyzerá to tak, že ťa už tými úlohami zasypali, keďže si tu dlhšie nebola:( Na bielu noc som chcela ísť aj ja, a tiež som si povedala prečo nie, no nikomu sa nechcelo ísť so mnou. Napokon sa to aj celkom vyplatilo, pretože som počula samú kritiku, aspoň na tú košickú Bielu noc. Ten žiarovkový oblak sa aj mne páči a tiež ma zaujali farebné projekcie na mostoch:)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.