Keep It Simple | Outfits

pondelok 8. augusta 2016

Sponsored post.
Photos are missing, because Polyvore was shut down.

Posledných pár mesiacov sa snažím obohatiť môj šatník o basic kúsky - a to najmä vďaka tomu, že sa ľahko kombinujú a zmenou čo i len jednej časti vznikne úplne nový outfit.
Niekto vidí leto ako čas farieb, ja skôr ako obdobie plné horúčav, kedy sa mi nechce vymýšľať komplikované outfity. A to ma privádza i k dnešnému článku - menšia inšpirácia, ako jednoduché je obliecť sa každý deň inak; a to iba pomocou pár kúskov oblečenia.
Throughout the last couple of months I've been trying to enrich my closet with basic pieces - mostly because of how easily you can combine them and changing just one piece you get whole new outfit.
Someone sees the summer as colour time, I as a season of hot days when I don't want to think about complicated outfits. And that brings me to today's article - small inspiration, how easy it is to dress differently every day; even with just a few pieces of clothing.

Aby som to trochu detailnejšie vysvetlila - cieľom je to, že možno na prvý pohľad vidíte len dvanásť outfitov, ale v skutočnosti ich je oveľa viac. Prúžkované tielko z Esprit je na obrázku s džínsovými šortkami a bielymi teniskami; avšak tie pokojne môžete vymeniť za čierne šortky a Vansy či plátenky. A stále to vyzerá dobre.

Skúste si v komentároch tipnúť, koľko outfitov môžete vytvoriť rôznym kombinovaním jednotlivých kúskov.
To describe it in more details - the goal is that you may see just twevle outfits at the first glance, but actually there are so many more of them. Stripped tank top from Esprit is with denim shorts and white sneakers on the picture; but you can easily change them from black shorts and Vans or linen flats. And it still looks good.

Try to guess in the comments how many outfits can you make with just combining single pieces.

Keep It Simple | #01
Tops: Mango // Esprit // New Look // Esprit
Bottoms: Esprit // Topshop // New Look // outdoorandcountry.co.uk
Shoes: Vans // Esprit // goop.com // Keds

Jednoduché, ľahké a voľné; moja jednoznačná voľba tričiek počas leta. Avšak okrem klasických džínsových šortiek som zvolila i textilné - mňa osobne veľmi zaujali béžové z bavlny (Esprit) a čierne s pom-pommi (New Look). Plátenky a slip-ony sú voľbou, ktorá vás nesklame; a biele tenisky si už konečne musím zaobstarať i ja (a možno práve tieto od Esprit).Simple, thin and loose; definitely my choice of T-Shirt for the summer. But apart from classic denim shorts I also chose some textile ones - beige shorts from 100% cotton (Esprit) really interested me, as well as black ones with pom-poms (New Look). Linen flats and slip-ons are coise that won't disappoint you; and I definitely need to buy white sneakers (maybe these from Esprit).

Keep It Simple | #02
Sunglasses: Esprit // Mango // Topshop // Forever 21
Rompers / Dresses: Mango // Esprit // Topshop // New Look
Bags: Pull & Bear // New Look // New Look // Forever 21

Šaty som si v poslednej dobe veľmi obľúbila - počas horúcich dní je ich ľahkosť a priedušnosť len plusom; a okrem doplnkov k nim už nemusíte nič vymýšľať. Tiež ma zaujal i denimový overal/kombinéza - už dávno nie sú len pre deti.
Všetky kabelky sú malé, no zmestí sa vám do nich všetko, čo počas letných večerov potrebujete.
I really started liking dresses recently - during the warm days are their thinness and breathability just a plus; and apart from accessories you don't  have to think about anything else. A romper also interested me - they are surely not just for kids.
All bags are rather small, but inside you can fit all that you need during summer nights.
Keep It Simple | #03
Hats: dorothyperkins.com // pilotuk.com // backcountry.com // luxurydivas.com
Bikinis: Esprit // River Island // backcountry.com + River Island // Esprit

Leto je takisto o chladnom mori, slnkom zaliatych plážach a preplnených kúpaliskách - preto nemôžu chýbať ani plavky. Hoci každé majú iný strih či farbu, vďaka ich jednoduchosti môžete rôzne kombinovať vrchné a spodné diely.
A nezabudnite i na klobúk!


Ako vyzerajú vaše letné outfity?
Držíte sa jednoduchosti a pohodlnosti alebo radi experimentujete?
The summer is also about cold sea, beaches filled with sun and over-crowded swimming pools - you surely can't miss a swimming suit. Even though they all have different style and colour, thanks to their simplicity you can combine top and bottom pieces.
And don't forget about a hat!


What do your summer outfits look like?
Are you for simplicity and comfortableness or you like to experiment?

with all love,

13 komentárov

 1. Rozhodne súhlasím s tým, že v lete sa mi jednoducho nechce vymýšľať rôzne kombinácie a tak stále zvolím jednoduchosť. Presne ako máš aj na obrázkoch, jednoduché vzdušné tričko, v ktorom sa dá prekonať tieto hrozné horúčavy, šortky a obyčajné tenisky, ktoré sú možno úplne jednoduché, ale človek sa v nich cíti pohodlne a hodia sa ku všetkému. :) Síce rada experimentujem, ale leto je naozaj mesiac, v ktorom sa mi kvôli počasiu ani nechce, pretože sa horúčavy lepšie prekonávajú v niečom, v čom sa cítim pohodlne. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mne sa niekedy chce experimentovať a vymýšľať nové outfity, inokedy by som nosila len jeden outfit stále dookola. A nezáleží to celkom od ročného obdobia. Povedala by som, že mám taký štýl, že sa mi páči nosiť farby aj vzory, ale mám rada aj minimalistický štýl či kombinovanie takýchto basic kúskov. V skrini ich ale veľa nemám, čo je pre mňa problém vždy, keď neviem, čo na seba.
  V lete tiež väčšinou volím len nejaké biele tričko a šortky, ak do toho "vháňam" farby, tak najmä rôznymi plátenými teniskami. Rada však nosím aj šaty či maxisukne, ktoré sú na leto úplne ideálne. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Léto pro mě přesně jako pro tebe znamená akorát úmorné horko a nechuť vymýšlet jakékoliv kreativní outfity. Jo, když je chladněji, tak to je něco jiného, ale jakmile je horko, fakt se mi nic nechce a nechce se mi dokonce ani se líčit a to normálně pokusy s makeupem miluju a dělám je často.
  V létě většinou na nějaké akce vybírám skoro pořád ty samé šortky z H&M a k tomu nějaké úplně obyčejné tričko. Co se týče do práce, tak tam musím být trochu kreativní a navíc většinou umírám vedrem vzhledem k dresscodu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne voľby na leto. Jednoduché, priedušné a stále veľmi pekné. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja osobne som človek veľmi málo farieb (čierna, sivá, biela a sem tam možno dačo trochu farebné), ale tiež v lete preferujem skôr ľahké a jednoduché outfity a najradšej mám veci ktoré môžem stále inak kombinovať a pritom ich nemusím mať veľa :D to isté s plavkami! takáto "minimalistická" móda je right up my alley! :3
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Veľmi pekne vybraté kombinácie a úplne s tebou súhlasím, že basic kúsky sú v šatníku samozrejmosťou, pretože ich kombináciami sa dá vytvoriť nespočetné množstvo krásny a jednoduchých outfitov. Sama som si pred letom nakúpila niekoľko svetríkov, dva mám aj rovnaké, len v inej farbe, pretože viem, že na jeseň sa budú dať kombinovať so všetkým a prečo ich nekúpiť pred letom, keď sú v zľave, haha :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ježišježišježš ty kombinace jsou naprosto skvělý, to je přesně můj styl!!!! mám chuť jít nakupovat, díky!:D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásné kousky, já miluju nakupování a hned bych brala všechno :) Hlavně plavky protože ještě pojedu do maďarska do lázní a tam se prostě neztratí <3

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Joooj, ono je to všetko také pekné! Mňa už trošku poznáš a vieš, že milujem experimentovanie a poriadne výrazné kúsky oblečenia, aka chcem byť od ostatných iná. ALE akonáhle príde jeseň a dlhokánska zima, moje experimentovanie sa zahrabe kade ľahšie a práve vtedy mám 4 tie isté roláky, len v iných farbách, rôzne nohavice a to kombinujem celý pol rok, keď nie viac. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ja práve v lete mám chuť na experimentovanie a toto leto mi pribudlo do šatníka aj pár farebných kúskov, ktoré som nutne potrebovala na oživenie šatníka. :) Vybrala si pekné kúsky do článku :)

  http://www.accessoriesforbeauty.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Moje leto bolo plné sukní, šiat a ak sa dalo taj aj rifle som vytiahla, pretože kraťase neznášam! Nemám rada ako vyzerajú na mne ale aj nepáčia sa mi aj na iných ľudoch. Neviem prečo. Čiže mojím top kúskom leta bola dlhá čierna sukňa a také trošku boho šaty. :3 Voľné, vzdušné, pohodlné a dievčenské.

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 12. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Basic kúsky milujem, najmä tričká. :)

  Pozývam ťa na giveaway:
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/2016/08/back-to-school-giveaway.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.