July Favourites

utorok 2. augusta 2016


Práca ma vyčerpáva viac, ako som čakala - preto sa ospravedlňujem, že články takto meškajú.
Úprimne, samú ma trochu prekvapilo, že posledné favourites tu boli v januári - je to dosť dlhá doba na to, že tieto články mám celkom rada. Preto ju tu dnes ďalšie pokračovanie.
The job really exhausts me more than I was expecting - so I am sorry the articles are late.
Honestly it kind of surprised me that the last favourites were published in january - it is a long time for the fact that I really like these posts. And because of that - today will be another continuation.


V prvom rade je to určite šampón a kondicionér od AVON-u s vôňou marakuje a grapefruitu - perfektná kombinácia na leto.
O ceruzke na obočie od Catrice som už písala (TU) a čosi viac o paletke Chocolate Nudes (takisto Catrice) sa ešte budete môcť dozvedieť neskôr.
Maskara Glam & Doll rovnakej značky už hneď po prvom použití u mňa vyskočila na najvyššie miesto - predlžuje a dodáva objem bez toho, aby vznikali hrudky alebo zlepené riasy.
No a na záver je to ceruzka na pery od SHE, ktorá ma len presvedčila, že Lily mala pravdu a ja sa budem musieť poobzerať i po ďalších odtieňoch.
At first it is surely shampoo and conditioner from AVON with the scent of passionfruit and grapefruit - the perfect combination for the summer.
I already wrote about the eyebrow pencil from Catrice (HERE) and you will be able to find out more about Chocolate Nudes Palette (also Catrice) later.
Mascara Glam & Doll from the same brand jumped straight to my number one place after the first use - it makes lashes longer and gives them volume without making lupms and "glued" eyelashes.
And last but surely not least - it's a lip liner from SHE which only persuaded me that Lily was right and I will have to have a look for another shades. 


Šortky z H&M sú v mojej skrini od minulého leta, no len čo som ich i tento rok prvýkrát vytiahla, stačilo mi málo k tomu, aby som si ich opäť obľúbila.
Z H&M je i ľahká bundička, ktorú síce plne využijem až počas septembra, no už ma zachránila pri chladnejších ránach.
Z rovnakého materiálu sú i nohavice z Terranovy - tie som nosila na pláž takmer neustále; sú ľahké, priedušné a nesmierne pohodlné.
Tote bag (no nie je dokonalá?) je od úžasnej Lily, a keďže som už potrebovala slnečné okuliare, tieto z H&M sú pre mňa jednoducho perfektné.
The shorts from H&M are in my closet since last summer, but when I took them out for the first time this year, it didn't take me long to like them again.
From H&M is also a light jacket, that I will fully use during september, but it has already saved me from colder mornings.
From the same material are also trousers from Terranova - and I wore them to the beach all the time; they are light, breathable and very comfortable.
Tote bag (isn't it just perfect?) is from amazing Lily, and I needed sunglasses badly, these ones from H&M are just great for me.


Do skupiny iné  mám len tri veci - seriál Kosti, ktorému som počas posledných pár týždňov úplne podľahla; hru Neko Atsume, ktorá ani tak veľmi nie je hrou, keďže vašou úlohou je len zariadiť dvor, kde sa môžu hrať mačky, ktoré sa vám neskôr odmenia drobnosťami; a môj Bullet Journal, ktorý už nepustím z rúk.

Čo ste si vy obľúbili počas júla?
I have only three things labeled as "other" - TV show Bones to which I totally fell for in the last few weeks, phone game Neko Atsume that is not really a game, because your only task is to decorate a yard where can cats play and they will reward you with knick-knacks later, and my Bullet Journal that I can't get out of my hands.


What did you like during July?
with all love,

5 komentárov

 1. Strašne ma mrzí, že mi nesedia veci od značky catrice kedže na ne všade počúvam iba chválu! :D Super tip na ceruzku na pery určite to musím ísť poobzerať :)) Ja som si za Júl najviac obľúbila telový peeling od Freeman s vôňou (tuším) Passion Fruit :))

  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nedávno som si kupovala ceruzky na pery a v drogérii som siahla aj po značke SHE. Nakoniec som ich nechala tak, keďže som predtým nemala dobré skúsenosti s ich linkou na oči. Ale zase kúpila som si iné, s ktorými som tiež spokojná.
  Tá taška je fakt úžasná ♥

  Ja ani neviem, čo som si obľúbila. Asi najskôr taký jeden sivo-modrý lak od Miss Sporty, ktorý má fakt úžasné krytie a skvelú farbu.
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja už budem asi potrebovať novú paletku a predchádzajúce dve som mala práve od Catrice, takže možno po nej zas siahnem :) Kosti som pozrela minulé leto všetkých 10 sérii a tešila som sa na jeseň, keď si pozriem 11tu, ale prvých 10 som pozerala so slovenským dabingom a 11tu som už po anglicky nedokázala pozrieť, pretože mi to bolo už divné. Tak keď u nás teraz začali dávať 11tú s dabingom veľmi som sa potešila a sledujem každú časť! Ten seriál proste zbožňujem už od malička a hocikedy si môžem pozrieť ktorúkoľvek časť :) A s bullet journalom si ma zas inšpirovala, aby som si ho vytvorila, pretože tento rok som nezhonala žiadny pekný diár, tak som rok začala s bullet journalom, ktorý mi však nevydržal, lebo som s ním nebola spokojná a od augusta som si zaviedla nový, ktorý mi dúfam už vydrží, pretože s mojou hlavou si musím všetko zapisovať a na vysokej sa mi to tiež určite zíde:) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Juuuj až dva krát som tu spomenutá a teším sa, že som dobre poradila a tiež, že sa ti taška páči♥ Značku Catrice mám čím ďalej, tým radšej, dokonca som videla videa, kde najlepšie maskérky odporúčajú tuto značky, čo by som nebola povedala. A Bones mám aj ja rada, milujem tie postavy, no zatiaľ som sa nedostala k pozratí všetkých sérií. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ceruzku od Catrice mám aj ja a som s ňou spokojná :) Ceruzku na pery veľmi nepoužívam, ale ako detail na nejaké líčenie je to super! :) Moje obľúbené produkty ešte okrem tých, čo si spomenula, sú určite produkty od Soaphorie <3
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.