Chocolate Nudes Palette By Catrice

sobota 6. augusta 2016


Hi!
Pre dnešok to bude ďalšia kozmetická recenzia. Nielenže som si obľúbila ich písanie, ale takisto sú na tieto články veľmi dobré ohlasy; a v poslednej dobe som vďaka recenziám siahla po mnohých skvelých produktoch - tak verím, že takto pomôžem i vám.
Hi!
It will be another beauty review for today. Not only I kind of like writing them, but these articles have very lovely responses and comments; and recently - thanks to the reviews I read - I reached for many amazing products - so I hope I can help you as well.Opäť začnem balením - keďže to má za mňa veľké plus. Je malé a kompaktné, a teda vhodné i na cestovanie - a vďaka pevnému uzáveru sa nemusíte báť, že sa vám kdesi otvorí. Má priehľadné viečko - z dostatočne hrubého skla na to, aby paletka prežila i zopár pádov (čo sa mne už stalo) -, pričom názov a značka sú zlatým písmom, ktoré sa nezoškiabava.I will start with the packaging again - it has a big plus from me. It is small and compact, therefore great for travelling - and thanks to a strong cap you don't have to be worried about it opening. It has a see-through lid - from a glass thick enough to survive a few falls (which happened to me) -, and the name and brand are with gold lettering that doesn't come off.


V paletke je šesť očných tieňov a takisto i duoaplikátor - na jednom konci zakončený štetcom, na druhom je penový aplikátor; a hoci nevyzerá byť taký hrozný, nepoužívam ho.In a palette are six eye shadows and also a duoapplicator - with a brush on one end and a foam applicator on the other; and even though it doesn't look that bad, I do not use it.


Avšak už k samotným tieňom.
Ako prvý je trblietavý, veľmi svetlý odtieň; druhý je matný, a hoci ho na mojej ruke veľmi nevidieť, má jemnú farbu a je skvelý ako podkladový tieň. Tretí využívam asi najviac - je matný a má príjemnú kapučínovú farbu, ideálnu na každodenné nosenie. Štvrtý je o-odtieň-tmavšia trblietavá verzia predošlého. Predposledný je môj obľúbený - tiež je trblietavý a má nádhernú medenú farbu; no a na záver je najtmavší matný tieň - skvelý do záhybu oka.
Let's move onto the shades themselves.
The first is a sparkly, very light shade; second is matt, and although you can't see it that much on my hand, it has a perfect colour as a base eye shadow. The third one I use probably the most - it is matt and has a lovely cappuccino shade, ideal for every day wearing. The fourth is a "one-shade-darker" sparkly version of the previous one. Last but one is my favourite - it is sparkly and has a beautiful copper shade; and the final is the darkest matt shade - great for the crease.


Osobne som si túto paletku veľmi rýchlo obľúbila. Vďaka jemným matným i žiarivým trblietavým odtieňom je vhodná ako na každodenné líčenie, tak i na výnimočné večerné príležitosti.

Takisto nemám pocit, že by sa tiene nejako veľmi prášili a ich výdrž je i bez bázy dostatočná. 
Personally I have got to like this palette very quickly. Thanks to the light matt and shiny sparkly eye shadows it is great for every day, but also for some extraordinary night occasions.

I also do not feel like the shades would dust too much and they last well-enough without a base as well.

Advantages:
   • pekné balenie / nice packaging
   • pevný uzáver / strong cap
   • duoaplikátor / duoapplicator
   • matné i trblietavé odtiene / matt and sparkly shades
   • skvelá cena / great price

Disadvantages:
   žiadne / none

Price:
   5.29€

My Rating:
   5/5 bodov / points


with all love,

19 komentárov

 1. Krásna paletka :) Ja teraz používam paletku od Revolution, kde sú viaceré odtiene trblietavé a veľmi sa mi to páči! Avšak jediné, čo mi na nej vadí, je že nápis sa už z polovice zošúchal, čo je škoda, pretože ich minimalistický design je krásny :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Stále som mala dilemu či si ju mam kúpiť alebo nie, ale neskutočne sa mi páči :) skutočne pekné balenie a také tie hnedé odtiene sa dajü nosiť prakticky stále

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Barvy v paletce vypadají naprosto skvěle, ani jsem nevěděla, že Catrice takové paletky vyrábí.. Jen škoda, že hnědé paletky mám už dvě, a tak bych už další nevyužila :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Paletka vyzerá naozaj krásne! Neraz som po nej pokukovala :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Takéto paletky s nude odtieňami mám veľmi rada! Keby som nemala doma jednu od Essence, hneď by som sa na ňu išla pozrieť, pretože má oproti tej mojej oveľa viac farieb. :)
  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ačkoliv mám Catrice produkty velmi ráda, tahle paletka mě nějak nezaujala.. :(

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Táto paletka je skvelá, určite si ju kúpim:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Táto paletka vyzerá veľmi dobre a už veľakrát som si ju v drogérii prezerala. Potom si ju kúpila moja sestra a raz som sa s ňou už len tak narýchlo namaľovala a bola naozaj super, milujem takéto krásne odtiene hnedej. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Pokaždý se na tuhle paletku v drogerii koukám, ale pak většinou odejdu s tím, že takhle barevných mám doma mraky. No, asi si ji v blízké době stejně pořídím, protože na cesty je výborná.
  Ty tvoje recenze jsou super, strašně se mi líbí, jak to máš řešené <33

  OdpovedaťOdstrániť
 10. značku Catrice proste milujem. Tiež nám paletku ale Rose a neviem si ju vynachváliť. Tiež sú tam matné i trblietavé tiene. Super ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ja mám doma tiež takúto paletku od Catrice, ale asolute matt. Ale má dosť slabú pigmentáciu, myslím, že čo mám doma ostatné paletky, tak asi každá je lepšia ako táto. :-D Ale zas musím uznať, že na tú cenu sa to ešte dá a majú pekné odtiene. :-)

  Inak pozývam na giveaway na mojom blogu. :-)

  http://alfa-lu.blogspot.sk/2016/10/giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Paletka je sama o sobě nádherná, super odstíny :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Paletka je krásna, veľmi sa mi páčia odtiene zladené do hneda:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Má jednu hodně podobnou, má velmi podobné stíny, jen je od Make-up Revolution :) Se značkou Catrice nejsem úplně spokojená, tak se jejím produktům spíše vyhýbám :) A dávám odběr, kdyby tě i můj blog zaujal, budu ráda, když mě budeš sledovat také :)

  BLOND SITE.CZ

  OdpovedaťOdstrániť
 15. je podľa mňa super, že už aj v drogériach je zastúpenie paletiek, stále si však myslím,že by mohli popracovať na kvalite čo sa výdrže a pigmentácie týka :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 16. už toľko hˇladám tieto paletky od catrice a unás som si zatial nevšimla že by niekde mali , čo s avelmi cudujem alebo ja zle vidím ale určite si ju chcem zaobstarať !! :))

  Tammybeaty

  OdpovedaťOdstrániť
 17. tak tieto paletky od Catrice milujem, už mám doma dve a určite plánujem ďalšie♥

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Tuto paletku som este neskusala vyzera vsak naozaj dobre, Catris ma vacsinou dobre vyrobky za super ceny :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.