What's In My Go-To Bag

sobota 16. júla 2016


Ahoj!
Časy, kedy som so sebou všade nosila veľkú čiernu kabelku, sa skončili - teda aspoň na dva mesiace. Teraz so sebou všade nosím túto - a v tomto článku vám ukážem, čo sa v nej skrýva.
Hello!
Times when I had to bring my big black bag with me everywhere ended - at least for two months. Now I'm taking this one with me everywhere - and in today's article I'll show you what's hiding inside.

Samotná kabelka je z Bershky a svojou veľkosťou priam perfektná na všetky momenty, kedy potrebujem rýchlo vybehnúť von (ale ak musím mať so sebou viac vecí, vyberám moje nové tote bags). Je z imitácie kože, nepremokne a hodí sa skutočne ku všetkému.The bag itself is from Bershka and with its size is actually perfect for all those moments when I need to rush out from door (but when I have to have more things with me, I take out my new tote bags). It's from the immitation of leather, waterproof and it goes with everything.


Tri veci, bez ktorých neodídem ani len oproti do obchodu - mobil, peňaženka a kľúče. Takisto so sebou všade nosím i dáždnik - hoci je leto, človek nikdy nevie, kedy sa rozprší; ale počas horúcich slnečných lúčov mám poruke vždy slnečné okuliare. No a mať pri sebe i hygienické a navlhčené obrúsky sa mi zatiaľ vždy len vyplatilo.

Jedna z mojich noviniek je zápisník od Moleskine, ktorý plní úlohu diáru, ale takisto doň môžem zapísať všetko, čo potrebujem - a preto mi v kabelke nikdy nechýba aj pero.

Malá taštička v sebe skrýva mnoho drobností - od slúchadiel a externej nabíjačky, cez korektor, rúž, lieky, zrkadielko, gumičky a sponky, až po antibakteriálne obrúsky. 
Without these three things I won't even go to shop across the street - my phone, wallet and keys. I also bring an umbrella with me - even though it's summer, you never know when it starts raining; but during warm summer days I always have sunglasses by hand. And having tissues and wet wipes has always been a great thing.

One of my newies is a notebook from 'Moleskine', which I use as a planner, but I can write whatever I need in it - and because of that a pen can't be missing in my bag, too.

Small bag hides many little knick-knacks inside - from earphones and external charger, through concealer, lipstick, pills, mirror, elastics and bobby pins, to antibacterial wipes.


Čo je vo vašej kabelke počas leta?What is in your bag during summer?

with all love,

10 komentárov

 1. Ta přenosná nabíječka je úplně super a ty klíče s kočičkou jsou strašně roztomilé! :) Ale nejvíce se mi líbí asi ten diář. Takový jsem dlouho sháněla a nemohla jsem ho nikde najít.
  Líbí se mi i jak je článek v angličtině, alespoň si tu angličtinu trochu zopakuji. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som diár objednávala cez esop Martinusu, keďže ani u nás som ho nikde nevedela nájsť :D

   Odstrániť
 2. Tá kabelka je úplne super! Ja som práve tá, čo so sebou dáždnik nikdy nenosí a potom na to stále doplatím.. A Moleskine diár je úplne super, mne sa strašne páčia tieto bullet journals ale mne sa nikdy nepáči, keď si ho mám sama spraviť, vždy sa mi viac páčia tie cudzie ♥ Ale je to super, že si to vieš spraviť podľa seba všetko čo tam chceš :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :)
   Ja som sa veľmi dlho pohrávala s myšlienkou, či sa mi naozaj chce mať bullet journal, ale povedala som si, že to aspoň skúsim - a neviem si ho vynachváliť :D Hoci stále nie je úplne dokončený, asi 90% je už tak, ako by som chcela a ako som si to predstavovala; a som veľmi spokojná ♥

   Odstrániť
 3. Super clanek, v kabelce ted taham skoro to same :-) A mas krasnou kabelku :-)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kde sa to tam všetko zmestí, haha?? :DD Ja nosím takú menšiu-väčšiu kabelku, keďže do nej vojde aj zrkadlovka :D Ale inak podobné veci ako ty.. plus ešte plátenku, keď by som náhodou išla na nejaký nákup :)

  Na blogu akurát prebieha Giveaway, tak ak by si chcela, môžeš sa zapojiť :) ~ Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moja kabelka, taška vyzerá dosť podobne. :D Myslím, že väčšina žien a dievčat nosí plus mínus to isté. Akurát ja dáždnik nenosím skoro nikdy a zmoknem. Keď si ho už výnimočne raz za uhorský rok zoberiem... tak neprší.
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Přesně takovýhle obsah mám já, jen já mám navíc dvoje brýle - sluneční a dioptrické, tablet nebo knížku a nejdůležitější - pepřák.. :D

  Nikola Mills

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Such a beautiful post, I love your bag, it's wonderful! You have a wonderful blog, would you like to follow each other?

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nosím úplně stejné věci, ale kabelku musím mít xx velkou i když v ní pomalu nic není :D
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.