Summer Nail Polishes

pondelok 4. júla 2016


Ahoj!
Nosím prevažne nude či hnedé odtiene lakov na nechty; ale nie počas leta. Hoci neskočím rovno do refexných farieb, tie pastelové a jemné patria medzi moje go-to - keďže sú jedným z doplnkov a takisto je to celkom príjemná zmena.
Dnes vám ukážem päť lakov, ktoré buď patria medzi moje obľúbené alebo je veľká pravdepodobnosť, že ich počas tohto leta budem nosiť celé týždne.
Hello!
I'm wearing usually nude or brown shades of nail polish, but definitely not during summer. I don't jump directly to reflex and bright colours, but pastel and soft are my go-to - because they're one of accesories and it's also a nice change.
I'll show you five nail polishes today, that either belong to my favourites or there's a pretty big chance that I will wear them for weeks during this summer.Lemon Sugar // AVON Nailwear Pro+
Keď som bola malá, moja obľúbená farba bola žltá; a hoci sa to už zmenilo, pastelový odtieň patrí v mojich očiach medzi tie najkrajšie. Okrem toho krásne vynikne pri opálenej pokožke, no čo je najdôležitejšie, má skvelú výdrž - čo sa pri letných aktivitách veľmi hodí.When I was young, my favourite colour was yellow; and even though it has changed, pastel shade belongs to the most beautiful in my eyes. Apart from that it shows off with tanned skin, and what is the most important, it stays great - which suits very well with all summer activities.

183 Pistachio // Mavala
Hoci tento lak (spolu s ďalšími dvoma) mne i mojim sestrám priniesla z Veľkej Británie mamkina sesternica len začiatkom tohto roka, veľmi som si ho obľúbila. Roztomilé balenie, jednoduché nanášanie, krásna výrazná farba. Čo viac si priať?Although this nail polish (with other two) brought me and my sisters from Great Britain my mum's cousin at the beginning of this year, I got to like it very quickly. Super cute packaging, simple application, beautiful striking colour. What more to wish for?


Peach // Claire's
Prvý lak od značky Claire's, ktorý je na toto leto ako stvorený, je pôvodne určený na francúzsku manikúru (čo som si všimla až doma); avšak jeho broskyňová farba je jednoducho úžasná. Má síce ľahšiu konzistenciu, a preto je potrebné naniesť viac vrstiev, no určite za to stojí.The first nail polish from a brand Claire's which is perfect for this summer, is originally made for french manicure (which I noticed at home); but its peachy colour is just amazing. It does have a lighter consistency and it's necessary to apply more coats, but it is definitely worth it.

Pastel Gliter // Claire's
Posledné dva laky vám predstavím spolu - keďže boli aj pôvodne kúpené v sete. Majú síce len sedemmililitrové balenie, no naopak skvelé krytie. Samotný lak má - podľa oficiálneho popisu - mätovú farbu, avšak podľa mňa je skôr do svetlomodra; a druhý je top coat (povrchový lak) s bielymi, svetloružovými, zelenými a svetlomodrými trblietkami.

Aké sú vaše obľúbené laky na leto?
I will show you the last two nail polishes together - because they were originally bought in a set. Even though it's just a seven mililitre packaging, they have amazing coverage. Nail polish itself has - according to official description - mint colour, but I think it's more light blueish; and the second is a top coat with white, light pink, green and light blue glitter.


What are your favourite polishes for summer?

with all love,

15 komentárov

 1. Žlutý a zelenkavý lak na nehty - ♥, to jsou vážně překrásné barvičky :) Já jsem zvyklá většinu roku nustále mít nalakované nehty rudým lakem na nehty, ale během léta naopak střídám všemožné zářivé barvy a neskutečně si to užívám :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný barvičky! :) Já právě nejčastěji nosím úplně jemné, nenápadné laky :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi pekné odtiene lakov! :) Na leto sú tieto pastelkové úplne najideálnejšie :3 :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tie od Clarie s vyzerajú krásne! O tej značke počujem prvý krát. Ja stále letím na nude farbách a čiernej :3

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pastelové farby mám na leto najradšej! :) Najviac sa mi páči ten peach, podobný som mala aj ja, ale už sa mi minul :/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ten bledomodrý a žltý je úplne krásny <3

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásne odtiene, na leto sa úplne hodia :)

  Na mojom blogu práve prebieha letná Giveaway, budem veľmi rada, ak sa zapojíš! :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ja milujem červený lak! Najlepšie, keď je taký pekný sýty, alebo taký krvavočervený. Z tvojich sa mi najviac páči ten žltý, vyzerá skvelo a hlavne na leto :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ten jemne žltý vyzerá krásne :3 ja mám taký ostrejší a momentálne ho nepoužívam, lebo sa mi nejako prestal páčiť :D
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Kaktuuuuuus! Som rada, že žije:D A laky sú všetky naozaj krásne, ja som tiež skôr zvyknutá na nude odtiene alebo sivý či p.ružový, ale počas leta robím výnimky. Páčia sa mi úplne všetky okrem zeleného, táto farba nie je veľmi v mojej obľube. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tie laky sú nádherné. Tiež mám veľmi rada takéto pastelové farby, hlavne na leto. Ale rovnako mám rada aj také výraznejšie, rôzne také trblietavé, pretože v lete to hrozne vynikne a je to krásne pri opálenej pokožke ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Asi všetky by sa mi neuveriteľne hodili! V lete rada nosím taký svetlučkomodrý od Sally Hansen. Chcela by som skúsiť aj biely, všade, kde to vidím, to vyzerá dobre, no ešte musím počkať, kým budem mať viac opálené ruky, aby to lepšie vyniklo :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Všechny jsou krásné. Ten pastelově žlutý mám taky :) Třpytivé laky jsou krásný, ale štve mě, jak se blbě dávají dolů :D
  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Aké nádherné farby! <3 Hneď by som všetky brala a každý deň by som si snáď dávala novú a novú farbu :D

  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.