Simple DIYs To Try This Summer

piatok 8. júla 2016


Pekný večer!
Momentálne sa balím, keďže o dvanásť hodín už budeme na ceste do Čiech (pre bližšie updates určite sledujte facebookovú stránku blogu a môj instagram).
Počas učenia sa na maturity a prijímacie skúšky som ani náhodou nemala čas venovať sa vytváraniu takýchto maličkostí; a ani si neviete predstaviť, ako veľmi mi to chýbalo.
Dnes to budú tri drobnosti, ktoré určite zvládnete - a väčšinu vecí nájdete i doma.
Good evening!
I am currently packing because in twelve hours we will be on our wait to Czech Republic (for more updates follow blog's facebook page and my instagram).
While studiyng for my final test and entrance exams for university I had absolutely no time for making little knick-knacks like this; and you can't even imagine how much I missed it.
Today it will be three little things which can everyone make - and you'll surely find some supplies at home.Ako hneď prvý DIY pripomeniem malú knižku/to-do list, o ktorej som už písala aj minulého roku. No rozhodla som sa ju dať aj do tohto článku - keďže som si ju spravila i na toto leto.
Takže ak ste nič takéto ešte neskúšali, rozhodne odporúčam - v jednej malej knižke budete mať uložené všetky krásne spomienky.
As the very first DIY I'll bring back small book/to-do list about which I wrote last year. But I wanted to put it in this article as well - because I had decided to make one for this summer, too.
So if you haven't tried something like this before, i definitely recommend it - you'll have all your beautiful memories in one small book.


Na YouTube som videla už aspoň tisíc rôznych návodov na prerobenie starých vankúšov, no nikdy som sa nedostala k tomu, aby som ich aj skúsila.
Chyba! Je to nesmierne jednoduché a len za pomoci obyčajnej farby (ja som použila len akrylovú, keďže túto obliečku veľmi neplánujem prať [je to len dekoračný vankúš], ale inak odporúčam radšej farbu na textil) premeníte starší nezaujímavý vankúš na úžasnú dekoráciu.
I have seen at least a thousand different tutorials on YouTube about how to redo old pillows, but I never really pushed myself into trying some.
Mistake! It is extremely simple and with just some paint (I used only acrylic paint because I don't really plan to wash this pillowcase [it's just a decorative pillow], but otherwise I recommend using paint speciallized for textiles) you'll transform an older and boring pillow into an amazing decoration.


Podobný štýl náramkov ste už určite videli - a určite nie som jediná, ktorej sa páčia; lenže ich cena sa mi občas zdá byť príliš prehnaná.
Preto som zabehla do obchodu s kreatívnymi potrebami a ešte v to poobedie sa pustila do výroby tohto náramku - zo šnúrky, kovového zapínania, prívesku a korálikov; všetko za oveľa nižšiu sumu, ako by ma to stálo v obchode.
You have definitely seen this type of bracelets before - and I'm sure I'm not the only one who likes them; but I think they are a bit overpriced somethimes.
Because of that I ran to the shop with creative supplies and I made this bracelet in the same afternoon - from a string, metal fastening, a pentant and beads; all for much less than if I bought it from a store.

with all love,

16 komentárov

 1. Povlečení na polštář je nádherný a je to skvělý nápad. Velmi se mi líbí i náramek. Sem tam mám taky potřebu něco vyrobit, takže se možná nechám inspirovat. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Úžasné nápady, hlavne tá obliečka! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak tá obliečka sa ti nesmierne podarila, vyzerá presne ako tie z H&M Home :D

  Na mojom blogu práve prebieha letná Giveaway, budem veľmi rada, ak sa zapojíš! :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mne sa na tvojom instagrame neskutočne páčil ten vankúš s ananásom a rozmýšlala som odkiaľ ho máš! :D Je úžasný, možno si ho skúsim aj ja spraviť ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mooooc krásne DiY :D ♥ musím vyskúšať tú prvú knižku! ♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Wow, tak to je neskutečná nádhera! Moc se mi líbí nápady na DIY i samotné zpracování článku :)

  Beauty News | Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Skvele napady, ten povlak na polstar je krasny ☺
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Skvele napady, ten povlak na polstar je krasny ☺
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ten vankúš určite vyskúšam! A tá sovička je strašne cute:3

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Opäť veľmi krásne a kreatívne nápady! Ten ananás vyzerá úžasne, si veľmi šikovná! Určite by som aj ja chcela mať taký vankúš doma ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tá obliečka na vankúš je jednoducho wow :O Ja mám pocit, že mne by sa to určite nepodarilo a nejak by som skončila celá od farby (spolu s vankúšom). Ale keď nájdem nejaký motív, ktorý by sa mi veľmi páčil, tak to skúsim ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Ja ani neverím, že už z prázdnin prešlo tak veľa. Síce ešte mám vyše 2 mesiacov, kým mi začne prvý semester (ever), ale uteká to rýchlo a ja som dokopy nestihla skoro nič (niečo určite no :D) Z týchto DIY sa mi najviac páči tá obliečka!
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 13. To povlečení je boží, furt koukám že si něco takového koupím, ale možná si to taky vyrobím :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Nádherne si to urobila! Každý jeden postup, aj nápad sú krásne a originálne. Ten Vankúš sa mi veľmi páči a aj knižočka ti vyšla. Asi si nad tým sedela poriadne dlho a dalo ti to zabrať, no výsledok za to stojí!♥

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Už pri minulom článku som chcela pochváliť vankúšik, ktorý sa mi veľmi páčil, no zabudla som na to. Fakt som si myslela, že je z nejakého obchodu, ale tak vidím, že budem musieť preskúšať vlastnú šikovnosť. :)
  Tieto náramky sa mi veľmi páčia a už som tiež dlho neurobila žiadne DIY, tak asi skúsim toto. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.