Eyebrow Stylist Pencil By Catrice

streda 20. júla 2016


Ahojte!
Hoci leto nie je moje obľúbené ročné obdobie, momentálne si plnými dúškami užívam slnečné lúče, chladné more a horúci piesok v Chorvátsku.
Avšak aby sme prešli rovno k článku - dnes vám priblížim ceruzku Eyebrow Stylist, ktorá sa mi do rúk dostala pár dní dozadu.  
Hello!
Even though the summer is not my favourite season, currently I'm reapping the full benefits of sun rays, cold sea and hot sand in Croatia.
But let's go straight to the article - today I'll show you Eyebrow Stylist pencil that got into my hands few days ago.Balenia Catrice sa mi celkovo veľmi páčia - a táto ceruzka nie je výnimkou. Je jednoduché a minimalistické, pričom na konci, kde je samotná ceruzka, je pevné plastové viečko, ktoré dobre drží, zatiaľ čo kefku chráni viečko zo skla.I generally really like Catrice's packagings  and this pencil is no exception. It is simple and minimalistic, and on one end where is the pencil itself is firm plastic cap that holds very well and on the other end the brush protects a cap made from glass.


Ceruzku dostanete v troch odtieňoch - Date With Ash-ton (najsvetlejší a zároveň odtieň, ktorý som si vybrala ja), Brow-n-Eyed Peas (najtmavší) a Don't Let Me Brow'n (čosi medzi dvoma predošlými).

Ceruzka má púdrovú konzistenciu, ktorá je ľahká, jemná a nielen že sa veľmi dobre nanáša, ale aj rozotiera - čo je veľké plus pre jednoduché, no presné použitie (takže ráno nestrávite dvadsať minút len na obočí).

Už v drogérii som bola veľmi príjemne prekvapená tým, aká je kefka mäkká; no doma sa moje nadšenie ešte znásobilo - takisto pomáha rovnomerne rozniesť ceruzku a obočiu dodáva prirodzený a plný vzhľad.
You can get the pencil in three shades - Date With Ash-ton (the lightest and also the shade that I decided for), Brow-n-Eyed Peas (the darkest) and Don't Let Me Brow'n (something in between the previous two).

The pencil has powdery texture that is light, soft and apart from very easy application, it blends very well, too - which is a great plus for simple but precize useage (so you don't spend twenty minutes in the morning on your brows).

Even in the drugstore is was pleasantly surprised with how soft the brush is; but at home had my excitement even rose - it also helps to spread out the pencil evenly and gives the brows natural and full look.


Odkedy ju mám ju používam takmer každý deň a môžem povedať, že som s výdržou pomerne spokojná - počas bežného dňa sa o dodatočné dolaďovanie nemusíte starať (a ja osobne som zatiaľ nikdy nepotrebovala dvadsať či tridsať hodinovú výdrž, takže na takúto dlhú časovú dobu to neviem posúdiť).

Ani trochu neľutujem, že som sa pre ňu v drogérii rozhodla - a len ma utvrdila v tom, že Catrice má veľmi dobré produkty, z ktorých určite plánujem vyskúšať viac.
Since I have it I use it almost every day and I can say that I'm rather satisfied with its lasting - during an ordinary day you don't have to worry about extra adjusting (and personally I have never needed a twenty- or even thirty-hour lasting, so I can't really tell for that long period of time).

I do not regret I decided to buy it in the drugstore - and it only asured me that brand 'Catrice' has very good products and I definitely want to try out more of them.

Advantages:
   • pekné balenie / nice packaging
   • jednoduché nanášanie / simple application
   • profesionálna kefka / profeshional brush
   • tri odtiene / three shades
   • skvelá cena / great price

Disadvantages:
   žiadne / none

Price:
   2.59€

My Rating:
   5/5 bodov / points


with all love,

12 komentárov

 1. Této tužky jsem si v drogériích ještě nevšimla, vypadá moc dobře! Jen mě nebaví tužky ořezávat, protože to většinou moc nejde :D :/ Určitě se ale po ní podívám!

  EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A používaš obyčajné strúhadlo alebo strúhadlo špeciálne na ceruzky? Pretože ani mne to niekedy nešlo a akurát tak sa mi podarilo ceruzu zničiť, ale s kozmetickým strúhadlom (určite ho nájdeš v drogérii) to ide ľahko :D

   Odstrániť
 2. Haha, akurát dnes som si kúpila presne takú istú :) Už sa teším až ju vyskúšam a dúfam, že bude super :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám tentýž odstín a tužka je moje oblíbená. V poslední době už ani nic jiného nepoužívám

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na obočí si dávam vždy veľmi záležať a takmer každý deň sa ho snažím upravovať. Túto ceruzku od Catrice som ešte neskúšala, ja už niekoľko rokov používam jednu od Pupa a úplne mi vyhovuje(ale to je možno tým, že som inú neskúsila :D)!
  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mne táto ceruzka vôbec nevyhovuje, naopak mám pocit, že nevydrží a veľmi ľahko sa rozmazáva a ani hrebienok nie je nič moc. Podľa mňa sú naj určite tiene na obočie, paletky.. vidieť rozdiel medzi ceruzkou a tieňmi. Ceruzku by som využívala jedine pri cestovaní, alebo kratších presunoch možno vtedy, keď človek naozaj nemá čas ani chuť na dlhšie nanášanie s paletkou. Môj osobný názor :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja používam kombináciu ceruzka + tiene; ceruzka je presná a ľahko sa s ňou robí, takže pomocou nej vytvarujem obočie a potom už len tieňmi dokončím na požadovaný vzhľad. Aj preto som s výdržou ja osobne celkom spokojná. Mne osobne sa nerozmazáva a zatiaľ som so žiadnym produktom na obočie nemala pocit, že by nevydržal celý deň :)

   Odstrániť
 6. Vypadá dobře, ale já na obočí používám obyčejný hnědý stín :)

  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Této tužky na obočí jsem si zatím v obchodech vůbec nevšimla, což je určitě škoda, vypadá skvěle :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Túto ceruzku na obočie mám aj ja, ale osobne oveľa radšej používam tiene. Mám pocit, že vďaka nim pôsobí obočie prirodzenejšie a jemnejšie. :)
  Lily Of the Valley

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tužka je bezvadná, měla jsem ji sice jen jednou, ale byla jsem hodně spokojená! :)
  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.