Beauty Stuff | New In

štvrtok 14. júla 2016


Ahoj!
Ako si užívate prázdniny?
Keďže sa mi za posledné dni (alebo za dva výlety do drogérie s Romankou) na stole nahromadilo zopár kozmetických noviniek, dnešný článok bude venovaný práve im.
Hello!
How are you enjoying holiday?
Because in the past few days (or shall I say after two "trips" to drugstore with Romanka) have some beauty news stacked on my desk, today's article will be dedicated to them.Začnem produktmi značky Catrice, ktorú som si v poslednej dobe veľmi obľúbila - majú široký výber, skvelú kvalitu, a i napriek tomu dostupné a nízke ceny.
Po make-upe som siahla už druhýkrát (recenziu ste si mohli prečítať tu) - nechcelo sa mi prechádzať hore-dole po drogérii a skúšať čosi nové; najmä keď som bola s týmto taká spokojná.
Ceruzka na obočie ma zaujala už dávnejšie a určite na ňu čakajte samostatný článok; rovnako ako aj na paletku očných tieňov (ale prezradím, že je skvelá).
Na oficiálnej stránke Catrice som pred pár dňami našla i vyhľadávač správnej maskary - a konkrétne táto bola jedna z navrhovaných, čo ma nakoniec presvedčilo a putovala som s ňou k pokladni.
I will start with products from brand Catrice which I definitely grew fond of recently - they have great range, high quality yet still affortable and low prices.
I reached for this foundation for the second time (you can read a review here) - I didn't feel like walking around the drugstore and willing to try something new; especially considering how satisfied I was with this one.
This Eyebrow Pencil interested me some time ago and you can definitely expect a more specific post about it; the same as for a Eyeshadow Palette (but I can tell it's great).
I found ideal mascara finder on the official Catrice site few days ago - and actually this one came as one of the results, which eventually persuaded me and I went to the cashier with it.


Antiperspiranty značky Dove používam už istú dobu a som s nimi veľmi spokojná - preto nie je prekvapením, že som siahla po ďalšom balení.
Ceruzka na pery od SHE ma zaujala na blogu Lily - a keď som zbadala aj odtieň 002, viac som neváhala (a musím s ňou len súhlasiť).
Článok bol takisto venovaný aj cleanseru od Avonu; no a posledná vec je rovnakej značky - telový sprej s granátovým jablkom a mangom, ktorý vonia ako leto.

Aké beauty produkty ste si v poslednej dobe kúpili?
I have been using ANTIPERSPIRANTS from the brand Dove for a while now and I'm very pleased with them - so it's no surprise that I reached for another packaging.
A LIP LINER from brand SHE interested me on Lily's blog - and when I found the shade 002 as well, I didn't hesitate at all (and I have to agree with her).
A post was also dedicated to CLEANSER from Avon; and the last thing is from the same brand - BODY SPRAY with pomegranate and mango which smells like summer.

Which beauty prducts have you bought recently?

with all love,

12 komentárov

 1. Tie fotky sú mega krásne, hneď mi pritiahli oči ♥
  Ceruzku od Catrice som používala a bola som s ňou spokojná. Po tej paletke tiež už dlhšie pokukujem, takže sa teším na recenziu ak nejaká bude. :)
  Ja som si v poslednej dobe tiež pokupovala dosť kozmetiky, takže sa na to chystám urobiť tiež článok. :)
  leuslifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Make-up som si kúpila aj ja a tiež som s ním spokojná :D moc krásny článok ♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvěle sis nakoupila. Taky jsem si koupila tužku na obočí, ale od Essence. Na vyhledávač správné řasenky se budu muset podívat, jsem zvědavá, jaká řasenka mi vyjde. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Makeup od catrice som mala už niekoľkokrát a bol super! :) Ceruzku na obočie mám už asi rok a tiež ju rada používam. Síce mám radšej tiene od Essence ako ceruzky, ale občas po nej siahnem. Paletku mám v nudes a shine a sú to jediné tiene, ktoré používam, pretože sú veľmi pekné a výdrž tiež neni najhoršia v pohode mi vydržia aj celý deň :) Telový sprej od Avonu mám tiež - dokonca v rovnakej vôni - a používam ho skôr do izby na rozvoniavanie ako na telo :DD a potom mi izby vždy pekne vonia ♥
  A tá ceruzka od Shee!!! Tiež som ju videla u Lily a pri ďalšej návšteve drogérie si ju so sebou zrejme zoberiem domov ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. CATRICE mám aj ja rada! Maku up mám doma tiež a je veľmi pri. Ceruzka je dokonalá! Vyrovná sa aj drahej kozmetike. Ach A telové spreje mám neskutočne rada. Ja som si v poslednej dobe kúpila tri ceruzky na pery od miss sporty a určite vyskúšaj sú dokonalé!!!

  SASHA'S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. CATRICE mám aj ja rada! Maku up mám doma tiež a je veľmi pri. Ceruzka je dokonalá! Vyrovná sa aj drahej kozmetike. Ach A telové spreje mám neskutočne rada. Ja som si v poslednej dobe kúpila tri ceruzky na pery od miss sporty a určite vyskúšaj sú dokonalé!!!

  SASHA'S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Catrice milujem! Výrobky od tejto značky majú skvelú kvalitu a tiež si ich kupujem neustále. Veľmi Ti ďakujem za úžasný tip na make-up. Jednoznačne ho musím vyskúšať, pretože make-upy od Catrice som ešte nemala a to sama neviem prečo :D <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nedávno jsem se po nějakém make-upu od Catrice koukala, ale nakonec jsem si domů odnesla jiný. A co jsem si naposledy kosmetického koupila .. to už nevím, ale přišla mi na testování nová sada od Nivei. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. S Makeupem od Catrice jsem taky hodně spokojená.
  Prolhaná Mrcha

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Catrice ceruzku sa chystám si kúpiť :) sú na nu len dobré ohlasy :) ja mám najnovšie maskaru od avonu:)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.