Things To Do This Summer

sobota 4. júna 2016


Peknú sobotu!
Hoci viem, že väčšinu z vás čaká ešte mesiac v škole - možno toto je práve motivácia, ako ho úspešne ukončiť.
Tak či tak - dni sa predlžujú a vonku je čoraz teplejšie a teplejšie; preto je už aj na čase si trochu rozplánovať prichádzajúce prázdniny. A dnes vám ukážem päť jednoduchých a peňažne nenáročných možností.
Good Saturday!
I know some of you have a month in school ahead of you - this may be a motivation how to successfully finish it.
Anyways - days are getting longer and it's warmer and warmer outside; because of that it's time to plan upcoming holiday a bit. And today I'll show you five easy and financially simple options.

Go camping
Nech už bývate kdekoľvek, som si istá, že v okolí máte skvelé miesto priam stvorené na kempovanie - či už odľahlá lúka s úžasným výhľadom alebo blízky les. Ale ak máte strach, tak prečo neskúsiť aj vašu záhradu? Stačí už len vyhrabať alebo požičať dobrý stan a spacáky, nakúpiť zásoby jedla, pitia a iných nevyhnuteľných drobností, vytiahnuť von súrodencov alebo kamarátov a o nezabudnuteľné zážitky máte postarané.No matter where you live, I'm sure that in your neighbourhood is a place perfect for camping - whether it's a secluded field with an amazing view or a nearby forest. But if you're still afriad, then why don't trying your backyard? All you have to do is find or borrow a good tent and sleeping bags, buy a lot of food, drinks and other essentials, take out your siblings or friends and you are taken care of unforgetable experiences.


Make a picnic
Leto je na pikniky priam stvorené! Jediné, čo potrebujete, je skvelé miesto (buď v blízkosti stromov alebo odporúčam vziať aj slnečník - inak skončíte s úpalom) a staršia deka, kde si budete môcť sadnúť a rozložiť jedlo či stolové hry. Sú nenáročné, ale môžete mi veriť, že večer pôjdete domov s úsmevom na tvári.The summer is made for picnics! The only thing you need for them is a great place (whether nearby the trees or I recommend bringing umbrellas - or you'll end up with a sunburn) and an older blanket, where you can sit and lay out your food or board games. They're very simple, but you can trust me you'll go home with a huge smile.

Go to the cinema, museum or gallery
Do kina nemusíte ísť len na film, na ktorý čakáte už mesiace - prečo nevyraziť s priateľom alebo kamarátkou na niečo, čo vôbec nebudete tušiť, o čom má byť? A vstupné nestojí tak veľa - rovnako ako ani do múzea či galérie. Veď sa aspoň naučíte niečo nové.You don't have to go to the cinema only for a film you've been waiting for months - why don't go out with your boyfriend or a friend to see something you will have no idea what's about? And entrance fee isn't that high - as well as to a museum or gallery. You'll learn something new.


Go hiking or sightseeing
Nemusíte cestovať cez pol krajiny do hôr na serióznu túru a s fotoaparátom na krku objavovať metropoly Európy. Aj prechádzka na blízky kopec osamote má svoje čaro, dokonca môžete 'objavovať' aj krásy rodného mesta. Zahrať sa na turistu aspoň na jeden deň ešte nikomu neuškodilo.No need to travel across the country to the mountains for a serious hike and discover metropolis of Europe with a camera on your neck. Even a walk to a nearby hill alone has it's charm, you can also 'discover' the beauty of your birth town.  Be a tourist for at least one day never hurt anyone.

Try something new
Leto a prázdniny sú úžasné obdobie na to, aby ste skúsili niečo úplne nové - naučiť sa korčuľovať, vyšívať, hrať na gitaru alebo aj nový jazyk - čokoľvek, na čo ste počas školy alebo práce nemali čas.

Aké sú vaše plány na toto leto?
The summer and holiday is a great time to learn  or try something new - learn how to roller-skate, how to embroid, play a guitar or even a new language - anything you didn't have time for while going to school or work.

What are your plans for this summer?

with all love,

15 komentárov

 1. Krásné tipy a já mám rozhodně všechno tohle v plánu! Tak držím palce, ať nám to oběma vyjde :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelý článok! Stanovať chodíme s kamarátmi každé leto, aj keď iba na záhradu :D ale máš pravdu, vždy je tam ohromná zábava :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. mám podobný to do na toto leto, tak snáď nám obom leto vyjde podľa predstáv :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ah, nech je už to leto. snažím sa ostať tento posledný mesiac školy čo najviac motivovaná a hovorím si, že potom bude leto a oddýchnem si, ale momentálne nevidím pred sebou nič iné než zošity a knihy... ale skutočne sa už teším na telo♥
  ja mám v pláne ísť do autoškoly, pretože si myslím, že cez školský rok na ňu jednoducho nebudem mať čas a tiež naučiť sa čo-to po španielsky, pretože ten jazyk sa mi neskutočne páči a chcem ho raz v budúcnosti ovládať :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Súper nápad na článok a fakt finančne nenáročný, celkom si ma namotivovala napr. s tým picnicom - ten by som prijala. Ja mam zatiaľ plány na leto - hlavne blogovať a potom všetko ostatné :D :D :D

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ja sa tak teším na leto!
  piknikov by som chcela viac. minulý rok sme dali dva, ale je to tak perfektne strávený čas - veď jedlo a kamaráti. čo viac si môže človek želať. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Na piknik bych zašla! Doufám, že se mi podaří někoho vytáhnout :D
  Michaela
  K&M Style

  OdpovedaťOdstrániť
 8. naozaj pekny a financne nenarocny zoznam:)
  Pozývam na veľkú letnú GIVEAWAY tu: https://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/05/rexona-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 9. So všetkým súhlasím! Určite by som chcela tieto veci podniknúť aj ja cez prázdniny a plus veľa iných ako napríklad vycestovať za tancom, možno festival a určite chvíle s priateľmi:)

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Moje plány na leto sú v podstate presne tieto, ako si ich povypisovala. Už z minulého leta máme tradíciu, hneď na začiatku prázdnin na niekoľko dní rozložiť stan - síce len na záhrade, zatiaľ, no aj tak to má svoje čaro a je to niečo iné. Piknik je náš pevný plán, ešte neviem kedy, zrejme sa dohodneme len niekedy ráno, že dnes ideme, no snáď sa to podarí. Momentálne mám veľkú chuť ísť do galérie, len na to hľadám človeka, ktorého by som nemusela donútiť :D Čo sa týka cestovania, rada by som išla s kamarátmi do Viedne, hoci to sa asi nepodarí. Ale aj tak mám už zoznam slovenských miest, ktoré chcem navštíviť a nebude ma to až tak veľa stáť. No a skúšať stále niečo nové - to je na prázdninách to najlepšie. Akurát včera som sa na záhrade učila robiť stojku - lebo v škole to o stenu ide, ale takto "bez steny" som to asi nikdy nevedela. Okrem toho sa chcem učiť po španielsky, tak uvidím, ako to bude. Možno sa v septembri skúsim prihlásiť aj na jazykovku. A, ak sa to podarí, tak sa naučím hrať na africký bubon. ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Krásný článek! Všechny tyhle věci také určitě plánuji, akorát místo toho normálního kina bych chtěla raději do letního:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Moc moc krásny článok ♥ určite plánujem prespávačku v stane u nás na záhrade :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Krásny článok :) ja mám na toto leto hrozne veľa plánov tiež:) dúfam,že si ich splním!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Jeej skvelý nápad na článok, veľmi sa mi páči:) Ja mám na leto veľmi veľa plánov, snáď sa mi ich nejako podarí skĺbiť s brigádou:) rozhodne chcem priateľa zobrať niekam do prírody na piknik a chceme ísť navštíviť nejaké pekné miesta na Slovensku a Prahu:) možno nám vyjde aj Viedeň:) a s kamarátkou ideme do Talianska na dovolenku, tak sa teším!:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 15. jéj super článok aj ja som písala naposledy o plánoc článok(takže si môžeš čeknuť lebo je too dosť :D ), verím že ti to vyjde, že sa to podarí :) v kempovaní a v cestovaní sa zodneme ♥

  TeenMummy

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.