Summer Vibes | Outfits

utorok 14. júna 2016


Ahoj ♡
Hoci von to tak niekedy veľmi nevyzerá (ako napríklad piatkové krupobitie u nás), v kalendároch svieti jún, čo znamená len jedno - prichádzajúce leto a prázdniny.
No a keďže ja si už ako-tak užívam zaslúžené voľno, opäť som sa pohrala v polyvore; a vznikli tri outifty na tri rôzne letné príležitosti.
Hello ♡
Even though it doesn't look like it outside sometimes (like ours friday's hail-storm), in calendars shines 'june' which means only one thing - upcoming summer and holiday.
And because I'm (kind of) enjoying deserved free time, I 'played' in polyvore again; and three outfits for three different summer occasions were created.


Summer Vibes | #01

Prvý outfit sa točí okolo šortiek na traky (resp. overal), ktoré sú na všetky letné výlety a zážitky priam stvorené. Tie som doplnila voľným sivým tričkompohodlnými topánkami na platforme a priesvitným ruksakom, ktorý tvorí zaujímavý a trochu odvážny doplnok.The first outfit is focused on overall shorts, which are perfect for all those summer tips and adventures. I paired them with oversized grey T-shirt, comfortable platform shoes and a see-through backpack which creates interesting and a bit bold accesorry.

Summer Vibes | #02

Horúce slnečné lúče a obloha bez mráčika si priam žiadajú popoludnie pri mori alebo bazéne. Tentoraz je pútavým prvkom kvetinový spodný diel bikín, pričom vrch či sandále sú len v nenápadnej, ale žiarivej bielej. Kimono je stále obľúbené, no a nesmie chýbať aj veľká plážová taškaWarm sunrays and the sky without a single cloud literally begs for an afternoon by the sea or a pool. This time are the eye-catching piece floral bikini bottoms, but the top and sandals are in inconspicuous but radiant white. Kimonos are still popular, and a big beach bag can't be missing.

Summer Vibes | #03

Leto sa nesie aj v znamení festivalov - aj preto ma upútala čierna maxi sukňa a kvetinový crop top s volánom. Sandále som zvolila opäť jednoduché biele a v kontraste je aj malá čierna monogram blogger kabelka od YSL, do ktorej som sa zamilovala.

Aké sú vaše plány na leto?
Summer is also about festivals - that's also a reason why black maxi skirt and floral crop top with a frill caught my attention. I chose simple white sandals again and as a contrast is a small black monogram blogger bag from YSL, with which I fell in love with.

What are your plans for summer?

with all love,

10 komentárov

 1. Super kombinace :) já si chci už hrozně dlouho koupit lacláče, ale ještě se mi nikde žádné pořádně nelíbily :(
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 3. outfit úplne naj! aspoň mne sa páči najviac. Leto? brigáda, priatelia, výlety kade-tade aa málo spánku, z čoho sa aj teším aj nie. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na let som si kúpila novú áčkovú sukňu, čierne kraťasy s vysokým pásom a už som celkom schudla do crop topov, tak sa tešíím :3
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super outfity! Ja si chcem na leto nakúpiť najmä nejaké sukne a šaty a rôzne blúzky krátke, tie sa mi veľmi páčia:) a samozrejme, všeliake sandále, či už na pod pätku alebo bez:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Och, skvelé outfity! <3 Ja by som si vybrala asi ten prvý, ten je naozaj skvelý! No z toho druhého by som hneď brala poncho a z posledného naopak ten skvelý top!

  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ak by som to mala takto naukladané v skrini, tak by som bola šťastný človek. Tá sukňa je nádherná! A vôbec obdivujem tvoju kreativitu a čas, ktorý stráviš na Polyvore. Ja si tám vždy začnem robiť outfity, medzitým mi napadne asi milión kombinácii na milión tém, no nakoniec tam strávim príliš veľa času a nevyrobím dokopy nič, tak idem preč. :D
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tie kvietočkované čelenky letia už druhý rok, mám ich doma kopu (aj ked nebud IN na rok aj tak ich budem nosiť♥) akurát mi chybaju do šatníka nejaké tie sandalky určite zavítam niekedy do obchodíku :)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ty sa vždy tak vyhráš s tými outfitmi. Krásne!:)

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.