Random Knick-Knacks

štvrtok 16. júna 2016


Pekné štvrtkové popoludnie!
A zároveň môj druhý oficiálny deň prázdnin - ktoré si nadovšetko užívam ♡.
Články New In sú jedny z najobľúbenejších (hoci sama veľmi neviem prečo), preto vám dnes ukážem zopár mojich úlovkov z posledných týždňov.
Good Thursday's afternoon!
And also my second official day from summer holiday - which I'm enjoying very much ♡.
'New In' articles are one of the most popular (even though I have no idea why), and because of that I'll show you some of my 'catches' from the latest weeks.

T-Shirt - H&M - 4.99€ // Trousers - Terranova - 10.99€ // Slip-ons - H&M - 14.99€

Úprimne - snažím sa trochu obmedziť kupovanie oblečenia; a to aj keď sú teraz všade úžasné zľavy. Avšak neodolala som nohaviciam z Terranovy, ktoré sú svojom tenkým a mäkkým materiálom úžasné na leto. Slip-ony z H&M mám už istú dobu a neviem si ich vynachváliť; no a jednoduchých tričiek nie je nikdy dosť - toto je z H&M a tiež mi v skrini sedí už pár týždňov.Honestly - I'm trying to confine shopping for clothes a bit; even there're amazing sales everywhere. But I couldn't resist these trousers from Terranova that're perfect for summer with their thin and soft material. I own slip-ons from H&M for a while now and I can't get enough of them; and you can´t have enough simple T-Shirts - this one is from H&M and it's been in my closet for a few weeks now.

After - Panta Rhei - 10.50€ // Watch - H&M - 14.99€ // Necklace - H&M - 5€ (in sale)

Keď som v kníhkupectve zbadala posledný diel After, hneď som s ním bežala k pokladni (a už som ho aj stihla prečítať). Na paletku Prime and Fine ste si už mohli prečítať recenziu; a už druhýkrát som siahla po sete na obočie, ktorý mi celkom vyhovuje. Po hodinkách z H&M som pokukovala už istú dobu, až som si ich nakoniec pred pár týždňami vzala domov (a zbožňujem ich); a v zľave som našla aj náhrdelník s vymeniteľnými príveskami.

Čo posledné ste si kúpili?
When I saw the last part from the After serie in the bookstore, I ran to the cashier (and I read it already). You could have read the review for Prime And Fine Palette already; and I broke into the eyebrow set for the second time, because it works fine for me. I've been peering at the watch from H&M for a while now, until I eventually took them home some weeks ago (and I love them); and I found necklace with changable pendants in a sale as well.


What were the last things you bought?

with all love,

8 komentárov

 1. Super nákupy!:) Tiež sa snažím v poslednej dobe nákupy obmedzovať, hlavne keď idem v lete na dovolenku a v októbri do Talianska, tak sa snažím šetriť:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Slip on topánky sú úžasné. Ja ich veľmi rada nosím, pretože sú veľmi pohodlné :) Veľmi sa mi páčia hodinky. Set na obočie je môj obľúbený a už ani neviem koľké balenie mám :) A užívaj si prázdniny ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Niee! To vážne? už je v predaji aj posledná časť, koľko ich je dokopy? Mám prečítaný zatiaľ len prvý diel, druhý som začala čítať v angličtine, no nerozumiem všetkému ale dá sa to.. no mám málo času, takže už som aj prestala :( :-D Aké máš dojmy z úplného konca? to chcem počuť! :D teda čítať :) aaa hodinky ja osobne mám dosť často z ali, síce sú to len sezónky :D lebo "zázračne" po roku sa vždy zastavia :D paletku na obočie zháňam dlhšie a bojím sa kúpy, kedže každý cent si odkladám a ničím si nie som istá, ach hrozné§. Slip-ony mám vansky a absolútne neľutujem, veľmi som spokojná :) A ako príjmačky? dojmy, cítiš sa? ..prepáč, že sa toľko pýtam, ale dlho sme neboli v kontakte a trošku som zvedavko a šťastko, že som Ťa našla :)! bruu

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hodinky patria medzi moje obľúbené doplnky (aj keď asi všetky doplnky patria medzi moje obľúbené)Ale tieto sú fakt krásne. A takýto náhrdelník by sa fakt hodil, nielen stále kupovať milióny zlatých a strieborných reziazok.
  O sérii After som už počula plno ohlasov a vždy len pozitívne, tak po tom trošku pokukujem, ale na až takú skorú kúpu to zatiaľ nevidím. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super věci, ty boty jsou dokonalý, taky po takových pokukuju :) a hodinky jsou hezky klasické :) taky bych se měla od nakupování držet dál, ale nevím čím, vždycky v létě je to nejhorší! :D
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásné a užitečné věci jsi so koupila! :) Také jsem poslední dobou omezila nákupy oblečení, už ani nevím, jaký kousek jsem si koupila naposledy. Tento týden jsem se byla podívat po obchodech, ale nic mě nezaujalo natolik, abych si to koupila :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tie nohavice vyzerajú úplne skvele! ♥ Ten set na obočie je tiež úžasný a používam ho neustále, a tak si budem určite musieť kúpiť ďalší. Ani neviem čo si počnem, keď ho už náhodou nebudú predávať.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Slip-ony zbožňujem čím ďalej tým viac! Ja mám jedny bordové, no už dlhšie rozmýšľam presne nad týmito z H&M, pretože čierne musím mať :D Nedávno som si paletku na kontúrovanie kúpila aj ja, ale od Essence a zatiaľ som sa s ňou nejak nestotožnila. Avšak teraz, keď ide leto som maľovanie odsunula a tak dúfam, že v zime ju využijem a neboli to len zbytočne vyhodené peniaze :D

  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.