Prime And Fine Contouring Palette By Catrice

pondelok 6. júna 2016


Ahoj!
Momentálne som v Nitre na prijímacích skúškach na žurnalistiku, avšak bližšie detaily vám poviem neskôr (a hlavne po výsledkoch).
Kozmetická recenzia tu nebola už poriadne dlho (čo ma samú trochu prekvapuje) - preto vám dnes ukážem jeden z mojich najnovších úlovkov, ktorý som si veľmi rýchlo obľúbila.
Hello!
Right now I'm in Nitra for admission test for journalism, but I'll tell you closer details a bit later (after I will now the results).
A beauty review hasn't been posted for a very long time (which surprises me a bit) - and because of that I'll show you one of my newest catches, which I immediately fell in love with.

V prvom rade - aj keď som už videla aspoň tisíc make-up tutorials na YouTube, v kontúrovaní som úplný nováčik. No po krátkom premýšľaní som predsa len zašla pár dní dozadu do drogérie s tým, že tomu dám aspoň šancu a skúsim sa pohrať. Preto vám aj dnes bližšie ukážem túto malú, ale šikovnú paletku.First things first - even though I've seen at least a thousand make-up tutorials on YouTube, I'm still very new to contouring. But after some thinking I nevertheless went to a drugstore few days ago with the target of giving it a chance and playing with it. Because of that I'll show you this small yet handy palette today. 


Paletka Prime And Fine od značky Catrice sa vám zaručene zmestí aj do dlane, a tým, aká je malá a kompaktná, je skvelá aj na cestovanie. Samotná paletka je plastová a má sklenené viečko, ktoré dobre drží.Palette Prime And Fine from Catrice will surely fit inside your palm and beacuse it's so small and compact it's perfect for travelling. The palette itself is made from plastic and it has glass see-through lid which holds very well.


Tento profesionálny set je určený pre akýkoľvek typ tváre a dostanete ho v dvoch odtieňoch - 010 Ashy Radiance (pre ktorý som sa rozhodla ja) a o čosi tmavší 020 Warm Harmony.

Balenie obsahuje bronzer (väčší a tmavší odtieň) určený na zvýraznenie kontúr tváre, ktorý však nie je príliš tmavý a je matný; a rozjasňovač (menší svetlejší odtieň) s perleťovým, zlato-ružovým podtónom. Oba sa síce trošku prášia, ale sú veľmi dobre pigmentované a dobre sa blendujú.
This professional set is great for whichever face type and you can get it in two shades - 010 Ashy Radiance (which I decided to buy for myself) and a little bit darker 020 Warm Harmony.

Packaging contains a bronzer (larger and darker powder) for creating definition which is not too dark and it's matte; and a highlighter (smaller and lighter) with pearly golden-rose undertone. Both of them are a bit powdery but they have great pigmentation and blend very well.


Na zadnej strane sa nachádza aj praktický a rýchly návod (keby ste si skutočne nevedeli poradiť), kde pekne vidieť, že tmavší odtieň sa nanáša pozdĺž línie vlasov, pod lícne kosti, čeľusť a po bočných stranách nosa; zatiaľ čo svetlejší pod obočie, nad lícne kosti, do vnútorného kútika oka a na stred nosa.

Ja osobne som s touto kontúrovacou paletkou veľmi spokojná - príjemne ma prekvapila a môžem ju len odporúčať.
On the back side are practical and quick instructions (if you would be really clueless how to use this) where you can nicely see that the darker powder is applied along hairline, under cheekbones, jawline and the sides of the nose; whilst the lighter on brow bone, above cheekbones, into inner corner of eyes and the centre of the nose.

I'm very happy with this contouring palette - I was pleasantly surprised and I can only recommend it to anyone.

Advantages:
   • kompaktné balenie / compact packaging
   • dobrý uzáver / good cap
   • dva odtiene / two shades
   • matný a chladný bronzer / matte and cool-toned bronzer
   • skvelá cena / great price

Disadvantages:
   • mierna prášivosť / little bit powdery

Price:
   4.69€

My Rating:
   4.5/5 bodov / points


with all love,

10 komentárov

 1. už som nad ňou dlhšie rozmýšľala a zajtra ju pôjdem omrknúť do drogérie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento set som prvý krát videla u petralovelyhair a tiež ju tam celkom chválila. Tak som rozmýšľala, že by som si ju aj ja kúpila ale zatiaľ som ju u nás v MT nevidela, tak dúfam, že už pri budúcej návšteve bude :3
  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherně nafocené fotky :) Catrice mám ráda, ale tohle duo mě nějak neláká, radši si koupím to od Sleeku :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Značku Catrice mám neskutočne rada! Ich produkty vedia prekvapiť a nad týmto duom rozmýšľam už hodnú chvíľu. Myslím, že či skôr alebo neskôr aj tak si ho kúpim :D ♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. This comment has been removed by the author.

   Odstrániť
 5. Taktiež som v kontúrovaní nováčik a zatiaľ som v tom trochu stratená ale začína ma to celkom baviť! Toto kontúrovacie duo od Catrice vyzerá veľmi dobre, najmä pre začiatočníkov:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Kontúrovaciu paletku doma nemám, no už dlhšie po nejakej pokukujem. Nemám ju doma asi preto, pretože makeup veľmi nepoužívam, iba ak občas na nejaké špeci udalosti, no nejaká do zásoby pre istotu nezaškodí :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Paletka vyzerá úžasne <3
  http://happythreee.blogspot.sk/2016/06/spring-outfit.html

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Mne ten odtieň bronzeru teda vôbec nepríde studený, práve naopak príde mi teplý, ale teraz sú aj tak skoro všetci opálený, takže na leto určite skvelý :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Já miluju konturování a je super, že i v drogériích seženeme něco dostupného :)

  Simply Janet
  Realash - sérum na růst řas GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.