Current Obsessions | YouTubers | May 2016

štvrtok 2. júna 2016


Hey!
Na úvod mám jednu krátku otázku - čo by ste povedali na facebookovú stránku? S touto myšlienkou sa pohrávam už dlhšie a sama sa neviem veľmi rozhodnúť, preto sa pýtam vás ❤.
Máj bol pre mňa náročný a stresujúci mesiac - možno aj preto som našla rozptýlenie a uvoľnenie na YouTube, keďže práve pozretie zopár videí mi zakaždým pomohlo sa trochu odreagovať a načerpať inšpiráciu a motiváciu. A dnes sa s vami o pár týchto mojich májových obsessions podelím.
Hey!
At first, I have a question - what do you think about a facebook page? I've been playing with this thought for a while now and I can't really decide, that's why I'm asking you ❤.
May was a very exhausting and stressful month for me - maybe that's why I found distracion and relax on YouTube, because watching a few videos helped me abreact and scoop up some inspiration and motivation. And today I'll share some of my May YouTube obsessions with you.


OKBaby
Nesledujem veľa vlogging channels, ale táto krásna mladá rodinka si ma získala. Oscar a Kyra sú plní inšpirácie a ich polročnému synovi Levi sa jednoducho nedá odolať. Kyra má takisto vlastný kanál zameraný na beauty a mommy stuff.
I'm not watching many vlogging channels, but this adorable young family won me. Oscar and Kyra are full of inspiration and it's hard to resists their half-year old son Levi. Kyra has also her own channel focused on beauty and mommy stuff.

HelloOctoberxo
Suzie (ktorá býva v mojom vysnívanom Brightone) má takisto aj blog, kde pravidelne prispieva, ale obľúbila som si ju najmä vďaka jej kanálu - keďže práve v jej videách - prevažne o móde a kozmetike - vidieť, aká je nesmierne milá a sympatická.
Suzie (who lives in my beloved Brighton) has also her own blog, where she posts pretty regularly, but I got to love her mainly for her channel - because in her videos - mostly about fashion and beauty - you can see how incredibly sweet and likeable she is.

Reaction Time
Na kanál Tala som narazila len náhodou (ako väčšinou), no dennodenne sa teším na jeho nové videá, kde viac-menej iba reaguje na populárne videá či vines - na jednu stranu sa dostanete k veciam, na ktorých sa smeje celý svet, ale aj Talove reakcie sú neoceniteľné.
I found Tal's channel randomwise (as usually), but I look forward to his new videos every day, where he is mostly reacting to the most popular videos or vines - on one side you can get to things whole world's laughing about, but Tal's reactions are priceless.

GoWithFlick
Je pravda, že v poslednej dobe už Felicity nepridáva videá tak často ako kedysi, no keďže som človek, ktorý sa rád hrabe v archíve, niektoré jej vianočné videá som videla aj päťkrát - a stále si ich veľmi užívam. Okrem nich však na jej kanále nájdete či už lookbooky, vlogy, hauly... mnoho.
It's true that Felicity is not posting videos as often as she used to before, but because I am a person who loves to "dig" in archives, I have seen some of her Christmas videos five time already - and I'm still enjoying them. Apart from them on her channel you'll find lookbooks, vlogs, hauls... a lot.
Superwoman
Ak máte aspoň aký-taký prehľad o najznámejších YouTuberoch na svete, tak ste o Lilly už počuli. Jej videá sledujem už dlhé roky, ale v poslednej dobe som sa znova zamilovala do jej jedinečného humoru a obdivuhodnej kreativity.
If you are at least a little bit well up in the topic of "the most famous YouTubers in the world" then you've heard about Lilly. I've been watching her videos for many many years but lately I fell in love with unique humour and admirable creativity again.

Kto je váš obľúbený YouTuber?Who is your favourite YouTuber?

with all love,

8 komentárov

 1. V prvom rade - ja som jednoznačne za facebookovú stránku!
  Zo všetkých youtuberov, ktorých si sem dala, si musím jednoznačne doma pozrieť Okbaby. Neskutočne ma zaujal námet ich vlogov! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Určitě FB, já mám i instagram, ale více postuji a jsem aktivnější na fb :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Suzie sleduju na blogu a mám ji moc ráda, ostatní jsem neznala, tak díky za tipy :)
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Poznám fakt len Lilly, ale to len tak, že som nedávno videla reakciu "jej rodičov" na Pillowtalk. To ma fakt pobavilo. Stále mi to je ľúto, ale veľa času práve na youtuberov nemám. Preto ich sledujem len málo a občas. Aspoň mám kam prísť, keď budem potrebovať tipy na youtuberov ♥
  Ja síce facebook mám, ale vôbec tam nechodím a ani mi to nechýba. Ale spraviť facebookovú stránku pre blog je podľa mňa aj tak dobrý nápad, sama som raz jednu mala. Povedala by som, že je to tak aj viac v kontakte s čitateľmi možno. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 5. suzie už som aj zapla odoberanie - zaujala ma svojou prirodzenosťou :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Týjo, tak já nikoho až na Lily neznám, ale dobré tipy! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja som počas akademického týždňa hľadala útechu taktiež vo videách na Youtube, ale hlavne v mojich seriáloch :3 Z týchto kanálov som ešte nenarazila na žiaden, no určite si ich pozriem :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Asi žijem niekde pod skalou (takou obrovskou SKALOU), pretože nepoznám ani jeden z týchto kanálov, ale musela som si pozrieť Reaction Time, a ten chalan je skutočne skvelý! :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.