Picnic Party

nedeľa 29. mája 2016


Hi!
Ešte dnes ráno som premýšľala, aký článok dnes pridám, veď aj tak tu malo čosi byť včera. Avšak ani som sa k serióznemu premýšľaniu nedostala - na jednu stranu odo mňa nič produktívne v nedeľu ráno nečakajte, no poobedie... som strávila takto.
Hi!
I was thinknig this morning about what article should I post, 'cause something was supposed to be here yesterday. But I haven't even had time to seriously think - on one side don't expect something productve from me on Sunday's morning and afternoon... I spent like this.

Je pravda, že s nápadom na piknik som prišla ja pár dní dozadu, no ani trochu som nečakala, že moje zlatíčka sa pustia do poriadneho plánovania pikniku spojeného s oslavou mojich narodenín (ktoré síce boli mesiac dozadu, ale kvôli učeniu a maturitám nebol absolútne čas ani na hodinové posedenie).

Dnešok môžem jednoznačne zaradiť medzi najlepšie dni v mojom živote. A ďakujem, že práve ja môžem byť obklopená takýmito skvelými ľuďmi
It is true that it was me who came up with the idea of picnic few days ago, but I really didn't expect that my 'darlings' would start some serious planning picnic combined with celebrating my birthday (which was exactly a month ago but there was no time for even hour-long-meeting because of studying and finals).

I can definitely include this beautiful day into the best days in my life. And I thank that exactly I can be surrounded with these amazing people.with all love,

15 komentárov

 1. Jeeej, to je krásne♥ Verím, že ste mali úžasný deň, vonku bolo slnečno a ešte keď si s ľuďmi, ktorých máš najradšej tak to inak ani nemôže byť:) A takéto spontánne nápady sú super!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie jednohubky s výzorom lienky sú rozkošné! Musela si si užiť naozaj skvelý deň!:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O môj bože tie jednohubky sú tak zlatučké! :D ♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jé, vypadá to fakt pěkně a je to od nich hezké! :) Já pikniky miluju! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jee tie jednohubky sü super! A pikniky zboznujem aj ja!;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak také jednohubky musím nabudúce spraviť aj ja! Musel to byť fakt super piknik :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jeminečky tie jednohubky! :D Ja odpadnem! ^_^
  A jooj zbožňujem čítať tvoj blog, normálne ma robí šťastnou :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tie lienky a tučniaci a čo všetko tam ešte je... - je to nádherné! ♥ Pikniky sú super, ešte spojené s narodeninovou oslavou a takým vaším (skoro) beyproblémovým pomaturitným časom, tak to musí byť super. :) Síce niekedy chcem ísť už v lete na piknik a s kamarátmi sme sa o tom už aj rozprávali, no takto spontánne to je najlepšie! :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 9. To je skvělý nápad, jak oslavit narozky! :) To jídlo vypada tak roztomile, že by mi bylo líto to sníst! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Krásne jednohubky, fakt super. :) Mne by sa s tím nechcelo patlať, ale niekoho to baví, takže. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 11. ahoj pozývam ťa na giveaway ktorá sa koná na mojom blogu ;)

  http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2016/05/vikend-za-nami-prva-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Na pikniku som nebola ani nepamätám. Ako pozerám tie fotky tak si ma na to dosť navnadila. Musím niekoho nahovoriť. Inak to jedlo vyzerá hrozne cute!!

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Pre pánička tie lienky <3 ... tiež rozmýšlam nad piknikom, ale práve pre mojho chlapca k narodkám že len tak, ešte nejak stromy vyzdobiť a že Happy birthday, vieš si to predstaviť? :) myslím, že poteší.

  inak, skús šťastie v mojom (prvom) giveaway-i ak máš chuť http://dominicaminarik.blogspot.sk/2016/05/zazvonil-zvonec-farmaceutickej-je.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. bozeeeeee ako ti zavidim <3
  ja z tych tvojich clankov mam vzdy taky hrejivy pocit, lebo uplne vidim akych mas uzasnych kamaratov a aka si obklopena laskou a som z toho strasne rada :')

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Lienky sa mi páčili už vtedy, ale až teraz som si všimla, že sú tam aj tučniaky a myšky. ♥

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.