My Favourite Bloggers | Part 3

štvrtok 19. mája 2016


Ahoj!
Na jednu stranu sa sama čudujem, že mám čas pridávať tento článok (najmä nie, keď vidím tu kopu papierov vedľa mňa), ale na druhú - zaslúžim si aspoň krátku pauzu. Inak mi už definitívne pukne hlava. Je toho príliš veľa, a hoci som celý pondelok strávila slovenčinou, predošlé dva dni dejepisom, ktorý ma vyšťavil viac ako som čakala a dnes musím zvládnuť ešte literatúru, mám pocit, že do hlavy sa mi nevojde už ani jedna jediná informácia. A i keď by ma mal zostávajúci čas do maturít strašiť, na nohách ma drží fakt, že o týždeň už bude definitívne po všetkom. Aspoň u mňa.
Dnes to nebude nič originálne ani super záživné, ale blog a písanie mi nesmierne chýbajú - takže aspoň takto.
Hi!
On one side I'm surprised that I have time to post this article (especially when I see that giant pile of papers quietly sitting next to me), but on the other - I deserve some break. Otherwise would my head definitely explode. It's too much, and even through I spent all Monday with Slovak, last two days with History, which exhausted me more than I thought and I have to go through Literature today, I feel like I can't squeeze even the smallest information in my head. And although the remaining time should scare me, the fact that next week it'll all be over keeps me alive.
It won't be anything original or super exciting, but I miss blogging and writing more than anything - so this is all for today.Na blog Bloomin' Rouge, ktorý píše úžasná Holly z Vancouveru z Kanady, som narazila pár mesiacov dozadu, no odvtedy sa naň neprestávam vracať - jej články sú plné inšpirácie a tipov hlavne zo sveta kozmetiky, no zdieľa aj rôzne triky na vylepšenie blogu. A jej jednoduché a minimalistické fotografie určite stoja za zhliadnutie.I found blog Bloomin' Rouge, which is written by amazing Holly from Canada, few months ago, but I haven't stopped coming back to it ever since - her posts are full of inspiration and tips mainly from the world of beauty but she shares tricks on improving blog as well. And her simple and minimalistic photos are worth seeing.


Zoe je známa najmä vďaka svoju kanálu na YouTube, no pôvodne začínala na blogu zoella, kde - síce nie pravidelne - prispieva lookbookmi, kozmetikou, receptmi alebo článkami z jej každodenného života. A jej aktuálny design je jednoducho úžasný.Zoe is known mostly for her YouTube channel, but she originally started on her blog zoella, where she - not very regularly - posts her lookbooks, cosmetics, recipes or articles from her everyday life. And her current design is simply incredible.


Aspyn je opakom Zoe - začínala na YouTube a len pred pár mesiacmi sa rozhodla založiť si aj blog; čo ma síce spočiatku trochu prekvapilo, ale aspynovard som si rýchlo obľúbila. Okrem jej outfitov či cestovateľských zážitkov tu zdieľa mnohé nápady, ktoré je ťažšie dať do videa.Aspyn is the opposite of Zoe - she started on YouTube and only few months ago she decided to make a blog; which surprised me at first, but I really got to like aspynovard. Except for her outfits and travelling experiences she shares many ideas, that are harder to put into a video.
Poznáte niektorý z týchto blogov?Do you know any of these blogs?

with all love,

9 komentárov

 1. Nevedela som že Aspyn si založila blog, idem sa mrknúť :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No tak poznám len Zoe, no už hneď teraz ma zaujala Aspyn jej fotkami a vôbec článkami. Teraz som tu síce len nachvíľu, no akonáhle budem mať zajtra čas, tak prelúskam aj ich blogy. Vždy, ak natrafím na nový a skvelý blog, tak si pozerám aj niekoľko hodín všetky možné články a jednoducho ma to fascinuje. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zoellu nesleduju nijak pravidelně, takže jsem ani nevěděla, že má blog, ale hned jsem se na něj podívala a souhlasím s tebou - design je vážně úžasný! :)
  Držím Ti moc palce a už se moc těším, jak nám sem na blog za týden napíšeš, že máš maturitu ♥

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Z tohto tu všetkého poznám akurát tak zoellu :D Ale vdaka za tipy ^_^
  A na maturite držím prsty :)
  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vôbec som netušila, že aj Zoella má blog. Takže som rada, že som ho vdaka tebe našla :) ostatné baby tiež vôbec nepoznám, no podľa popisu ma jú skvelé blogy takže určite ich začnem sledovať:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zoe i Aspyn znám z Youtube, takže si dokážu představit, jak super musí být jejich blogy! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Síce poznám len Zoe, ale určite sú aj ostatné 2 baby super :) Ja nemôžem akosi uveriť tomu, že takto hrozne zanedbávam ako svoj blog, tak aj blogy ostatných. A to ani nematurujem a predsa mám pocit, že nič nikdy nestíham.
  Neviem či ti už odo mňa došiel list (pevne dúfam že áno), ale napíšem ti to aj sem, pretože musím. Budem ti držať palce a budem na teba myslieť a fakt ti prajem veľa veľa veľa šťastia ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Zoellu a Aspyn mám najradšej! No nevedela som, že Aspyn má aj blog! Čo som to ja za človeka...
  Prajem Ti veľa šťastia. Všetko určite zvládneš hlavne si ver! <3 Držím Ti moc moc moc palce!!!
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.