May 2016 | Monthly Recap

utorok 31. mája 2016


Pekný večer!
Samej sa mi nechce veriť, že už je koniec mája, že sa končí mesiac, ktorého som sa bála už od septembra. Ale som rada, že je už za mnou - a znova by som ho nezopakovala (teda až na niektoré dni - hlavne tie posledné).
A kedže je máj oficiálne za nami - dnes to bude ďalšie zhrnutie pomocou fotiek z môjho instagramu alebo mobilu.
Good evening!
I really cannot believe that it's the end of May, that the month which I was scared of since Septeber is truly over. But I'm glad that it's behind me - and I wouldn't want to repeat it (except for some days - especially the last ones).
And because May is officially behaind us - it will be another summary with photos from my instagram or phone today.Keby ste mali jedným slovom zhrnúť váš máj, aké by to bolo?If you had to summarize your May into one word, what would it be?

with all love,

10 komentárov

 1. Strašně rychle ten čas letí. Pěkné fotky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný fotky!!! Boží, je to tu hrozně hezký!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Máj bol... krátky, zbehol rýchlo a koniec, no matury - čiže stres. Ale teraz je už všetko peckové, keďže si konečne hovorím, že mám prázdniny :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratuluju k maturitě a užij si prázdniny
  Jsi krasna

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jedným slovom bol máj nezabudnuteľný. Momentálne mám síce trochu problém spomenúť si, čo som robila v piatok, lebo nemám ani tušenia. Ale inak bol máj fakt skvelý - no to je on vždy. Jún sa síce nezačal až tak dobre a znova by som rada preskočila aspoň niekoľko dní, ale tak prežijem to.
  Tiež sa mi ale nechce veriť, že máj už je za nami a pomaly tu budú prázndiny - hoci ty si ich už užívaš a dúfam, že ich prežiješ čo najlepšie. ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Gratulujem k maturite, keby mám svoj máj zhrnúť jedným slovom, tak by som povedala, že bol asi "zážitkový". Veľa prelomových vecí sa udialo a ešte dlho budem na neho spomínať!:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 7. perfektne ten cas ale leti a gratulujem k maturite a hlavne si poriadne a naplno uzi prazdniny :)
  galantosfun

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Moc hezký článek a fotky a gratuluju hrozně moooc! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Zase sa pravdepodobne vyjadrím len k maturite, ale obdivujem na tebe to, že si mala 100% zo slohu z anj, pri tak ťažkej téme. A aj zo slovenčiny ti ušiel iba bodík. :3
  Ale aj testy si dala bravúrne. Gratulujem ešte raz.
  A verím, že sa so spolužiakmi ešte stretnete, boli ste hľadiac z príspevkov úžasný kolektív, takže ma neprekvapí, keď aj v druhej polovici roka sem pribudnú fotky s tvojimi priateľmi - a to najme Korny, Romanou a Tomášom. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.