DIY Cute Keychains

pondelok 2. mája 2016


Hi!
Toto bol môj posledný "normálny" pondelok v škole. Na ten budúci sme doma, pretože sú prijímačky, tak je už akademický týždeň, čo znamaná, že takto o tri týždne už budem mať z geografie a dejepisu po maturite. A verím, že úspešne.
Hoci vyrábať DIY či akokoľvek rozvíjať moju kreatívnu stránku je v období učenia ťažké, ale keďže pre mnohých z vás je (práve kvôli maturitám) máj voľnejší mesiac, možno toto je spôsob, ako ho využiť
Hi!
Today was officially my last "normal" Monday in school. We're at home on the next one because of the admissions, after that we have a week for studying which means that this time in three weeks I'll have after finals from Geography and History. Hopefully successfully.
Even though making DIYs or developing my creative site in any way is kinda hard while studying, but for many of you can this time of the year be more free than usual, so maybe this is the best way how to use itHoci na prvú kľúčenku budete potrebovať viac vecí, väčšinu určite nájdete doma. Postup je tiež nenáročný - a keď si k výrobe pustíte film alebo nový diel vášho obľúbeného seriálu, hotová bude raz-dva. A nemusí to byť ani mačiatko - zvieratka, srdiečka, slniečka... Možností je mnoho.Even though you'll need more things on the first keychain, most of them you'll find at home. Creating it is easy, too - and if you'll turn on a film or a new episode of your favourite TV serie, it'll be done within minutes. And it doesn't evem have to be a kitten - animals, hearts, suns... Options are endless.


Táto druhá je oveľa jednoduchšia, no stále je veľmi pekná a rovnako variabilná, keďže veľkosť, farbu či poradie korálikov môžete zvoliť podľa seba. A ako môžete vidieť, ja som použila klasický jutový špagát, keďže som chcela, aby to vyzeralo tak "prírodne", ale napríklad šnúrka z kože bude vyzerať tiež dobre. The second one is definitely easier yet sill very pretty and equally variable, because you can choose size, colour or order of beads however you want. And as you can see, I used classic basic twine bacause I wanted it to look "natural", but for example leather string would look good as well.

Obe kľúčenky môžete vyrobiť ako pre seba, tak budú určite aj skvelým darčekom - každý ocení homemade drobnosti, pričom ak daného človeka aj dobre poznáte, o maličkosť, ktorú môže nosiť všade, máte postarané.

Skúšali ste už niekedy vyrábať kľúčenky?
You can make both of these keychains for yourslef but they will be a great gift, too - everyone appreciates homemade "knick-knacks", and if you know the person as well, you have a little thing that he/she can take everywhere, sorted.
Have you ever tried to make a keychain?


with all love,

12 komentárov

 1. Nezkoušela jsem to nikdy. :) Kočička je moc krásná.

  www.dendyss.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow, super článek i fotky :) vypadá to nádherně, určitě, až si nějdy najdu čas, vyzkouším tu kočičku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá mačička je dokonalá, ale asi by sa mi potom tie kľúče nevmestili do kapsy a po častom používaní, by bola mačička riadne špinavá. No vždy som si takýmto postupom chcela vyrobiť nejaký roztomilý vankúš. No, samozrejme, lenivosť nepustí!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Obe sú krásne :) Kiež by som na DIY mala teraz troška viac času :) My sme budúci týždeň tiež doma kvôli prijímačkám a akademický máme až od 23.5. (maturujeme až 30.-2.6.) :DD
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super nápad! :)

  Na mém blogu právě probíhá giveaway, budu ráda, když se zúčastníš :)
  Giveaway

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Takéto maličkosti mám veľmi rada. Asi si vyrobím aspoň tú druhú, zatiaľ, keďže aj nepriek voľnu v škole mám toho dosť čo robiť. Ale tie zvieratká sú tiež krásne, tak ak doma všetko nájdem, vyskúšam.
  Na maturity ti držím palce, aby si to všetko zvládla. Ale tak o tom absolútne nepochybujem ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jé, vyzerá to super! ♥ Tá mačička je úplne zlatá, no tiež aj tá druhý variant.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nikdy som ešte neskúšala vyrobiť kľúčenky, ale je to krásny nápad na darček, pretože skoro každý nosí veľký zväzok kľúčov pri sebe a podľa mňa je super keď im tie kľúče zdobí niečo tak rozkošné ako toto♥

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.