Wedding Dresses By Cocomelody

streda 20. apríla 2016


Hi!
Ozývam sa po ďalšom pomerne náročnom dni a s tichou prosbou, aby už bol konečne jún a ja som mala po všetkom.
Stránka polyvore sa stáva mojou závislosťou a neviem sa od nej odtrhnúť; asi tak ako si si nevedela prestať pozerať prekrásne svadobné šaty na stránke Cocomelody po tom, čo som raz začala (a viem, že mám do tohto dňa ešte veľmi ďaleko). Kombinujúc ich dokopy vznikli tri outifty obsahujúce šaty, ktoré mi hneď padli do oka.
Hi!
I'm coming to you after another exhausting day and with a silent promise for June to finally come and I'd have after everything.
Site polyvore is becoming my new obsession and I can't get enough of it; probably similarly as I couldn't stop scrolling through beautiful wedding dresses on Cocomelody after I've started (and I know I still have a lot of time). Combining these together were made three outfits including gowns that I've fell in love with. 

Cocomelody Wedding Dress | #01

Prvé šaty, ktorých dizajnérom je LB Studio, nie sú síce typické klasické biele, ale možno aj to sa mi na nich tak veľmi páči. Okrem toho sú však veľmi jednoduché, ľahké a čipka im dodáva dievčenský vzhľad. Topánky a kabelku ladiacu k šatám tiež nájdete na Cocomelody, pričom drobné doplnky sú - ako tradične - biele. The first is one of designer wedding dresses by LB Studio and it's not typical classic white, but maybe that's what I like so much about them. Apart from that they are very simple, light and lace gives them girly look. You can find shoes and a bag which is matching the dress on Cocomelody, while small accessories are - as traditional - white.

Cocomelody Wedding Dress | #02

Toto sú pre mňa presne "princeznovské svadobné šaty". Biele, so širokou sukňou a korálikovým detailom. Honosný vzhľad tomuto outfitu dodávajú aj prekrásne topánky a jednoduchý závoj; a aby toho nebolo príliš veľa, kabelku som zvolila radšej nenápadnejšiu, ale stále veľmi peknú.This is exactly "princess wedding dress" in my opinion. White, with big wide skirt and nice beaded details. Gorgeous shoes and simple veil give this outfit very opulent look; and because I didn't want it to be "too much", I chose rather inconspicuous, yet still very pretty handbag.

Cocomelody Wedding Dress | #03

Na prvý pohľad vyzerajú tretie šaty jednoducho, ale celý vrchný diel pokrývajú detailne výšivky, ktoré ich robia nesmierne zaujímavými. Nie som veľký fanúšik ružovej, ale v poslednom outfite som si ju nemohla odpustiť - hlavne nie po tom, čo som videla tú krásnu kabelkuThe third dress looks simple at first sight, but actually whole top tart is covered in detailed beadings making the dress very interesting. I'm not a huge fan of pink colour, but I couldn't resist in the last outfit - especially not after I've seen that beautiful bag.

Či sa už váš špeciálny deň blíži alebo kráčanie uličkou je zatiaľ len váš sen v ďalekej budúcnosti; určite sa pozrite na stránku Cocomelody - okrem svadobných šiat (ktoré sú, mimochodom, v úžasných zľavách), nájdete aj širokú škálu doplnkov, ktoré využijete aj na iných príležitostiach. Whether is your "special day" right at the corner or walking down the aisle is just a dream in the future, definitely have a look at Cocomelody site - except from wedding dresses (also - check out discount wedding dress designers) you'll find big scale of accessories that you can use in many other occasions.


This post is sponsored by Cocomelody.

with all love,

14 komentárov

 1. veľmi sa mi páči sukňa tretích šiat, len vršok by som dala iný :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie prvé šaty sú úplne skvelé! ♥ Niečo podobné by som chcela ak mi niekedy prepne a budem sa vydávať :D Ale v čiernej farbe :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádhera! Svadbu neplánujem asi nikdy, ale pokochať sa pokochám vždy keď môžem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Au, tak ty první jsou nádherný. Ještě do nich mít dokonalou postavu..:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Najviac sa mi páčia asi prvé (všetky sú krásne!), ale viac by sa mi páčili ešte ak by boli v bielej farbe. Inaak whaaat skoro som odpadla, keď som sem prišla a ten nový vzhľad stránky je niečo úplne úžasné!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Naprostá nádhera! ♥ Ikdyž moje vysněné svatební šaty vypadají trošku jinak - kratší, maximálně ke kolenům, nahoře korzet a spodní část rozšířená :) A k nim? Jedině bílé Conversky ♥

  Zve Tě na mojí giveaway!
  Giveaway

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tie prvé sú vážne krásne!! Do svadby mám síce ešte vééľa času ale tak vždy ma bavilo si to aspoň predstavovať že aké šaty budem mať a tak. :3

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Všetky šaty aj tá sukňa sú prenádherné♡ svadbu mám ešte veľmi, veľmi ďaleko, ale vybrať by som si vedela:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Veľmi sa mi páčia tie prvé aj druhé šaty, sú krásne<3

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tak ty šaty jsou naprosto skvělý ty první! Nějaký takový by se mi líbili na maturitní ples, ale v tmavé barvě:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 11. och keď to vidím, tak by som sa vydávala ešte raz :D

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Neskutočne milujem svadobné šaty, dokonca som jeden čas pozerala say yes to the dress (tak sa to volalo haha? :D) na TLC a kochala tými prekrásnymi šatami. ♥
  Najviac sa mi páčia asi tie prvé, síce sú všetky krásne, ale aj mne sa páčia svadobné šaty, ktoré nie sú tradične biele. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.