Nineteen

štvrtok 28. apríla 2016


Dvadsiaty ôsmy apríl je pre mnohých len ďalší obyčajný deň v kalendári, ďalší deň plný premenlivého počasia, sedenia v škole, len jeden z ostávajúcich dní do prázdnin. Pre mňa je však výnimočný a rok čo rok sa naň trochu bojím, ale hlavne nesmierne teším. Moje narodeniny.Twenty-eighth of April is for many people just another ordinary day in the calendar, another day full of changeable weather, sitting in a school, just one of remaining days 'till the holiday. But for me it's special and every year I'm a bit scared about it. but also very excited. My birthday.
Je až ťažké uveriť, že znova sedím za notebookom a s úsmevom na tvári spisujem ďalší takýto článok - a to že už ich bolo. Na jednu stranu je to akosi strašidelné, pretože čas beží ako voda a ja mám pocit, že mi detstvo uteká pomedzi prsty čoraz rýchlejšie a rýchlejšie (hoci už dávno nie som dieťa), no na druhú - je vždy zaujímavé sa ohliadnuť dozadu a vidieť, čo všetko som za tých dvanásť mesiacov zvládla.It's hard to believe that I'm sitting behind a notebook and with a smile I'm writing down another post like this - and there're many. On one side it's scary, because the time flies and I feel like my "childhood" is running through my fingers quicker and quicker (even though I'm not a child anymore), but on the other - it's always interesting to look back and see what I did in past twelve months.

Ďakujem. Za ľudí, ktorých mám okolo seba a ktorí spravili tento deň pre mňa taký skvelý, ako to len šlo, ktorí sú dôvodom môjho úsmevu, mojou večnou inšpiráciou a motiváciou. Takže ďakujem aj vám. Bez vás by som nebola tam, kde som teraz.Thank you. For the people who are around me and who made this day for me as great as it was possible, who are the reason for my smile, my neverending inspiration and motivation. So I thank you, too. I wouldn't be where I am now without you.

with all love,

13 komentárov

 1. Všechno nejlepší a nejkrásnější k narozeninám! :)

  Na mém blogu právě probíhá giveaway, budu ráda, když se zúčastníš :)
  Giveaway

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všetko najlepšieeee hlavne veľa dobrých blogových príspevkov a veľa followerov! :D ;)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Všetko všetko všetko najlepšie! ♥ A už tu niekoľko minút pozerám na článok, potom na prázdne políčko na komentár a vôbec neviem, čo také by som napísala. Niekedy pred rokom aj niekoľnými mesiacmi, keď som tu prvýkrát prišla, bol to na pohľad pekný blog, no akonáhle som si prečítala prvé vety jedného článku, a mám pocit, že to bol príbeh, odvtedy tvoj blog zbožňujem. Články píšeš o tom, čo ťa baví a podľa mňa to na nich vidno. A robíš (nielen) tak radosť mnohým ľuďom. Preto ti prajem ešte veľa krásnych rokov, aj s blogom, s rodinou, s priateľmi, s tým všetkým, čo ťa baví. ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všechno nejlepší a at se daří ve všem, co děláš
  Jsi krasna

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratulujem k tej 19 a prajem ešte veľa úspechov v živote aj s blogom! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Opožděne blahopřeji ke krásným 19 a doufám, že si posledních -náct užiješ :D :)!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ešte dodatočne Všetko najlepšie k narodeninám :D
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásne napísané! <3 Ja Ti samozrejme želám všetko len to najlepšie, veľa úspechov v živote aj s blogom, aby si bola usmievavá a tešila sa zo života, ktorý je krásny keď si ho užijeme poriadne. Ostaň sama sebou a hlavne sa teš z maličkostí <3 Dúfam, že si si devätnástku poriadne užila s ľuďmi, ktorých máš najradšej :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Dodatočne všetko najlepšie ti prajem ♥

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.