All Matt Plus Shine Control Make-up By Catrice

streda 6. apríla 2016


Heyy!
Nechcem už veľmi písať o škole, o učení a o tom, ako veľmi nestíham, ale ako tak premýšľam - mám pocit, že môj život sa netočí okolo ničoho iného.
Mám sedem rozpracovaných článkov, no ani jeden nie a nie dokončiť; takže dnes to zase zachráni kozmetická recenzia.
Heyy!
I don't want to write about school, about studying and how I don't have time for anything, but as I'm thinking about it - my world is rotating only around this.
I have seven unfinished posts, but not even a single one is done; so today will be "saved" with another beauty review.

Stále sa snažím nájsť make-up, ktorý by perfektne vyhovoval môjmu typu pleti a bola by som s ním na sto percent spokojná. Keďže som ich tak veľa ešte nevyskúšala, neviem, či je to práve tento, ale určite sa k môjmu vysnívanému približuje.I'm still trying to find make-up that would perfectly suit my skin type and I would be satisfied with it for one hundred per cent. Because I haven't tried that many I don't know if it's "the one" but this one is surely approaching it.Hneď ma zaujalo jednoduché, ale veľmi pekné sklenené balenie. Rovnako veľmi oceňujem aj pumpičku, ktorá mi pomáha regulovať množstvo potrebného make-upu.

Make-up sľubuje dlhotrvajúcu kontrolu nežiadúceho lesku; čomu napomáha i to, že neobsahuje žiadne oleje - avšak stále hydratuje pokožku - a svetlo reflektujúce pigmenty pomáhajú rozjasniť a dosiahnuť perfektný konečný vzhľad. Má stredné krytie, ktoré hravo zakryje všetky farebné nedokonalosti, a jemnú ľahkú konzistenciu.

Po dvoch týždňoch pravidelného používania môžem povedať, že som viac než len spokojná. Neviem síce posúdiť, či skutočne vydrží až 18 hodín, ale bez problémov zvládne klasický školský deň i poobedňajšie aktivity.
I was right away preoccupied with simple, yet very nice glass packaging. I also really appreciate the pump which helps regulating the amount of make-up you need.

Make-up promises longlasting unwanted shine control where helps the fact that it doesn't contain any oils - yet it still hydrates the skin - and light-reflecting pigments help to brighten up the complexion and achieve perfect finish look. It has medium buildable coverage that easily covers up all colour imperfections and fine light consistency.

After two weeks of regular using I can tell that I'm more than satisfied. I cannot really tell whether it lasts up to eighteen hours, but it surely and without problems handles a basic school day and afternoon activities.
Advantages:
   • pekné balenie / pretty packaging
   • ľahká konzistencia / light consistency
   • dlhotrvajúci / longlasting
   • zmatňuje / mattifying
   • rozjasňuje pleť / brightens up skin
   • neobsahuje oleje / oil-free

Disadvantages:
   • chýbajúce SPF / missing SPF
   • rýchlo sa míňa / running out too fast

Price:
   okolo 6 € / about 6 €

My Rating:
   4.5/5 bodov / points

with all love,

13 komentárov

 1. Ja make-up dokopy ani veľmi nepoužívam, no mám jeden z Oriflame. Neviem, či mi presne vyhovuje, no napríklad nedávno som si kúpila bázu pod make-up a vyhodila som sa z nej, takže som ju hneď aj odložila. Dnes som si konečne kúpila ten aplikátor, ktorý je v tvare "vajíčka" a dúfam, že aplikácia make-upu s ním bude jednoduchá a budem na ňu mať ráno aj trocha viac času :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja moc makeupu take zatim nevyzkousela, ale tento vypada lakave :-)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mala som dávnejšie jeden make up od Catrice a bola som s ním veľmi spokojná, ale ani za svet si neviem spomenúť, ktorý to bol. Tento vyzerá zaujímavo :)

  CRYSTAL PEOPLE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Od Catrice mám moc ráda korektory, ale tento makeup jsem ještě neměla. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvěle zpracovaný článek! :) Je super, že ti make-up tak vyhovuje :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Makeup vôbec nepoužívam, ale premýšľam, že si nejaký do zásoby zaobstarám. :)
  Victoria's secrets

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tento je jeden z mojich obľúbených, mala som asi už aj 5-6 balení :D momentálne používam iný, pretože som chcela skúsiť aj niečo iné, ale určite sa k nemu ešte vrátim :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. No v prvom rade,ti prídem ten kaktus ukradnúť!:DD Ten črepník je tak roztomilý♥♥

  Na značku Catrice som už videla mnoho pozitívnych reakcií a mám od nej laky, no neviem prečo, ale keďže táto značka je u nás ešte len veľmi krátko a nie je tak často krát spomínaná ako napríklad Rimmel alebo Dermacol, tak zatiaľ v nej ešte nemám dôveru a radšej si ten make-up kúpim od populárnejšej/známejšej kozmetickej značky. Avšak mala by som sa aspoň trochu odosobniť a odvážiť skúšať aj iné veci, keďže som si naposledy kúpila make-up od slávneho L'oréalu a spokojná som teda nebola.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Catrice je naozaj super značka :) skvelá recenzia..inak, budem hrozne rada ak si ma pridáš do GFC :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Veľmi som sa tešila na túto recenziu, tak ďakujem :D asi si ho kúpim aj ja ♥
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Vyzerá zaujímavo a pre mňa je hlavné, aby aspoň trochu kryl a zmatňoval♡ keďže to splňuje asi ho vyskúšam, i keď som radšej nenamaľovaná:)
  http://vsetko-co-mam-rad-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Kozmetiku od Catrice mám veľmi rada a presne tento makeup som aj ja používala asi rok a bola som spokojná až kým som nenatrafila na VICHY Dermablend určite odporúčam!! Ešte lepší ako ten od catrice.:)
  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.