My Favourite YouTubers | Part 6

pondelok 7. marca 2016


INTRO
Hoci sa snažím trochu krotiť a nepozerať už nových YouTubers, číslo označujúce počet kanálov, ktoré odoberám, sa i tak neustále zvyšuje - teraz je to 113. Avšak dnešný článok, ktorý síce je pokračovaním tejto mini série, sa bude týkať troch dievčat, ktoré však nie sú až tak veľmi známe.


Som si asi na deväťdesiat percent istá, že prvé video Roxi, aké som kedy videla, bolo niektoré z jej edície Life Hacks, keďže som si ich v poslednej dobe obľúbila, ale som nesmierne zvedavá duša, ktorá rada objavuje stále nové a nové veci. Ale - samozrejme - to nie je jediný typ videí, aké na kanáli tejto milej, krásnej Angličanky nájdete; či už rôzne návody, lookbooky alebo challenges - snáď nájdete svoje.


KENNA je neskutočné zlatíčko. Na tlačidlo subscribe som stlačila ešte pred dopozeraním prvého videa - hneď si ma získala. V mnohých veciach mi je veľmi blízka - svojou láskou k minimalizmu, štýlom, záľubami, vegetariánstvom a odporom voči násiliu na zvieratách, obľúbenými vecami či dokonca i vlastnosťami. A možno s ňou máte čosi spoločné i vy.


K Lize som sa dostala cez Twitter, kde som videla len časť tohto videa. Len čo som prekonala záchvat smiechu som chcela vedieť, kto to je. A nielen že som to neoľutovala, ale nevedela som sa odtrhnúť od notebooku - pozerala som jedno jej video za druhým, pretáčala naspäť najvtipnejšie časti. Takže ak hľadáte niekoho, kto vám spríjemní každú stredu svojim jedinečným humorom, v ktorom sa určite nájdete, skúste práve krásnu, milú a dobrosrdečnú Lizu.

Previous parts: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Pictures: Roxi - 1, 2 | Kenna - 1, 2 | Liza - 1, 2

Počuli ste už aspoň o jednej z týchto YouTuberiek?

Aké kanály VY odoberáte? Budem veľmi rada, ak mi v komentároch necháte aj svoje tipy - hoci ich sledujem už veľa, podľa mňa ich nie je nikdy dosť ♡.

with all love,

11 komentárov

 1. Tak z týchto troch dievčat nepoznám ani jednu :)
  Môj blog: Girl with pink nails
  Srdečne Vás pozývam na moju GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Z týchto dievčat nepoznám ani jednu, no všetky tri vyzerajú byť super, sympatické. Ja pozerám videá na youtube veľmi málo, no medzi moje obľúbené youtuberky patrí Cambria Joy, Yovana Mendoza a iné :) Kedysi som sledovala aj videá Bethany Mota, no v poslednej dobe nejak nepridáva mnoho nových, tak to nejak "zapadlo prachom". :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som si už od jútubu, taaak veľmi odvykla, už tam chodím iba kvôli dievčatám z ACOS, momentálne ma omnoho viac bavia blogy, instagramy a we♥it.:) Trochu ma to mrzí, že už na ňom netrávim čas, tak ako kedysi a práve neobjavujem takéto šikovné slečny, no nejako ma to už prešlo, snáď ma k nemu raz opäť zavedú cesty.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kenna sa mi veľmi páči a rada ju sledujem! :) Ostatné dve dievčatá nepoznám, ale vyzerajú veľmi sympaticky, takže idem pozrieť nejaké videjko :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kennu mám zo všetkých týchto YouTuberiek najradšej! Je skvelá :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Roxi a Kenna sú skvelé. Kenna sa mi neskutočne páči pre je jedinečný štýl, že sa veľmi veľmi odlišuje od ostatných youtuberiek, pretože stále príde s niečim iným, či už čo sa týka toho strihu alebo úpravou videí. Podľa mňa si zaslúži omnoho viac odoberateľov ako má. :)
  A Roxi je hrozne pekná a milá a ten jej prízvuk ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Poznám len prvú a Roxi som si v poslednej dobe veľmi obľúbila! Páči sa mi jej štýl, ako sa maluje aj spracovanie videí:) Určite si pozriem aj ostatné dievčatá, ktoré nepoznám :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ani jednu z týchto dievčat nepoznám, no hneď si idem pozrieť ich kanály! :)
  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Existuje veľa skvelých youtuberov, no ja vôbec nemám čas pozerať nejaké videá. Keď som pri notebooku, stihnem si len prečítať a poprípade okomentovať ostatné blogy, nie to ešte poprípade niečo napísať - to už sa mi potom veľmi ani nechce. Potom hneď sa idem učiť a na pozeranie videí mi ostane čas niekedy večer, keď som už "naučená". Ale rada pozerám videá vtipných ľudí, už som si pri Lize prišla na svoje. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.