My Favourite Bloggers | Part 2

štvrtok 31. marca 2016


Hi!
Určite ste si všimli dve zmeny - prvá je tá, že aj napriek nedostatku času som sa pustila do zmeny designu (nie je to hotové, ale tiež ešte presne neviem, čo by som chcela zmeniť); a druhou je to, že toto je oficiálne prvý príspevok písaný aj v angličtine. Premýšľala som nad tým už pomerne dlho, a tak uvidím, ako to pôjde.
Keďže moja inšpirácia je pod nulou, dnes to bude ďalšia trojica mojich obľúbených zahraničných blogov.
Hi!
You've definitely noticed two changes - the first is that even through my lack of time I started changing design (it's not finished but right now I don't know what else to change); and the second - this is the first official blog post written in English as well. I've been thinking about it for a long time, so I'll see how it goes.
Because my inspiration is below zero, it'll be another third of my favourite bloggers for today.


Eleanor je jedným z mojich vzorov už štyri roky, no jej blog sledujem čosi vyše pol roka. The Trend Pear, na ktorý prispieva spolu s jej najlepším kamarátom Maxom, si ma však získal od prvého momentu, ako som naň narazila. Okrem množstva módnych článkov plných originálnych a zaujímavých outfitov v podaní oboch pohlaví zdieľajú svoje zážitky z cestovaní či hovoria o najnovších trendoch. Eleanor has been one of my role models for four years, but I'm following her blog for only over a year. The Trend Pear, where she's writing with her best friend Max, won me from the first moment when I saw it. Apart from a lot of fashion posts full of original and interesting outfits in both genders, they are sharing their travelling adventures or are talking about latest trends.


Ak máte aspoň aký-taký prehľad o najznámejších blogoch na celom svete, tak ste už o Kayture určite počuli. Krásna a milá dvadsaťdva ročná Kristina Bazan, ktorá sa pôvodne narodila v Bielorusku, už dávno nie je len obyčajným dievčaťom - nielenže dobyla blogerský a módny svet; spolupracuje s najprestížnejšími značkami, zúčastňuje sa na všetkých fashion weekoch a cestuje po celom svete.

If you have any overview of the most famous blogs in whole world, then you've definitely heard about Kayture. Beautiful and kind twenty-two years old Kristina Bazan, who was originally born in Belarus, is not an ordinary girl for a long time - not only she won world of blogs and fashion, she's working with the most prestigious brands, attending all fashion weeks and travelling around whole world.


Blog Mandy som objavila len začiatkom tohto roka, no v archíve A Girl, Obsessed som sa už prehrabala toľkokrát, že mi to nielen vynahradilo čas, kedy som o jej blogu nevedela, ale niektoré jej články možno už viem aj naspamäť. Táto Američanka nielen srší dobrosrdečnosťou a priateľskosťou, ale jej články sú nesmierne inšpiratívne, originálne a písané s humorom.I found Mandy's blog at the beginning of this year, but I've scrolled through A Girl, Obsessed's archive so many times that it not only replaced the time when I didn't know about her blog, but maybe I know some posts by heart. This American is not only full of geniality and friendliness but her posts are very inspirational, original and written with humour.
Aké sú vaše najobľúbenejšie zahraničné blogy?What are yours favourite blogs?

with all love,

17 komentárov

 1. Najviac sa mi páči blog od Mandy :) A celkovo design mám krásny :D
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelé blogy! Sledujem, čítam :) A s tou angličtinou je to skvelý nápad, ja si postupne všetky články prekladám do angličtiny, o rok idem do Dánska takže plánujem písať blog čisto v angličtine :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Keď som prišla na tvoj blog, najprv som mala pocit, že sa mi nejako kazí monitor. :)
  Poznám len Kristinu Bazan a mám ju rada. Síce sa mi nie vždy chce čítať jej články, alebo na to nemám veľmi čas, no píše zaujímavo. Najviac ma teraz zaujal hneď ten prvý blog, no mám ich tu porozlikavané na lište, tak si ich idem prečítať.

  Inak dlhšie som rozmýšľala nad písaním článkov aj v inom jazyku, angličtine/nemčine, no tak nejak sa mi do toho nechce. A obdivujem ťa, že si sa na to dala. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úprimne, prehovárala som samú seba doslova mesiace :D Ale tak nemám čo stratiť; a keď ma to už nebude baviť, tak prestanem :D

   Odstrániť
 4. To tvoje designové umenie je úžasné, kam sa ja hrabem s tými mojimi blbosťami, čo sem-tam zmením na blogu;D Asi som sprostá, ale nepoznám ani jednu z uvedených, ale ten druhý blog vyzerá zaujímavo, tuším, že som s tou osobou už videla nejaké tie fotografie.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mám rada Kristinu Bazan a ešte aj Cath in the city (:
  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za tip, určite jej blog pozriem!

   Odstrániť
 6. Asi hanba, ale nepoznám ich :) je to skvelý nápad prekladať to aj do angličtiny.
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Už od včera, od kedy si zverejnila príspevok, chodím hore dole na tvoj blog a snažím sa zvyknúť, no zatiaľ to nejde:D A s tou angličtinou ti prajem veľa šťastia, ja som už pár krát začala a aj skončila, keďže sa snažím to robiť na 100%, no s tou angličtinou nestíham:D

  Kto nepozná Kayture, tomu nerozumiem, ona bola prvá, teda jedna z prvých blogeriek, ktorých som spoznala a veľmi ju obdivujem ako tvrdo pracovala a naozaj veľmi rýchlo sa dostala do tej svetovej špičky.

  Tie zvyšné 2 nepoznám a tak som rada, že spoznávam niečo nové. Ten prvý mi pripadá hrozne messy a bohužiaľ pre mňa je prvý dojem veľmi podstatný. No a ten druhý ma hneď zaujal krásnymi a čistými fotkami:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja s tým stále nie som úplne "stotožnená", ale ešte to nie je úplne hotové :D

   Odstrániť
 8. Eleanor má úžasný štýl a jej blog mám veľmi rada.. Kayture už v posledom čase tak veľa nesledujem, bohužiaľ, už mi príde taká "moc". No neviem ako to povedať, ale už mi príde skôr ako nejaká celebrita.. A posledný blog tiež sledujem, mám ho niekoľkokrát prečítaný :) ♥ Inak nový vzhľad je ako vždy u teba dokonalý :) A nech sa ti darí v písaní článkov aj v angličtine :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je síce pravda, že Kristina je už teraz skutočne veľmi populárna :D Ale mňa nesmierne inšpiruje to, ako vysoko sa vďaka blogu dostala ♥

   Odstrániť
 9. Kristinu jsem měla hodně ráda tak tři, čtyři roky zpátky, teďka se s ní nějak nedokážu ztotožnit. Vůbec jsem o Eleanor nevěděla, že má blog, ale tak nějak se to u ní dalo čekat :D. Její styl se mi líbí, ale vlastně nevím proč, teď, jak už míň poslouchám 1D, mi už není moc sympatická... Zním hrozně, ale přijde mi, že na všech fotkách dělá menší duckface, bože! :DD
  Každopádně, poslední blog neznám, takže děkuji za představení, Mandy fakt srší pozitivitou :).

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Já osobně více preferuji zahraniční youtubery, na čtení jsem dost lína v posledních dnech:D Každopádně se na blogy mrknu a třeba pochytím nějakou inspiraci, které mám nedostatek:(:D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.