20 Reasons That Spring Is The Best

sobota 5. marca 2016


Ďalší víkend trávim učením, sedením za notebookom a robením prezentácií či dávaním dokopy maturitných zadaní. A chcem, aby sa to už všetko skončilo, aby som to mala úspešne za sebou a mohla sa posunúť niekam ďalej.
Hoci moje obľúbené ročné obdobie je jeseň, jar nekonečne zbožňujem a rok čo rok sa na ňu teším dlhé týždne - a to už ako kvôli drobnostiam, tak i veľkým zmenám, ktoré po zime prichádzajú.
 1. Narcisy a tulipány a snežienky a hyacinty.
 2. Poobedňajšie prechádzky po meste, kedy svieti slnko a pofukuje jemný vánok.
 3. Dážď. Lebo milujem dážď.
 4. Človek na sebe už nemusí mať sedemsto kusov oblečenia, aby mohol bezpečne vyjsť z domu.
 5. Vstávanie s východom slnka.
 6. Veľkonočné sviatky. Nie kvôli všetkým divným tradíciám, ale návštevám a tomu, že sme celá rodina spolu.
 7. Kvitnúce stromy.
 8. Trávenie času vonku už nie je trestom.
 9. Lúky plné púpav, ktoré pripomínajú detstvo.
 10. Tá jemná, pokojná, príjemná vôňa vzduchu.
 11. Sukne, šaty, tričká s krátkym rukávom, poltopánky, tenšie nohavice.
 12. Každý deň je nový začiatok.
 13. Čerešňové stromy vyzerajú ako z rozprávky.
 14. Slnečné lúče, ktoré sa konečne neskrývajú za mraky plné snehu.
 15. Pravidelné výlety (lebo už nie je zima).
 16. Všetko hrá žiarivými farbami.
 17. Zaspávanie pri otvorenom okne.
 18. Nové ročné obdobie = čas na nákupy a zmenu šatníka.
 19. Kvetinové vzory. Na všetkom.
 20. Blížiace sa leto a prázdniny.
Tešíte sa na jar?

with all love,

23 komentárov

 1. Krásný článek :) já už se jara nemůžu dočkat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na jaro se neskutečně těším. Nejvíce na to, až shodím tu obrovskou vrstvu oblečení, vyleze sluníčko a všechno začne krásně kvést. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já se ze všeho nejvíc těším na ty květiny v parku, doma, všude:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tulipány <3 moje obľúbené kvety!! Avšak Veľká Noc je môj najneobľúbenejší sviatok, nikdy som ho nejak neoblubovala.. Na kvitnúce stromyy sa už veľmi teším a na tú vôňu jari..a sukne!! konečne ich budem môcť nosiť viac.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jar taktiež úplne zbožňujem, najmä kvôli kvetom a tiež peknému počasiu! ♥ A tiež aj kvôli narodeninám, ale to už je vedľajšie :D
  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Niekedy som jar považovala za svoje obľúbené ročné obdobie, ale mám rada všetky štyri rovnako. Jar je ale čarovná, to sa mi na nej páči, že sa začína také nové obdobie a vonku je nádherne. Veľkú noc až tak rada nemám, hoci je to celkom dôležitý "míľnik/polčas" na ceste k letným prázdninám. Takže veľmi sa teším.

  Žiraforožec je u nás nejaký grafiťák, ktorý sa týmto Žoraforožcom podpisuje po celom meste. Ale u nás je celkom obľúbený a máme ho radi. Raz by som ho možno chcela spoznať, no teraz je taký "tajomný".

  Inak vždy, keď ma čaká niečo nepríjemné, poviem si, kedy to bude za mnou. Ak to je niečo v škole, tak si ráno poviem: Veď o tej druhej to už bude celé za mnou. Nech to bude prebiehať akokoľvek. Takže, neviem síce, kedy máš maturity či prijímačky, ale skús si to takto povedať. A najlepšie bude, ak máš po príjmačkach naplánovaný nejaký výlet alebo niečo, čo si už dávnejšie chcela spraviť. Pomysli si na to, že v tento deň už budeš mať po všetkom a nebudeš musieť na nič takéto nepríjemné myslieť. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jar mám veľmi rada, presne kvôli tým dôvodom, ktoré si vypísala. :) Nemať sedemsto kusov oblečenia na seba, zobúdzať sa so slnečnou krajinkou ( alebo v mojom prípade mestom, haha), výlety, kvety, čerešne,.. Všetko je to top.♥

  leuslifestyle.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krasny clanek, na jaro se tesim moc, ta typicka vune jarniho vzduchu a teple slunicko je po zime vzdycky uzasne a doda mi to energii :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krasny clanek, na jaro se tesim moc, ta typicka vune jarniho vzduchu a teple slunicko je po zime vzdycky uzasne a doda mi to energii :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Po přečtení tohoto článku na mě trochu dýchla ta jarní nálada. :) Super příspěvek!

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tak to sú naozaj skvelé dôvody a myslím si, že veľa ľudí to tak má aj ja :) Zbožńujem kvety a to, že svetlo je ešte aj večer :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. krásne spísané body, tiež sa teším, aj keď pri povinnostiach ktoré ma čakajú neviem či si budem uvedomovať všetku tú krásu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Už se nemůžu dočkat, až bude po zimě. Nejlíp bych chtěla rovnou léto, ale jaro mi musím zatím stačit. :D I tak ale bude prima konečně uklidit zimní bundu někam hluboko do skříně.:) navíc se těším, až vyrazím s foťákem a nebudou mi mrznout ruce.. :D
  Michelle B

  OdpovedaťOdstrániť
 14. veľmi sa teším na jar kvôli teniskám! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Síce sa už nemôžem dočkať oteplenia, ale keďže som alergik to kvitnutie stromov mi moc nechýba :D
  Môj blog: Girl with pink nails
  GIVEAWAY: TU

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Já jaro miluju, hlavně protože je mnohem víc světla a tepla a to mě dokáže nabít energií, hlavně všechno začíná kvést a je to prostě najednou po zimě takový všechno víc pozitvní :).
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Teraz si mi týmto článkom úplne zlepšila večer. Vlastne deň. A určite aj zajtrajšok, lebo sa teším, ako na hodine matematiky - predtým ako nám profesor rozdá písomkové papiere, si v hlave preletím všetky tieto body prečo sa tešiť na prichádzajúcu jar a bude hneď všetko lepšie.
  Pri všetkých bodoch som sa musela len usmievať, pretože som si uvedomila, ako veľmi mám toto obdobie rada. Hlavne to vstávanie s východom slnka, prechádzky, ľahké oblečenie... je to naozaj krásne takto o tom premýšľať ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Milujem jar, čiže tento článok sa mi veľmi páčil :) Veľa šťastia pri maturách :)

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Souhlasím, jaro je ze všech období to nejkrásnější !

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Už aby to jaro bylo, všechno kvete, začíná teplo... Prostě už aby bylo... :-))
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 21. Už aby to jaro bylo, všechno kvete, začíná teplo... Prostě už aby bylo... :-))
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 22. přesně kvůlu tomu až na ten déšť a Velikonoce mám ráda jaro :) déšť až v létě, když prší aspoň teplý :D

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 23. Odjakživa neznášam otázku: "Aké je tvoje najobľúbenejšie ročné obdobie?", pretože nemám najobľúbenejšie. Všetky mám rovnako rada a aj jar. Neviem síce, čo na nej zbožňujem. Napríklad, že nie je tak skoro tma, a že nemusím chodiť na zastávku autobusu za tmy. Nie som alergik, takže mi nerobia kvitnúce veci problémy. Nemusím mať hrubú bundu a báť sa, že mi bude zima. Čo na jari neznášam, sú veľkonočné prázdniny. Teda... voľno je fajn. Ale tá hlúpa tradícia - polievanie dievčat neznášam a neskutočne sa toho bojím. Ja to vážne zatrhnem v mojej budúcej rodine.
  Nemám rada tiež apríl, pretože si s počasím robí čo chce. V jeden deň to je na tričko s krátkym rukávom a na druhý si musím vziať tričko s dlhým rukávom, mikinu a zimnú bundu.
  Mesiac máj je o inom, keďže sú majstrovstvá sveta v hokeji.
  No najmä! blížia sa letné prázdniny. Ale nepáči sa mi, že po týchto -veľkonočných- je najbližšie voľno až v lete (okej, ešte maturita).

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.