My Youth, My Youth is Yours

štvrtok 4. februára 2016Hello, loves!
Už len prežiť zajtrajšok a mám konečne aspoň na dva dni pokoj od školy a toho večného zhonu okolo maturít - do ktorých nám ostáva už len mesiac a ja mám pocit, že neviem absolútne nič. A to nič nerobím, iba sa učím. Ale tak asi sa budem musieť učiť ešte viac. Pravdepodobne namiesto spánku.
Dnes nemám sa nejako veľmi rozpisovať, no pohrabala som sa v starých fotkách ešte z môjho detstva. Enjoy 

at least i have a cute dress

my true self


takto to vyzeralo takmer každé ráno - ledva sme rozlepili oči a už sme do rúk brali hračky

malý park v Bardejovských kúpeľoch, kde bol nápis "nevstupujte na trávnik" #rebel

k tomuto asi ani popis netreba

Mikuláš r. 2000

hra Tri kozliatka v škôlke | aj vy ste mali takéto mini predstavenia?

ja a Romanka - besties forever

typická ja. schovaná kdesi za gaučom, aby nikto nevidel, že sa napchávam tyčinkami a hrám s vianočnými guľami najmenej trikrát takými starými ako ja

asi takto nejako to vyzeralo, keď sme sa s mojou sestrou hrali na rodinu

❤❤❤

with all love,

19 komentárov

 1. krásne fotky, tiež som sa nedávno prehrabávala v starých albumoch a až mi je ľúto, že teraz sa poväčšinou fotky zachovávajú v elektronickej verzii. nerobilo by mi problém dať nejaké vyvolať, skôr ktoré vybrať. :D

  inak ako som ti minule písala v komentári, že idem zo školy na dvojdňový výlet do PO, mám taký pocit, že som ťa v meste v centre videla. teda som si istá tak na 99%, že si to bola ty. :D akurát sme prechádzali popri nejakom kostole a rozprávali sa, keď som sa otočila a ty si s Romanou prešla asi tak 5m popred nás, vôbec som nestihla zareagovať a k tomu som videla, že sa ponáhľate (potom ste nastúpili do mhd 4ky, ak si dobre pamätám), a aj tak, ty si nemala šancu spoznať ma, pretože som na blogu nikdy nezverejnila svoju fotku (iba ak z instagramu, lenže si ma asi nespájaš s mojim ig účtom). vôbec som to nečakala, úplná náhoda. :D och a jana z arku bol nádherný muzikál, pravdepodobne aj najlepší, aký som kedy videla, čo si o ňom myslíš ty? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hodně štěstí s maturitou a moc to s tím učením zase nepřeháněj, uvidíš, že to dopadne skvěle. :) Jsi roztomilá!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jeej, si veľmi zlatá :) A držím palce s maturitou, určite to zvládneš ♥
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jeeej, bola si strašne zlatá:) Tiež sa rada hrabem vo svojich fotkách z detstva a spomínam na tie krásne časy, keď som ešte nevedela, čo ma čaká, haha.:D :) a držím ti palce pri maturite!

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Aaaa milujem fotky z detstva, vždy sa na nich pekne pobavím, keďže som bola čistý lišiak. Ty si neskutočne cjut!♥ Ja plánujem už dlhý čas dať takýto článok na moju 18nástku, nech vidno ten kontrast:D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aké pekné :) my sme sa presne takto prehrabávali v stredu v starých fotkách s babkou.
  a Tri kozliatka sme hrali aj my :D
  a inak držím palce s učením a hlavne pevné nervy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásné fotky! Úplně jsem dostala chuť se taky pohrabat ve starých albech :)
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Skvelé fotky...už od malička si bola strašne zlatá :) Kika – Blog for smile

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Zbožňujem fotky z detstva, sama si ich stále prezerám a stále mi to prináša nejaké spomienky. Je to skvelé a ty si bola také zlaté roztomilé dieťa ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Také zlaté fotky! Tiež si aj svoje rada pozerám, no pobavím sa aj na ostatných. Najlepšie sú tie detské tváre bez akýchkoľvek grimás (teda, ako-kedy), sú na nich zachytené skutočné emócie a spomienky. Som vďačná mojim rodičom za to, že nás doma fotili aj vtedy, keď sme sedeli v krabici od mixéru, lebo teraz sa na to fakt dobre pozerá.
  Do Bardejovských Kúpeľov som chodila ako dieťa chodievala rada, no ešte mi to ostalo aj doteraz. Vždy som sa tešila na tú fajnú vodu, kúpeľné oplátky, no aj nádherné prostredie a fontánu, keď v nej nebola voda, že sme po nej behali - ako všade po všetkých fontánach. :)
  Ďakujem za pesničku - už si ju púšťam 3x (zatiaľ) a ďakujem za článok - vďaka tomu si začínam spomínať aj na svoje detstvo a celý čas sa usmievam.
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Podobný článok som chcela urobiť aj ja, ale mne ako malej rodičia strihali vlasy do hola a väčšinu fotiek mám buď na nočníku alebo holá, takže výber by bol neskutočne ťažký! Úplne rozkošná si bola ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Bola si rozkošná. ♥ Tá druhá fotka sa mi strašne páči.
  Nevstupujte na trávnik, #rebel. :D Zasmiala som sa.
  Ja som sa prehrabávala vo svojich fotkách, keď som chcela spraviť koláž k mojej osemnástke. No vzhľadom na môj zdravotný problém, ktorý je vidieť na každej fotke, je môj výber obmedzený. Preto sa "aj akosi teším" , keď konečne pridám príspevok o tom, čo mi je a potom môžem tam dávať akékoľvek fotky.
  Tiež rešpektujem bratovo rozhodnutie, že nechce mať fotky na internete, takže tam kde som s ním (a tých je neúrekom) žiaľ pridávať nebudem. No možno sa mi nejaká na ten blog dostane. :D Nemôžem si pomôcť, na jednej je neskutočne úžasný. ♥
  Ale ako už na facebooku môžeš vidieť moju fotku z detstva. Takže verím, a akosi aj dúfam, že po zverejnení toho príspevku neprestaneš čítať môj blog.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Bola si naozaj neskutočne zlatá! ♥ Najmä na tej fotke z predstavenia o Troch kozliatkach! Aj my sme mávali v škôlke niečo takéto, myslím, že to každý, no ja si na to vôbec nespomínam :D Jedine z fotiek. So sestrou sa riadne podobáte, teda aspoň na tých pár fotkách, čo si sem dala :)
  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.