Favourite Slovak And Czech Bloggers | Part 2

utorok 16. februára 2016


Hello!
Ozývam sa po takmer celodennom nakupovaní v košickom Auparku, s boľavými nohami, ale novými topánkami!
Keďže do jedného článku by sa ani zďaleka nezmestili všetky moje obľúbené blogy, takto pokračujem ďalej v tejto mini sérii - prvý článok s mojimi obľúbenými slovenskými a českými blogerkami ste si už mohli prečítať TU. Dnes to bude ďalšia trojka - zhodou okolností dievčat, zhodou okolností aj Sloveniek, no nie náhodou úžasných a milých osôb, ktoré určite stoja za to, aby ste si prečítali nejeden článok vzniknutý pod ich rukami.


Ako sme sa s Michelle k sebe dostali - sama netuším. Ale od prvého momentu sme si neskutočne sadli. Je síce pravda, že sa v pár veciach líšime, no inak toho máme veľmi veľa spoločného. Kvôli neplánovanému a rýchlemu presunu ešte nenájdete na theemthusiast stovky článkov, no čo sa týka variability - sklamaní určite nebudete. Či už je to kozmetika a recenzie alebo príbehy z jej osobného života, každý určite nájde svoje.
A Michelle je zatiaľ jediná blogerka, ktorú som pár mesiacov dozadu aj naživo stretla a verím, že sa čoskoro znova uvidíme, lebo to bol jeden z najkrajších dní v mojom živote.


Keď som prvýkrát narazila na blog Kitty, nevedela som prestať čítať jej články plné krásnych fotiek a úžasnej úpravy. Nech už je to čokoľvek - všetky jej príspevky sú pútavé, zaujímavé, čosi vás núti čítať viac a viac a hrabať sa v archíve. Na thestyletale nájdete či už jej obľúbené produkty z kozmetiky, cestovateľské zážitky, DIY návody alebo kopu inšpiratívnych outfitov, no nudiť sa určite nebudete.


Som nesmierne rada, že sa mi Lily na začiatku tohto roka ozvala (keďže pri mojom šťastí by som na jej blog tak skoro nenarazila). A hoci lilyofthevalley nesledujem dlhočizné mesiace, väčšinu jej článkov mám už prečítanú a vždy, keď zverejní čosi nové, všetko ostatné ide bokom. Na jej blogu nájdete z každého rožka troška - čosi z módy, recepty, tipy, recenzie, jej mesačných obľúbencov alebo fotografie z miest, ktoré navštívila. Je tiež z Prešova (ako ja) a ja dúfam, že príde deň, kedy do seba či už náhodou narazíme, alebo spoločne vyrazíme na čaj či kávu.

Poznáte niektoré z týchto dievčat?
A ak nie, tak bežte na ich blogy ❤.

with all love,

14 komentárov

 1. Ako som tak začala čítať článok, tak som si pri oboch slečnách hovorila, že nepoznám ich blogy,že si ich musím pozrieť a tu zrazu môj. Si veľký poklad a ja tvoj blog vnímam úplne rovnako!!! Už viem presne, ktoré dni pridávaš články, tak práve v ten deň refreshnem o 8 tvoj blog, ktorý už mám uložný na lište a čítam<3 Aj ja verím, že sa čoskoro stretneme! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lily znám (myslím, že snad i díky tobě!) a jsem nemsírně ráda, že tomu tak je, je skvělá ;). A velmi mě zaujala Michelle, i když i Kitty je milá slečna, to je fakt. Ale kdo z tvého výběru není, že :D!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. určite kuknem, ďakujem za inšpiráciu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Poznám len Lily a tiež mám veľmi rada jej články. Ostatné dve bloggerky som nepoznala, no na Kitty som narazila raz na Instagrame a dosť sa mi páčili jej fotky. Už som si v priebehu čítania článku porozklikávala ich blogy a trochu sa začítala do ich článkov. POdľa mňa je dosť ťažké nájsť fakt dobrý blog, no teraz je to tu rovno dvakrát, keďže už aspoň Lily poznám. ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ani jednu z nich som nepoznala, no ich blogy sa mi fakt zapáčili :) Vďaka za tip! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Blog Kitty aj Lily poznám a môžem len a len súhlasiť. Ich blogy sa mi veľmi páčia, obe sú to veľmi sympatické dievčatá! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tak se jdu kouknout na zmiňované blogy, jsem zvědavá, jestli mě taky zaujmou :) Každopádně dík za tipy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Interesting post!)

  Dear, would you like to follow each other? Let me know and I follow you back)

  http://www.blueberriesblog.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Aaaaaaaa ♥ Keď som uvidela, aký článok si pridala nevedela som sa dočkať, že objavím znova úžasné blogy a práve preto, keď som tam uvidela seba, tak som sa neskutočne prekvapila a potešila ♥♥♥ A taktiež tvoj blog patrí k mojím faves a mám prečítané úplne všetky články a stále sa k nim vraciam <3 Idem si pozrieť aj ostatné dievčatá :)

  Aaa inak by som sa ťa chcela spýtať, čo máš v menu labels, tak proste ako si to dala do tých boxov (alebo ako to nazvať:D) proste do tých sivých obdĺžnikov, určite vieš čo myslím :)♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Práve pred pár dňami som hľadala inšpiráciu na príspevky pre môj blog na tvojom blogu a čítala som si tento typ príspevku, a vravela si, že si to už dlho nepridala. A aha :D je to tu.
  Minule som cez komentáre na tvojom blogu objavila blog LILYOFTHEVALLEY, a čítala som jeden príspevok za druhým. Teraz si čítam jej príspevky, keď si na ňu spomeniem. Nemôžem si pomôcť, ale strašne na fotkách vyzerá ako Mary Havranová ♥_♥ Ale čo už mne Kukučku bude všetko pripomínať :D

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Priznam sa, že nepoznám, ale čeknem ich :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Priznam sa, že nepoznám, ale čeknem ich :-D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.