Every Day Is A Start Of Something Beautiful

streda 24. februára 2016


Hi!
Momentálne sa učím dejepis, keďže zajtra píšeme písomku z učiva z takmer celého druhého ročníka, keďže to chcem všetko stihnúť do deviatej, kedy oficiálne začína The BRIT Awards, ktoré chcem sledovať aj toho roku - už piatykrát v poradí. Môj týždeň sa už viac-menej blíži ku koncu, no povinností mi neubúda.
 • Som znova chorá. Ale sama som prekvapená, ako dlho sa mi podarilo odolávať.
 • Žiadne prázdniny nie sú dostatočne dlhé na to, aby som stihla úplne všetko, čo chcem.
 • Čím bližšie sa blížime k marcu, tým menej sa bojím na matury.
 • Ale o to viac mám strach z toho, že čosi zle vypíšem na odpoveďovom hárku a budem v háji.
 • Kto by bol povedal, že vypisovanie prihlášok na vysokú je také stresujúce. Ale tú do Bratislavy už mám, Nitra má ešte čas.
 • Som neskutočne ľahko ovplyvniteľný človek. Ale akosi mi to až tak neprekáža.
 • Hoci je pravda, že tohoročná zima nebola žiadna obrovská sláva, teším sa na jar, na prvé listy na stromoch, vstávanie s východom slnka a teplé popoludnia.
 • Pamätníčky, ktoré nám ešte stále kolujú po triede (každý má svoj pamätník a navzájom si ich vypisujeme), ma robia šťastnejšou, než som čakala. Baví ma spomínať na spoločné zážitky a spisovať drobnosti, ktoré na svojich spolužiakoch zbožňujem.
 • Snažím sa obklopovať drobnosťami, vďaka ktorým mám úsmev na tvári.
 • Minulú sobotu som konečne stretla Lily a Sašku. A hoci som bola predtým trochu nervózna (keďže ony dve sa už ako-tak poznajú), bol to jeden z najkrajších dní v mojom živote.
 • Vďaka Monke som zistila, že písanie listov je stále krásne a úžasne.
 • Praktikanti ma raz načisto zničia.
Aký ste mali zatiaľ týždeň vy?

with all love,

15 komentárov

 1. Keď čosi zle vypíšeš na odpoveďovom hárku nebudeš v háji, pretože je tam mnoho iných otázok a vôbec to nebolo také hrozné a všetci ti budeme držať palce, takže nemaj strach vôbec :). Tiež ma veľmi bavil pamätníček, ale asi som bola možno jediná v triede, ktorá si ho zaviedla a tak tam nemám všetkých, ale nevadí, sú to skvelé spomienky. A môjho prvého stretnutia s inými blogerkami som sa tiež dosť bála a nakoniec to bolo úplne super a s jednou z nich som si už vyšla von dokonca viackrát :).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mám podobné pocity, povinností stále veľa :) a na jar sa už nemôžem dočkať :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. na jaro čekám jak divá, už mně nebaví ten kabát, svetry a tak. Maličkou radost jsme si udělala novým baťohem, který naprosto zbožňuju, přivolává mi jaro :) a ty památníčky (nebo jak to říct česky) jsou super nápad, je to takové milé <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Som na tom rovnako, zisťujem, že absolutne nič nestíham a to už je skoro po prázdninách :(

  OdpovedaťOdstrániť
 5. S prázdninami absolútne súhlasím, my máme práve teraz jarné a nestihla som ani polku vecí, ktoré som mala naplánované. Držím ti palce nech zvládneš maturitu, mňa čaká až za dva roky ale stresy začínam mať už teraz.:D Na jar sa už aj ja veľmi teším, keď bude všetko krásne rozkvitnuté a bude svietiť teplé slnko, to je jednoznačne moje najobľúbenejšie počasie!:)

  Chcela by som ťa pozvať na môj blog, na ktorom práve prebieha giveaway o balíček kozmetiky z Avonu Saja Frey blog- GIVEAWAY :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Úplne si vystihla všetko, čo sa teraz deje;D Ja si taktiež okrem Blavy dávam prihlášku do Nitry ako zálohu a pamätníčky máme aj my v triede, akurát, že ja som stále lenivá ich vypisovať a ja ich nedávam nikomu, lebo by som to z triedy dala možno tak 8 ľuďom, čo je dosť smutné, no skvelý kolektív

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pamätníáčky si pamätám ešte z prvého stupňa, kedy som si nevedela predstaviť, že tie kamarátky a spolužiačky, čo mi doň kreslili, už nebudem skoro vôbec stretávať. Preto je to pre mňa celkom milé si to vziať a len tak popozerať. Aj teraz mám niečo ako "pamätníček". Ono dá sa povedať, že je to aj môj denníček, niekedy tam niečo napíšem alebo si nalepím nejaký vytrhnutý lístoček zo zošita matematiky, na ktorý mi niekto napísal niečo pekné.
  Je dobré, že nepociťuješ až taký strach z maturít, pretože to určite má nejaký dôvod - napr. to, že si fakt pripravená. Budem na teba myslieť, aby si to všetko zvládla - matury, prihlášky na vysoké školy...
  Ja som dnes a dá sa povedať, že aj včera, mala momentálne skvelý deň. Čo je fajn, lebo v poslednom období chodím len ako nejaký tvor bez duše alebo čo.

  Ešte musím pochváliť fotku, je nádherná, chvíľu som sa na ňu len tak pozerala, ako je to rozdelené na také farebné "pásy".♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Na jaro se už neskutečně těším! Ta zima je vážně příšerná:/
  FASSHION MIND

  OdpovedaťOdstrániť
 9. V prvom rada, úžasná fotka! ♥
  I keď som tento týždeň ostala na maródke a nechodila som do školy, na jarné prázdniny sa už neskutočne teším! Tiež mám toho naplánovaného kopu, no vidím to tak na polovicu zvládnutých vecí.
  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 10. na Brit Awards som sa takisto dívala! :) prajem veľa šťastie pri maturitách :)

  P.S: Ak má čas, bola by som veľmi rada keby si skočila na blog mojej sesternice. Je to začínajúca blogerka a tvoj komentár, návšteva či odber by ju veľmi potešil :) Vopred ďakujem.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. V prvom rade silno držím palce na blížiacich sa maturitách ;) My sme si síce nepísali do pamätníčkov, ale na obyčajný A4 papier a je krásne to čítať s odstupom času ♥ Vidieť krásu v maličkostiach a byť z nich šťastná je to naj, čo môžeš pre seba robiť ;) :)

  Máš úžasný blog. Okamžite sa pridávam medzi pravidelných čitateľov ♥
  CRYSTAL PEOPLE

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Huh, ty sa maturity prestávaš báť a ja sa jej bojím, čím viac. V apríli si vyberáme semináre a ja sa stále bojím, a stále váham ísť s mojou nemčinou maturovať. To, že z anj pôjdem asi ešte aj na opravný termín, tuším už teraz a akosi sa na to psychicky pripravujem :D
  Tie pamätníčky sú fakt dobrá vec. My sme sa začali dohadovať na termíne stužkovej, pretože treba objednať sálu. A ja akosi premýšľam nad oznamkom. :D strašne sa mi páči Bur. veta: "Čo to máte? Avon? A von!" :DDD
  Čítala som na blogu Lily, že ste sa stretli a celkom ma to potešilo, keď som ťa na tej fotke videla. Treba spoznávať nových ľudí a ešte keď máte toho toľko spoločného- písanie. Mali by byť blogerské stretávky! :)

  Každopádne, budem na teba pri maturite myslieť. Ja verím, že ty, také múdre dievča, to zvládneš ľavou zadnou. A navyše, písomné sú dôležité do tej miery, aby si to dala nad 33,33% Nikto sa na tie percentá nepozerá.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Ja sa ešte stále spamätávam z tohto týždňa, pretože sme boli na lyžiarskom a tak som bola úplne odtrhnutá od tohto sveta a vlastne od celého sveta. Teraz neviem kde mi hlava stojí, neviem čo začať ako prvé a tak nezačínam asi nič. :D Tiež sme tam chceli so spolužiačkou pozerať Brits, ale jediné wifi, ktoré ako-tak fungovalo bolo na schodoch na chodbe, kde stále niekto pobehoval a s mojimi dáta na mobile by to určite nešlo. Takže tento rok z toho žiaľ nebolo nič. :/
  Som šťastná, že ti list došiel, už som začínala mať obavy ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Mne konečne začínajú jarné prázdniny, no väčšinou to tiež tak býva, že skoro nič nestihnem. Hlavne však chcem dospať posledné dva týždne, keďže do postele padám úplne mŕtva.
  Obdivujem ťa, že sa bojíš menej. Ja som veľký stresman, ale nakoniec nič nie je (čo sa školy týka) také strašné ako si vždy predstavujem. Držím palce! :)
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.