We Made A Fire, Went Down In The Flames

utorok 19. januára 2016Fakt, že sa mi dnes znova nepodarilo stihnúť slnečné svetlo, aby som mohla zverejniť články, ktoré sú či už rozpísané v zápisníkoch alebo priamo na bloggeri, využívam na malý update z môjho života, pretože hoci mám pocit, že sa nedeje absolútne nič a ja žijem v nudnom stereotype, z ktorého nie je cesty von, ak sa obzriem späť na veci, ktoré sa stali za posledných pár dní, utvrdzuje ma to iba v tom, že behám z miesta na miesto a neviem, kde mi hlava stojí.
 • Kedysi ma oveľa viac trápilo polročné vysvedčenie. Teraz mi je to úprimne jedno. Ani neviem, aké mám známky.
 • Mám nápady, nemám čas.
 • Príde deň, kedy zistíte, že ostatní o vás vedia viac, než ste si mysleli. Ale vám to - prekvapivo - nebude tak prekážať.
 • Minulý víkend boli dozvuky. Túto sobotu sa chystáme na DOD na Komenského do Bratislavy. Kedy sa konečne vyspím? Netuším.
 • Vďaka pamätníkom, ktoré si navzájom vypisujeme, v tomto období plnom stresu aspoň nehynie moja kreatívna stránka.
 • Už nechcem počuť slová ako maturita alebo vysoká škola, lebo sa asi zbláznim.
 • Vstať, ísť do školy, ísť do práce, učiť sa, spať, vstať, ísť do školy...
 • Hoci už nechodím na dramák, nejakým zázrakom budem znova recitovať na olympiáde zo slovenčiny. A verím, že sa už konečne čo najskôr naučím povedať nie, lebo skutočne netuším, ako sa mám za necelý týždeň naučiť nejaký text.
 • Chcem sa čo najskôr vrátiť k písaniu a čítaniu kníh, ale to asi nepôjde dovtedy, kým nebudem musieť 24/7 myslieť iba na školu.
 • V noci neviem zaspať, ráno zase vstať. 
 • Mám pocit, že kazím jednu vec za druhou.
 • V sobotu som najmenej päťkrát skončila vďaka mojim spolužiakom v snehu. Kto je chorý? Oni. Tak im treba. 
 • Zanedbávam robenie vecí, ktoré milujem.
 • Ďakujem za to, že aj napriek tomu, že už nemám na blog toľko času, koľko by som chcela, ho i tak navštevujete a nechávate mi pozitívne komentáre ♥

Ako ste strávili minulý týždeň?

with all love.
bee.

12 komentárov

 1. U mňa sa tento týždeň točí len a len okolo učenia. Tak ako si napísala. Vstať, ísť do školy, učiť sa, prísť zo školy, učiť sa, ísť spať.... ísť do školy. A toto ide dokola. Nemám čas. Síce, ten sa dá spraviť, ale čo sa chce človeku robiť po 7 hodinách učenia sa v škole a 4/5 hodinách učenia sa doma. No nič. Aspoň mne nie. Chcela by som rozhodne viac čítať, viac písať, fotiť, cvičiť jogu, meditovať. Už sa neviem dočkať kedy skončí toto hnusné obdobie polroku kedy na nás každý len tlačí. A prajem aj tebe aby sa to trochu už upokojilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Asi nie sme jediná škola, čo nám toto robí. Ja tiež už dva týždne neviem, kde mi hlava stojí, učím sa ako debil a nakoniec z toho som len nervózna, na každého kričím, nejem pravidelne, lebo nestíham, proste mám rozladený celý deň. Potom prídem do školy a opäť nejem, lebo pred každou hodinou mám stres, že čo bude (okrem mojich milovaných seminárov, na ktoré sa učím ešte chválabohu rada), no čo sa sloviny týka, z tej mám už doslova žalúdočné vredy. Akurát dnes sme boli na prvom doučku z angliny a maturu vidím strašne biedne - podarilo sa nám taktiež zistiť, že do písomných ostáva 7 týždňov, čo je strašne krátka doba. Vôbec si neviem predstaviť, ako budem na výške zvládať skúšky, asi sa budem učiť priebežne ....

  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja mám taktiež polročné vysvedčenie akosi na háku a to je to prvýkrát, kedy na polročných známkach aspoň trochu záleží. Čudné, ako sa to všetko vyvíja. Ja som taktiež chcela ísť v sobotu na deň otvorených dverí na Komenského univerzitu, ale bohužiaľ sa nedostavím, čo ma trochu mrzí, ale v jari sa im tam nasáčkujem na prípravné kurzy, takže im chýbať nebudem. Ale určite budem rada, ak mi dáš potom vedieť, čo sa tam dialo a ako to tam celé vyzerá, bola by som ti za to vďačná!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Taky v poslední době nemám skoro vůbec na nic čas. Ale co se blogu týče a toho co mě baví, tak na to si čas prostě udělám vždycky, ať už to vychází časově líp nebo hůř!:D a tobě přeju pevné nervy, lepší období přijde co nevidět!:)
  FASSHION MIND

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Och moja zlatá, ja ešte nematurujem a cítim sa pri tom rovnako ako ty, každý deň vstávam s pocitom, že som išla iba pred chvíľou spať, prichádzam domov vyčerpaná a to si ani nemôžem odpočinúť, ale opäť sa pustiť do učenia. Ja priam neznášam vetu: "vašou jedinou povinnosťou je škola a to je ľahké."

  Známky mám toho roku tiež na háku a stojim na tom veru zle, ale I don't care. :D
  Taktiež ma na mojom celom nestihani najviac mrzí, že nemám čas na to čo ma najviac baví. V poslednej dobe som načerpala veľmi veľa nových nápadov, no niet času na ich realizovanie.
  Tak či onak, prajem ti veľa šťastia a síl do ďalších dní!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. to poznám.. veľa nápadov, málo času :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ach kvôli škole tiež nič nestíham a ten stereotyp neznášam.. Tak by som chcela písať články a fotiť, ale v tme toho moc nenafotím už.. Z maturít mám plnú hlavu a nech to mám už za sebou.. A v sobotu idem tiež na DOD, tak sa možno vidíme ♥ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ja som v prvom ročníku na gymnáziu a na každej druhej hodine nám hovoria o maturite. Maturita sem, maturita tam. Pravdupovediac, tiež mám toho už po krk. :D A o tom nudnom stereotype - nie si jediná, čo sa tak cíti. V škole nám dávajú zabrať a ani počasie nepomáha. Môj denný režim vyzerá až veľmi podobne ako tvoj. Ale snáď to zvládneme.
  P.S. Kde budeš recitovať na olympiáde zo slovenčiny? Ja totiž na jednu o týždeň idem. Hh.
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 9. To s vymieňaním pamätníkov medzi spolužiakmi je naozaj veľmi milé! :) Taká krásna pamiatka na každého jedného.
  Máš toho teraz naozaj neskutočne veľa a obdivujem ťa, ako to všetko môžeš stíhať! Ešte aj ten prednes.. Ja by som sa z toho asi položila, pretože ja už mávam občas dosť a to trávim čas len v škole a každý utorok na ZUŠ-ke.
  Verím, že sa ti bude na DOD páčiť ♥

  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Mám rovnaké pocity čo sa týka maturít a učenia a desí ma to strašne moc :-/

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Nebojte sa dievčatá, všetko dobre dopadne! Ste šikovné, držím Vám palce :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Neviem, čakala som, že ti to až tak jedno nebude, keď sa polrok berie na vysoké školy, ale samozrejme je to tvoja vec. :)
  Tak im treba, keď sú chorí :D
  Ale držím ti palce. Pri maturite a tak. A čo sa týka nášho stretnutia, vôbec mi nebude prekážať, keď až potom, aj ja mám toho teraz veľa. A už dlhšie som sa ťa to chcela opýtať, chodíš do autoškoly?

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.