Phone Apps You Need

piatok 15. januára 2016


здрасти (zdrasti)! [bulharčina]
Hoci som po celom týždni zničená, vyčerpaná a jediné, čo chcem, je naďalej sedieť pred televíziou a dojedať zvyšky pizze z dnešného obeda, o hodinu už budem sedieť v aute s ďalšími troma mojimi spolužiakmi, kufrom plným jedla a alkoholu, ktorý ostal ešte zo stužkovej. Ale musím priznať, že na na dozvuky teším.
Ale k článku - naďalej ostaneme ešte v tomto pokojnom a oddychovom duchu, no ja pevne verím, že aj keď budem po prebdenej noci maximálne unavená, tak sa mi podarí pripraviť zopár príspevkov

VSCO Cam
Viac než len známa a populárna aplikácia, no aj tak neustále prichádzam to kontaktu s ľuďmi, ktorí o jednoduchom pomocníkovi na úpravu fotiek s desiatkami miliónov stiahnutí ešte nepočuli. Ponúka široký výber rôznych filtrov (niektoré sú zadarmo, za iné si musíte priplatiť pár centov) a škálu možností na kadejaké zmeny na vašich fotografiách - či už je to jas, kontrast, ale aj napríklad podfarbenie tieňov.

ColorNote
Ak sledujete tento blog už dlhšie, s mojim básnením o ColorNote ste sa už stretli. Takisto je zadarmo a nie je deň, kedy by som ju neotvorila. Dajú sa v nej vytvárať to-do listy, ktoré si potom jednoducho pripnete na domovskú stránku, ale nájdete v nej aj kalendár. Do oboch potom môžete pridávať rôzne úlohy a zoradzovať ich podľa farieb, vďaka čomu je všetko oveľa prehľadnejšie a jednoduchšie.

Playbuzz
Ak milujete kadejaké kvízy, túto aplikáciu nebudete chcieť zavrieť. Je plná nielen jednoduchých a obyčajných hádaniek, testov všeobecných vedomostí, ale dozviete sa aj napríklad ktorá celebrita by bola vaša najlepšia kamarátka či aká mačka ste boli v minulom živote. Zabavíte sa na nej nielen vy, no pomôže vám aj zabiť čas na ceste domov autobusom.

Guess The Code
Jediná hra, ktorú z času na čas otvorím. Kedysi som ju hrávala ešte ako malá na počítači, no potom som na ňu zabudla a objavila ju pár mesiacov dozadu. Hlavnou úlohou je zistiť štvormiestnu kombináciu farieb, pričom máte dokopy len desať pokusov. Skráti vám dlhé chvíle, ale aj trochu potrápi mozog.

Relax Rain
Keďže verím, že nie som sama, ktorá nadovšetko miluje zvuk dažďa, ako poslednú aplikáciu som vybrala túto. Počúvať upokojujúce kvapky vody dopadajúce na okno, listy či chodník (vybrať si môžete až z tridsiatich troch rôznych podzvukov) môžete len tak - keď napríklad neviete zaspať, ale aj zároveň s pesničkou - stačí pustiť váš obľúbený album a dážď zároveň.

Poznáte niektorú z týchto aplikácií? 

with all love.
bee.

14 komentárov

 1. Vsco používam neustále. Je to skvelá aplikácia a veľmi sa mi páčia tie efekty, síce používam dokopy 3, sú pre mňa naozaj dokonalé. :D
  Rada by som si stiahla aj ďalšie, ktoré odporúčaš, avšak ja mám stále plnú pamäť v telefóne. :/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. VSCO je vážne skvelá aplikácia :) Super článok!
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. My sme s triedou mali dozvuky ešte pred Vianocami a bohužiaľ som práve vtedy mala antibiotiká, takže mňa sa alkohol netýkal, no aj tak som si ich veľmi užila. Z aplikácii nepoužívam ani jednu z toho, no všetky vyzerajú úžasne a ako sa poznám, tú poslednú budem sťahovať do 5 minút :)

  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 4. VSCO obsahuje tak vysokou škálu možností, že je někdy těžké se v ní zorientovat, ale výsledky jsou vážně skvělé. Ostatní aplikace neznám. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nemám žiadnu, ale vyzerá to na super appky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Bez VSCO by som tu snáď ani nebola. To je jediná aplikácia, pri ktorej moje fotky nevyzerajú ako z koša :D Super článok :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jedinú z týchto aplikácií poznám VSCO Cam a tú používam neustále :)
  Jane´s World

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Hneď ako som si všimla moje inner ja zvriesklo - aj ja mám taký zošit z Kik!! :D
  Tie aplikácie mi niektoré niečo aj hovoria, ale keďže môj mobil je tak trocha starý tak nemám možnosť mať žiadnu z nich :/
  Seriózne by som si mala zaobstarať nový mobil, asi musím začať šetriť.

  http://willieho-skaza.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. No dobře, tak já si VSCO taky stáhnu :D Playbuzz zní zajímavě, nic takového ještě v telefonu nemám :)
  Infinity of Colors

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Skvělý článek, většinu z těch aplikací jsem ani neznala..bohužel se do mého stávajícího mobilu už nic nevejde, ale po koupi nového aspoň vím, co stahovat. :)

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Aplikácie vyzerajú super! Tá posledná sa určite zíde ak sa nedarí zaspať :))
  Simimaus

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Myslím, že si vybrala skvelé aplikácie :) Tie kvízy ma naozaj zaujali, snáď to nájdem aj pre iPhone!

  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.