My Favourite YouTubers | Part 5

štvrtok 7. januára 2016


Salut! [francúzština]
Na jednu stranu sa mi omylom akosi podarilo vypadnúť z rozvrhu a až dnes poobede som si spomenula, že som chcela pridať článok - keďže som buď v práci alebo na nejakej rodinnej oslave; no na druhú - počet ľudí/kanálov, ktoré odoberám na YouTube sa neustále zvyšuje a momentálne je na čísle 107, preto dnes to bude pokračovanie tejto mini série, tentoraz s trojicou dievčat z Ameriky.


Ak ste ešte nevideli ani jedno Sierrine video a hľadáte človeka, ktorý vám spríjemní nedeľné večery a rozosmeje vás - určite kliknite na odkaz vyššie a dajte jej šancu. Je milá, dobrosrdečná, krásna, neuveriteľne kreatívna a vy si po pozretí pár jej videí budete želať, aby ste mohli sedieť na gauči v jej byte v Los Angeles, popíjať čaj a naživo sa s ňou rozprávať.


Hoci je ťažko súdiť len z videí alebo iných sociálnych sietí, keďže človek vidí iba maličký zlomok z bežných životov YouTuberov, ale súdiac len podľa toho - Alisha je jeden z najoptimistickejších a najpozitívnejších ľudí, akých som kedy stretla alebo videla. Jej videá sú zaujímavé, pútavé a hlavne plné vtipov a príkladov, na ktorých sa poriadne nasmejete.


Eva je takisto veľké slniečko, ktoré vám behom pár sekúnd zlepší náladu. Každý týždeň prichádza s niečím originálnym, kreatívnym a zábavným, no čo sa mi na nej páči asi najviac je to, aká je reálna. Nepôsobí umelo, pred kamerou je prirodzená a v mnohých jej morning routine alebo sérii How To Survive High School sa určite nájdete.

Previous Parts: 1 | 2 | 3 | 4
Pictures: Sierra - 1, 2 | Alisha - 1, 2 | Eva - 1, 2

Aké kanály na YouTube sledujete?

with all love.
bee.

21 komentárov

 1. Já teda sleduji pouze české a slovenské youtubery, takže ani jednu z dívek neznám, ale dle tvého popisu se mi zdají sympatické a optimistické, možná si k nim najdu cestu :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Už nejakú nedeľu sledujem všetky tieto tri dievčatá a zbožňujem ich!
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tyto youtuberky vůbec nepoznám, tak je jdu omrknout a třeba si je taky oblíbím. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Je naozaj neskutočné, že som predtým nepočula ani o jednej z nich. Teda nie že nepočula, ale nejak na nich nenarazila. Určite sa na ne pozriem, pretože vyzerajú veľmi sympaticky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nepoznám, ale keď bude viac času rada mrknem na ne :) ďakujeme za tip

  OdpovedaťOdstrániť
 6. 107 ??? To by som nerobila nic ine, len sedela pri pc :-)
  |Kaviareň u mačky|

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nikoho z nich nepoznám, ale určite sa pozriem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Čítanie tohto článku mi teda zabralo dosť času, keďže pri každej som si pozerla aspoň tri videá. Akosi som zistila, že Sierru mám v odbere a videla som veľa jej videí. Akurát nemám až tak veľa času sledovať youtuberov a ani neviem, koľko ich vlastne mám v odbere. Sierra je ale fakt super a jej videá ma bavia. Rovnako ako aj zvyšné dve dievčatá, ktoré som síce spoznala len teraz, no určite si od nich ešte toho veľa pozriem. How to survive High School je podarené, mne sa ale veľmi páčia aj tie priestory "typických amerických" stredných skôl. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 9. O jednej z týchto dievčat som už počula a celkovo poznám ich typ videí a musím povedať, že to nie je nič pre mňa;D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Znam akorat Sierru, ale nesleduji ani jednu, tenhle typ videi me jaksi stale nechava chladnou. Vlastne ze zahranicnich Youtuberek sleduji akorat Zoe, zato se mi stale rozsiruje sledovanost cz a sk youteberu a youtuberek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Fuuuu ja odobeŕam strašne veľa youtuberov a youtuberiek a z týchto troch poznám Evu a Alishu ale v poslednej dobe ich uz veľmi nesledujem. :)
  Me and my ART

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Všetky 3 baby sledujem a mám ich strašne rada! :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Alisha aj Eva mi sú povedomé ale nesledujem ich :D

  OdpovedaťOdstrániť
 14. MY life as Eva je naj naj naj! Ja ju tak strašne milujem, jediná youtuberka, ktorá je podľa mňa prirodzene vtipná a to ešte nehovorím o kvalite jej videí. Ja sledujem len zahraničné youtuberky, tým slovenským a českým zväčša neiem prísť na chuť..

  Bari Bircak

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Všetky sledujem a všetky sú super, no najradšej mám Evu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Youtubery vubec nesleduju, ale diky za tipy, urcite se na holky podivam, obcas na nudu by to nemuselo byt spatne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 17. uf uf, musím sa priznať, že toto vôbec nie je moja parketa. Youtuberi mi nič nehovoria, nerozumiem, prečo sú z GOGA všetci úplne paf a vlastne vôbec nerozumiem k čomu to celé je :D Jediná vloggerka, ktorá je podľa mňa fakt vtipná (fakt) je Jamie (https://www.youtube.com/user/theJamiesWorld)

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Tak zrovna všechny znám a miluju! :D a zrovna se dívám na daily vlog Alishy!! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Mám všechny tři strašně ráda, obzvlášť Evu, která je mojí nejoblíbenější YouTuberkou :3 Dále také sleduji Bethany Mota, Niki a Gabi, Meg DeAngelis a beautyqueen18.

  OdpovedaťOdstrániť
 20. This comment has been removed by the author.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.