Leave This All Behind | High Tatras

štvrtok 21. januára 2016


Oi! [portugalčina]
Hoci som sa celé dopoludnie tešila na to, ako prídem domov, pozriem si nový diel Pretty Little Liars a hlavne to tu konečne naspäť rozbehnem; pred poslednou hodinou som spanikárila natoľko, že som celý blog na približne dve hodiny zrušila. Ale po tom, čo mi vychladla hlava som naspäť - a verím, že nech sa bude v najbližších dňoch diať čokoľvek, už nebudem musieť premýšľať o nejakom mazaní.
Mala som pripravený iný článok, ale nemám vôbec silu ho dokončiť. Musím si premyslieť, čo budem robiť ďalej, takže dnes to budú len fotky, ktoré sa mi na karte vo fotoaparáte nazbierali či už túto zimu alebo sú spred minulých rokov, no ešte neuzreli svetlo sveta.


Držte sa ľudí, ktorí vám už len v očiach uvidia, že nie je niečo v poriadku, ktorí spravia všetko preto, aby vás dali naspäť dokopy, ktorí vás zahrnú toľkými krásnymi slovami, povzbudeniami a radami, že sa vám budú tlačiť slzy do očí, a ktorí pri vás budú stáť, nech sa deje čokoľvek.
❤❤❤
Ako sa dnes máte?

with all love.
bee.

16 komentárov

 1. Oh, som rada, že si sa rozhodla blog obnoviť, pretože keby som sem prišla a bol by zrušený, pre mňa by to bol heartattack zrejme.. Ale na druhej strane ťa celkom chápem, aj keď neviem, prečo sa to deje u teba, tak dúfam, že to bude čoskoro v poriadku a budeš späť šťastná a aktívna <3 aj keď.. ja sa niekedy tiež pohrávam s myšlienkou, že blog zruší, keď mám pocit, že je to zbytočné aj napriek tomu, že ma to baví, ale teraz kvôli škole na to vôbec nemám čas a veľmi ma to mrzí.. Už aby sme mali zmaturované a bolo viac času :) tak teda, držím ti palce, nech si zasa v pohode :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prekrásne fotky!!! A blog nesmieš zrušiť, som nesmierne šťastná, že som ho objavila a je naozaj kvalitný, jeden z mála. Plus tvoje komentáre sú tie najkrajšie a najpozitívnejšie! ❤️ Síce mám aj ja často krát to chuť zabaliť, pretože nemám nápady alebo mi pripadá, že dávam do blogu všetko a nevracia sa mi dokopy nič, ale stále ma to nejako drží. Veľa síl a úsmevu do najbližších dni želám!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja sa priznám, že som bola zatiaľ len v tých Nízkych, ale aj tie rozhodne stáli za to :-) Určite sa tam niekedy vyberiem opäť aj do Vysokých :-) Ja tiež pozerám PLL, ale to chce čas si na tieto nové časti sadnúť alebo skôr trpezlivosť :-D A želám ti veľa síl a hlanvne šťastia, ktoré potrebuje každý a podpory! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. drž sa! rob a prispievaj to čo ťa baví :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Keď som včera išla na tvoj blog, tak mi zrazu vypísalo, že ak chcem si ho prečítať, mám si to vyžiadať. Tak som si myslela, že asi meníš dizajn, našťastie mi to potom už šlo.
  Ale teraz, keď som si toto prečítala, tak ti na to poviem asi toľko. Rob, čo uznáš za vhodné. Chceš blog zrušiť? zruš ho! chceš si dať pauzu? Daj si ju! Nikdy nič nerob nasilu, zmeň prezývku, adresu možno i doménu. Ak potrebuješ vypnúť, tak vypni. Chápem, že je teraz toho na teba veľa. Ale vždy môže byť horšie. :)
  Ja budem s tebou, aj keby len na facebooku. Nikdy nerob nič nasilu, alebo, že sa to od teba očakáva.
  A aby som sa vyjadrila aj k fotkám, tak tá posledná sa mi páči najviac. ♥
  Ak máš takého človeka, tak ti ho iba z celého srdca prajem. Pretože ty si takýchto ľudí zaslúžiš.
  A k otázke, ako sa dnes mám. Tak už je to v pohode. Konečne ten stres ohľadom uzatvárania známok skončil a ešte sme dnes mali len štyri hodiny.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásne fotky. Akurát teraz mám aj ja takú náladu ísť niečo fotiť, no po tých vyčerpávajúcich dvoch týždňoch nemám silu. Aspoň, že sa naša škola zapojila do štrajky (aj keď nám štvrtákom ako jediným na škole zabezpečili "náhradné" vyučovanie, čo v ich prípade znamená, že tí profáci, ktorý na štrajk nešli s nami budú mať 7 hodín v kuse ten istý predmet, ale to sa nám samozrejme nepáčilo a tak sme sa celý 4. ročník zhodli, že aj my štrajkujeme a neprídeme do školy.. haha)

  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To je nádhera, předposlední fotka je mou favoritkou! :3 A jsem moc ráda, že jsi zpět, hahah. ❤

  OdpovedaťOdstrániť
 8. To je nádhera, předposlední fotka je mou favoritkou! :3 A jsem moc ráda, že jsi zpět, hahah. ❤

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Moc nádherné fotky! Pořádně si odpočiň a hlavně nic nemaž proboha, to by byla děsná škoda! Ale zase to nějak nepřeháněj, nemusíš přidávat články každý den, radši si dej na čas a všechno si naplánuj :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Dlho som tu nebola a chýbalo mi to. Tvoj blog a tvoje články sú jednými z mála, na ktoré sa veľmi teším, keď vidím, že si niečo vydala. A tiež aj tvoje povzbudivé komentáre, ktorých rozsah a obsah mi vždy vyčaria úsmev na tvári. Ak si potrebuješ dať pauzu, tak si ju dopraj! Stále tu ale budú ľudia, ktorí tu budú s radosťou chodiť. :) Fotky sú krásne, do Tatier nechodím často, no pomaly to začínam ľutovať.
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Človek občas má "stavy", kedy nevie čo chce, nevie kto je, čo má robiť. Ako si napísala - spanikári. Ale na tom nie je nič zlého. Síce to nie je príjemné, ale je to na niečo dobré. Ja som to mnohokrát prežila. Vlastne to prežívam každý mesiac. Chcem o všetkým seknúť a pritom nepozerám na následky.
  Neviem čo ti mám povedať, pretože neviem čo by ti naozaj pomohlo. Ale určite nekonaj zbrklo. Daj si čas. Premysli si to, čo si potrebuješ premyslieť. Nemysli na to, že potrebuješ pridať článok, pretože musíš. Si úžasná blogerka. Si hrozne svedomitá, úžasne píšeš, máš kreatívne nápady a si neskutočne milá a dobrosrdečná. Máš právo na menšie prestávky. Naozaj máš. Necíť sa tak, že niečo musíš robiť, pretože keď to budeš robiť len pre to, tak ťa to po chvíli dorazí a bude to ešte horšie.
  Verím, že máš toho teraz ešte aj v škole veľa a všetko ťa musí vyčerpávať ale ja verím, že všetko bude nakoniec dobré ♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 12. nádherné fotky :) ja som bola zatiaľ len na Štrbskom plese, ale chcem ísť aj inde :) určite si nemaž blog, bola by toho veľká škoda :) radšej si oddýchni
  Jane´s World

  OdpovedaťOdstrániť
 13. S posledním odstavečkem plně souhlasím ;). je dobře, že jsi blog nezrušila (:D), pak bychom se nemohli koukat na krásné fotky z Tater (které mimochodem úplně dýchají chladem). ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Úplně přesně vím, jak se cítíš... Já v poslední době taky hodně zvažuju, jestli to má s blogem ještě vůbec cenu. Přece jen, škola je na prvním místě ale zanedbávání blogu mě ničí. Vždy když ho chci zrušit, tak si ale vzpomenu na tebe, Dianku a mých víc než 100 pravidelných čtenářů a řeknu si, že by mi bylo hrozně smutno a zároveň škoda toho času, co jsem vynaložila.

  Fotky jsou samozřejmě krásné ♥ I přes to, že nejsem fanoušek zimy, tak v přírodě dokáže vyčarovat krásy!

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Som naozaj rada, že si ostala. Tvoj blog ma baví čítať a vždy ma inšpiruje. :) Sama nemám moc času na blog, kvôli škole, ale na to, aby som chcela zrušiť svoj blog, musel by prísť väčší problém ako je škola, haha. Predsa len, venovala som mu už moc času, teraz to nevzdám a verím, že ani ty! ♥
  P.S. : Krásne fotky :)
  leuslifestyle.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 16. taky jsem nedavno byla, krasny fotky!

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.