Cold, Overcrowded, Beautiful | Vienna

utorok 5. januára 2016


Ciao! [taliančina]
Síce už so šestnásťdňovým meškaním, ale aj tak dnes prichádzam s pár fotkami, ktoré vznikli vo Viedni. Ako som sa hrabala v starých veciach, zistila som, že toto mesto sme so spolužiakmi chceli navštíviť už vyše trištvrte roka - no až koncom decembra, tesne pred začiatkom vianočných prázdnin - sa nám to podarilo. A som rada, že Tomáš, ktorý chcel tak veľmi vidieť trhy, na nás neprestal naliehať, pretože hoci sme strávili dve noci vo vlaku, prišli v pondelok ráno a rovno šli do školy, a ešte pár dní ma boleli nohy, všetci piati máme ďalšiu kopu spomienok, na ktoré nikdy nezabudneme.


Boli ste už niekedy vo Viedni?

with all love.
bee.

23 komentárov

 1. to musel byť skvelý výlet! :)
  Viedeň mám veľmi rada.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. My sme boli tiež tento rok teda vlastne už ten minulý na trhoch. Boli to moje prvé trhy a do Viedne som sa zamilovala! Neskutočne krásne mesto. :)
  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Okolo Viedne som iba prechádzala autom minulé leto a ešte sme tam boli s tatikom, babkou a bratom. Ale to ma vtedy ešte tak nemčina nezaujímala, takže rozhodne by som sa tam chcela ísť poprechádzať a počuť znova nemčinu ♥
  Rovnako by som sa vďaka tvojim fotkám rada šla pozrieť do Prahy, tak dúfam, že mi to niekedy vyjde.
  A teraz k fotkám. Už som sa to možno pýtala, ale Tomáša spájaš vždy v súvislosti s nemčinou, baví ho nemčina? Keď som videla štvrtú fotku, tak som sa musela zasmiať. :D Prepáč, ale príde mi to strašne komické :D
  A predposledná fotka je strašne krásna ♥_♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vo Viedni som bola ešte v lete :) Je to vážne prenádherné mesto!
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Je strašná škoda, že keď som bola vo Viedni na koncerte, z Viedne som videla jedine štadión a nič viac - keďže bol koniec školského roka a nemohli sme si dovoliť vymeškať viac ako 2 dni. Teda nebol čas na to pozrieť si mesto, ale ocko a sestra ktorí si to tam šli pozrieť hovorili, že je to všetko krásne a hlavne veľké a podľa tvojich fotiek to tam naozaj vyzerá krásne a neviem sa dočkať, kedy tam znova zavítam. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja som vo Viedni ešte nebola, ale rada by som sa tam šla pozrieť, aj keď nemčinu moc nemusím;D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nádhera. Já ve Vídni nikdy nebyla, ale taky mě lákají Vánoční trhy tam, tak snad se mi tento sen někdy splní. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásne fotky ! Vo Viedni som na trhoch už bola a je tam fakt krásne ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tá fotka s mapami je geniálna, no tak to na výletoch chodí. :) O Viedni tiež už dlhšie uvažujem, bola som tam ešte ako dieťa, bolo by treba oživiť si spomienky. Problém je, že nikto nie je tak dostatočne odvážny, že by išiel tiež (a ani nikoho rodičia nie sú takí odvážni). A ja sama až tak celkom stále neverím svojim nemeckým schopnostiam. Vyzerá to tam ale super, tak čarovne. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Úžasné fotky! :) snáď sa mi podarí navštíviť niekedy Viedeň v takýto čas :)
  Me and my ART

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Do Viedne chodím každé Vianoce už tretí rok po sebe :) je to tam krásne
  Jane´s World

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Bola som raz, tiež na vianočných trhoch a bolo tam nádherne! Len kosa ako v ruskom filme. Ďakujem za pripomenutie. Rada by som sa tam pozrela niekedy v máji, vtedy to tam musí byť očarujúce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Viedeň je veľmi pekna

  www.citygirl.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Viedeň je veľmi pekna

  www.citygirl.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 15. joj, vo Viedni som bola, asi raz. alebo dvakrát. V Schonbrone, a to je celé čo si pamätám. Ale bolo tam fajn, a z Viedne som inak nevidela nič. Naše plány ísť na trhy tento rok opäť stroskotali, nejdem sa vyhovárať na nedostatok času :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Zbožňujem Viedeň hlavne na Vianoce :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Ja som bola vo Viedni len raz, určite by som tam chcela ešte ísť. Bola som tam na triednom výletw zo školy 3 roky dozadu a odvtedy sme tam chceli už pár krát ísť, no nevyšlo nám to. Tento rok som si dala aj jeden taký cieľ, že by som chcela aj viac cestovať, tak uvidím a možno sa dostanem aj do Viedne ;)

  Car ~ galkvinne.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Ve Vídni jsem bohužel nebyla... ale ty trhy jsou hodně podobné těm v Drážďanech :) A ta mašle je krásná!
  Getmovin by Deni

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Krasne fotky, take jsem tam byla pred par lety na predvanocnich trzich a bylo to tam moc pekne, akorat byla zrovna silena zima :D

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Krasne fotky, take jsem tam byla pred par lety na predvanocnich trzich a bylo to tam moc pekne, akorat byla zrovna silena zima :D

  OdpovedaťOdstrániť
 21. Aww, musel to byť úžasný trip s priateľmi! :) Fotky sú fakt veľmi pekné, Viedeň je úžasné mesto a obdivujem vás, že ste sa tam nestratili :D.
  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Vo Viedni som ešte nebola a to sa tam chystám už možno tretí rok :D Je super, že ste si to tam užili, to aby som si začala tento rok plánovať tú Viedeň už na 100% :D

  http://willieho-skaza.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.